Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

18 mar 2010, 11:56

ramonka,

aha..rozumiem, a powiedz czy to kłucia jakies byly czy cos silniejszego..
a stosowal moze diete lekkostrawna jaks?

mnie tez caly czas nie boli tylko wlasnie od czasu do czasu jak mnie zakluje nie wiem co sie dzieje..jutro ide po skierowanie na badania krwi..ale wlasnie nie wiem jakie mam badania zrobic czy na watrobe czy na trzustke <zoladek> jakie Twoj maz/chlopak robil?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 mar 2010, 11:59

kasieŃka, wiesz co,ja mieszkam w uk i babka kazala tylko pobrac krew a na co to oni tak sami od siebie nic nie mowia,ja nie pytalam bo tez sie nie znam,chcialam zeby mi pomogli a co zlecali w tej krwi to juz nie wiem :ico_wstydzioch: ..z wit k. to jest tak ze moze jej poziom byc podwyzszony przy roznych schorzeniach a takze podczas karmienia piersia,po ciazy itp a ja wtedy skonczylam karmic i byc moze organizm tych nadmiarow sie jeszcze nie pozbyl :ico_noniewiem:

ale dziewczyny dobrze sugeruja,ze moze ogranicz czekolade,jakas rozsadna sieta przy tych wzdeciach i jeszcze raz idz sie przebadac,bedzie dobrze :-)
a jesli chodzi o stresy to wiesz ze one moga wywolywac wiele nieprzyjemnosci,moja mama np. ma zespol jelita wrazliwego przy stresie :ico_olaboga: ...kazdy organiz inaczej sobie radzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

18 mar 2010, 17:09

kasieŃka, to było własnie takie mocne klucie T mowi ze jakby noz ktos ci wbijał, jak kolka ale mocna no nie wiem :ico_noniewiem: nie umiem ci tego opisac zwlaszcze ze mnie nie bolało :ico_sorki:
a stosowal moze diete lekkostrawna jaks?
tak, po gastroskopii i stwierdzeniu ze wrzod stosowal diete, nic smazonego ostrego
jutro ide po skierowanie na badania krwi..ale wlasnie nie wiem jakie mam badania zrobic czy na watrobe czy na trzustke <zoladek> jakie Twoj maz/chlopak robil??
on na początek robił morfologie i badanie moczu a do tego badanie na proby wątrobowe :ico_sorki:

Pamietaj ze wrzody lubią się odezwać wiosną lub jesienia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

18 mar 2010, 23:47

GLIZDUNIA,

no wlasnie ..ja juz nic nie wiem.. :ico_sorki: bo moze tez byc zespol jelita drazliwego <wiele o tym czytalam> i mam tez podobne objawy a jak mnie kluje nieraz to mysle sobie a moze to kolka jelitowa jak piszą.. :ico_szoking: dlatego te wzdecia problemy z zaparciami ..

a stres swoją droga nie wiem nic nie poradze chyba na niego :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-03-18, 22:49 ]
ramonka, dziekuje pieknie :ico_sorki: :ico_sorki: napewno zrobie te badania jutro ide do lekarza i musi mnie jakos pokierowac a gastroskopia chyba nie jest taka zla :ico_szoking:
rozmawialam dzis z dziewczynami z pracy i mnie wysylaja chyba bede musiala sie zgobyc na odwage i pojsc.. :ico_noniewiem: jak badania nic nie wykaza...

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

19 mar 2010, 07:51

kasieŃka, daj znac co powiedział lekarz i jak wyszły badania :ico_sorki: oby nic powaznego to nie bylo :ico_sorki:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

19 mar 2010, 09:18

kasieŃka, ty sie nie martw na zapas tylko idz juz do tego lekarza ,od samego gdybania nie postawi sie diagnozy :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 22 mar 2010, 17:57 przez mal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

22 mar 2010, 15:45

ramonka,

bylam u swojej lekarki zbadala mnie i powiedziala ze mam sie rejestrowac do gastrologa dala mi skierowanie gdzie napisala ze mam zapalenie zoladka i dwunastnicy....ale terminy sa tak odelgle ze masakra i postanowialm dzis isc sama na gatroskopie i wlasnie na 16.00 mam zabieg :ico_placzek: boje sie jak glupia ale raz sie zyje chyba od tego nie umre :ico_sorki: :ico_oczko: <napisze pozniej co jak>

ppoza tym wypisala mi jakies leki duspatalin oraz kreon jedne sa na jelito drazliwe drugie na trzustke..nie wiem zaczelam je brac ale skonsultuje dzis czy jest to koniecznoscia ..
bo tak naprawde nie wie ona czy mam zapalenie jakies w zoladku czy nie..

opisalam jej tylko ze mnie on kluje itp
dzis mam nadzieje wszytsko sie wyjasni czy to chodzi o zoladek a jak nie to pewnie czeka mnie kolonoskopia :ico_sorki: bo innego wyjscia chyba nie widze.....

[ Dodano: 2010-03-22, 14:45 ]
mal,

ale ja zawsze sie na zapas martwie tu jest moj problem...... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

22 mar 2010, 22:17

kasieŃka, daj znac co Ci tam wyszło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

23 mar 2010, 14:48

kasieŃka, jak po wizycie samopoczucie ,cos stwierdzono konkretnie

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

23 mar 2010, 16:32

ramonka,

bylam przezylam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale to byla masakra jednym slowem nigdy wiecej :ico_noniewiem: w prawdzie badanie trwalo ok 5 minut ale myslalm ze umre nie bolalo mnie ale bylo tak nie przyjemne ze szok..

wogole myslalam ze jak pojde prywatnie bedzie lepiej bo jakas rurka ciensza czy cos a tu nie prawda ..rura ze do tej pory gardlo mam podraznione.. :ico_noniewiem:

a wyszlo mi wszytsko OK oprocz tego ze lekarz pwoiedzial ze przerzuca mi sie żółć na zoladek co to moze byc?? :ico_sorki: nie dopytalam sie dokladnie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-03-23, 15:34 ]
mal,

zyje :-D to najwazniejsze ale czeka mnie ejscze kolonoskopia do tego sie musze bardziej przygotowac bo w sumie jak zoladek w porzadku dosc to pewnie cos mam z jelitami :ico_noniewiem: tak myslalam...ale mowie..wszystko sie okaze "po" w nasteonym tygodniu chyba sie zdecyduje na to badanie..wogole przygotowania takie trzeba ze szok..

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość