Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 mar 2010, 14:45

Ta aukcja akurat jest już zakończona, ale pewnie są inne.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=886279907
Nie szukałam jeszcze bo mężowi kazałam się tym zająć:)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

22 mar 2010, 16:54

my juz po szczepieniu, ale płaczu było :( Oliwia waży 7085 gram i mierzy 64 cm :ico_brawa_01: jeszcze bym cos napisała ale marudna wzywa :| do pozniej

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 mar 2010, 16:56

wow 7 kg! duża dziewusia;) to Milenka z kilogram lżejsza jak nic:)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

22 mar 2010, 17:54

hej dziewczynki

wpadłam tylko się przywitać , bo od po właczeniu forum jeszcze nie zagladalam

teraz tez juz prasowanie mnie wzywa i Loluś oczywiście marudzi :ico_noniewiem:
wpadne może później to doczytam co tam słychować u was :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

22 mar 2010, 18:06

isiawarszawa, no to super że wy już po szczepieniu ja to muszę jutro zadzwonić i zarejestrować się. No to moja wychodzi że chyba ze wszystkich dzieciaczków najcięższa tak mi wydaje się.
U nas wszystko w porządku, ja trochę jestem przeziębiona ale już jest lepiej Wiki zdrowa jak na razie i oby jak najdłużej ;-) Od kilku dni Wiktorii włączył się zagłuszacz normalnie gada jak najęta a im głośniej biorę tv tym ona głośniej w szoku jestem.
Coś ostatnio nie mam weny do pisania i czytania jakiś leń mnie opadł.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

22 mar 2010, 21:05

Witam wieczorkiem :ico_haha_02:

Jutro z Jula jade kontrole bioderek. Daje jej zelazo. No i cieplutko u nas. Znow Was nie doczytam.

Milej nocki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 mar 2010, 21:22

Bigottka nie choruj tam:)

No dzisiaj chyba mnie jakaś chandra złapała. Dosyć, że już 2 tygodnie idą moje książki z klubu dla ciebie, potem mati mnie wkurzał z tym błotem. Musiałam go myć w wannie, a mała leżała tak na łóżku w kombinezonie, potem 2 razy przyfasolił tatusiowi prosto w genitalia, a na koniec dnia pomazał pisakiem swoją kanapę :ico_sorki: nigdy tego nie zrobił jak był młodszy tylko teraz. Do tego wszystkiego ćmią mnie 2 zęby. Najgorzej, że lekarz popełnił błąd i nałożył porcelanową koronkę na ząb, którego nie wyczyścił kanałowo i on teraz chyba się psuje. Krew mnie zalewa jak mam tam jechać i walczyć, bo mi to zrobił w ramach reklamacji...
Idę poćwiczyć i chyba nawet M jak Miłość nie będę oglądać. Milenka drugą część nocy je co 1,5-2 godziny. Ledwo się położę i znów musze wstać. Padam na pysk.
W niedzielę przyjeżdżają po mnie moi rodzice i jadę z dziećmi i z nimi do brata. Zostanę tam tydzień. Może uda się troszkę odpocząć...

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

22 mar 2010, 23:58

jestem nocnie

dzieci śpią , tzn Lolek spi już od 21 , ale Alcia dopiero niedawno padła i mogłam się umyć i zasiąść do kompa :ico_oczko:
Milenka drugą część nocy je co 1,5-2 godziny. Ledwo się położę i znów musze wstać. Padam na pysk.
ja dlatego mam małego w łóżku i nie muszę wstawać i tak tego nie odczuwam , bo jest to samo , ale cycusiowanie jest dla mnie tak cudne ,że mi to nie przeszkadza :ico_oczko:
Krew mnie zalewa jak mam tam jechać i walczyć,
walcz , walcz jak nie potrafią zrobić dobrze za pierwszym razem :ico_noniewiem:
W niedzielę przyjeżdżają po mnie moi rodzice i jadę z dziećmi i z nimi do brata. Zostanę tam tydzień. Może uda się troszkę odpocząć...
dobrze ci , odpoczywaj jak jest okazja :ico_haha_02:
Jutro z Jula jade kontrole bioderek
oby wszystko było ok
No i cieplutko u nas
u nas tez coraz cieplej, tylko dzis brak bylo słoneczka

a wczesniej pisaliście o kurteczkach , ja dostałam dla Lolka bardzo fajną kurteczkę
jak mąz był w niemczech po samochód to był u rodzinki i ja robilam prezenciki dla tamtych dzieciaczków i od nich nasze dostały i Lolkowi przypadła kurteczka wiosenna , bardzo fajna i tylko trezba czapeczkę dokupic :ico_oczko:
Bigottka nie choruj tam:)
właśnie wiosna przyszła :ico_haha_02:
Od kilku dni Wiktorii włączył się zagłuszacz normalnie gada jak najęta
u nas jest to samo , wiele razy dziadek przychodzi na góre bo mysli że on tak płacze a on tylko tak rozmawia :ico_oczko:

matikasia, super że wkońcu urodzinki się odbyły i wszyscy zadowoleni :ico_haha_02:
my juz po szczepieniu, ale płaczu było
oj biedna oliwcia , ale juz po wszytskim
my mamy szczepienie 16 kwietnia
Mamusia miała białe adidaski i nie mogła
mamusia na spacerku musi być piekna :ico_oczko:
ale z tym błotkiem to macie nieciekawie , dobrze że już niedługo

oj ale sie rozpisalam , a i tak nie wszytskim coś napisałam , wybaczcie jak o czym zapomniałam , ale za dużo na raz jak się czyta to mózg zlasowany :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-03-23, 00:31 ]
kilka fotek
Loluś wpatrzony w siostrę
Obrazek
rozmowa rodzeństwa
Obrazek
tu się cusujemy
Obrazek
niezadowolona minka
Obrazek

[ Dodano: 2010-03-23, 08:35 ]
o a co to jeszcze nikogo nie było

mamuski :ico_kawa: stygnie

dziś sloneczko za oknem i zaraz po śniadanku na spacerek trzeba bedzie wyjść , bo szkoda dnia a może i za okna sie trzeba wkońcu brać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 mar 2010, 09:44

Witam z rana
Nie było mnie od soboty ale w wekend miałam gosci a wczoraj cały dzień zabiegana zakupy, wysyłanie paczek i jeszcze popołudniu na działke skoczyłam wiosne widac na każdym kroku kwitną krokusy a lada dzień hiacynty powinny sie rozwinac :-) dostałam kopa energi na działce i dziśiejszy dzien miło mi sie zaczoł mam plany na mega porządki i mam nadzieje że na planach sie nie skończy :ico_wstydzioch:
Dziękujemy za pochwały dla Idy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Czytałam ale juz sie pogubiłam wiec napisze tylko o tym co zapamietałam
Magduś 81 - trzymam kciuki za chłopaków oby jak najszybciej wyszli ze szpitala
ejustysiaGRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:
wiolaw, Sabcia- piękne zdjecia :ico_brawa_01: wiem że jeszcze ogladałam jakies fotki ale już się pogubiłam póxniej doczytam jeszcze raz na spokojnie :-)

[ Dodano: 2010-03-23, 08:57 ]
Matikasia - Milenka przecudna :ico_brawa_01:
Magduś 33 - ty sie kochana nie dziw że ci do wózka zagladaja bo Zosieńka jest prześliczna jak z reklamy, oj teraz sie ludzie ogladaja a ty pomysl jak ci ta slicznotka wyrosnie to chłopaki zaczna sie ogladac :ico_haha_01:
isia - stronka fajna ale narazie nie ma co poczytac i brak fotek, sam pomysł rewelacja ale wiem że aby powstało cos fajnego trzeba czasu - życze duzo weny twórczej i czekam na rozwój stronki :-)
Sabcia ta zmiana na nóżce Nikuni to rzeczywiscie duza ale tak jak piszesz tam u was nawet jak nie zejdzie to zrobia laserowo a powiedz zmniejsza sie ona ?
Wiolaw - Ala wyglada na troskliwą siostrzyczke napewno masz duza pomoc w starszej córci :ico_brawa_01:
To popisałam sobie bo Idka mnie juz wzywa :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 mar 2010, 10:05

Witam i ja z rana. Już lepszy humor bo słoneczko za oknem.

Wiolaw ja jakoś sobie nie wyobrażam spać całą noc z Milenką. Mąż także. Trzeba uważać, by nie przydusić, nie przykryć całej.Na dodatek Mati przyłazi. Bylibyśmy wszyscy bardzo niewyspani. Jedynie jak woła jeść tak 5-6 to T mi ją daje już do wyrka, a sam dzie na t1 1,5 godziny kimnąć się do Matiego do łożka. Raz spałam z nią w któryś piątek, jak chłopaki spali w salonie bo coś tam wieczorem oglądali. Umęczyłam się nie niemiłosiernie. Nie najadała się do końca, bo usypiała przy cycu, częściej się budziła. Na dodatek żeby zmieniać pierś przełaziłam za każdym razem przez nią by leżeć na drugim boku. Jak miała dużo nasikane i tak musiałam wstawać. Powiedziałam nigdy więcej:)

Dziś to mała nam numer odwaliła. Tak jej się pampersa w nocy z tyłu zsunął, że osikała całą siebie i prześcieradło. Na dodatek Mati ostatnio jak do niej właził poprzesuwał wszystko i folię w środku też, więc osikała materac :ico_szoking: musiałam budzić T. On ją przebierał, ja prałam materac:) teraz oparty o grzejnik się suszy:)

Jutro mamy szczepienie i bilans, ale chyba znowu to odwołam. Mati jeszcze trochę smarka i w nocy kaszlał. Pojedziemy pewnie i znów nas odeślą, więc szkoda w ogóle tej wycieczki. Zaraz tam zadzwonię do przychodni i zapytam.

O 14 przyjadą do mnie 2 koleżanki z maluszkami, także będzie wesoło:)

Mucha lata w domu. Wiosna jak nic;)

Dziewczyny czy my możemy pić meliskę?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości