Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

23 mar 2010, 22:12

laski, czy jak się przestaje karmić, to piersi jakoś znacząco się zmniejszają czy niewiele, czy może w ogóle nic się nie zmienia?

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

23 mar 2010, 22:18

jesli sie przestanie karmić to niestety ale maleją ale po jakimś czasie dochodzą do siebie
choc wiadomo nie zawsze kaputnieją zdążają sie wyjątki

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

23 mar 2010, 22:47

Tibby, mi się w ciążach piersi dość mocno powiększają... Startowałam z małego C...
w 1szej ciąży dojechałam do D
w 2giej F
teraz... F nie mieści mi cycków wypływają górą... muszę na zakupy!! i co, G?? :ico_olaboga:

Ale wracając do tematu. Rozrosły się gruczoły, tłuszczyk przybył itp. Podczas karmienia gruczoły nadal spore, tłuszczyku ubywa, ale delikatnie... Po karmieniu (karmiłam ponad rok)- zwis total :ico_olaboga: :ico_olaboga: Przynajmniej u mnie... Ale po roku od kamienia Bartka było lepiej, o wiele... (teraz nie wiem, bo ciąża znowu ujędrniła mi piersi zanim skończyłam karmić Damiana)...
Chyba co innego, jak ktoś ma raczej stały rozmiar miseczki, niezależny od ciąży. Ale na pewno ciało, całe, zmienia się dość widocznie. I najważniejsze to dać sobie czas po ciąży i połogu na dojście do formy.
Czytałyście artykuł w wysokich obcasach niedawno??

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 mar 2010, 23:10

tibby, niestety nie powiem Ci bo karmilam jeszcze w ciazy wiec nioe zauwazylam roznicy( jak wiadomo w ciazy cycory sie powiekszaja )

Martalka, nie czytalam :/

co do dojscia do formy to przez 6 miesiecy pewnie nie bede miala zabardzo nawet czasu o tym pomyslac :/ zobaczymy po malu po malu i nan nadzizje ze wroce do ,,stanu uzytecznosci ,,
gorzej brzuch :ico_noniewiem: po Igusi mimo ze karmilam macica bardzo wolno mi sie wciagalam :ico_noniewiem: niestety

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

23 mar 2010, 23:32

mmarta, macica czy reszta brzuszka? tzw opona?
Macica powinna być maleńka już w kilkadziesiąt godzin po porodzie.
Zresztą, pewnie poczujesz jak się kurczy... przy karmieniu po II porodzie boliiiii...

Czyżby przez 6 miesięcy masz zamiar się "zatracić w macierzyństwie", dlatego piszesz, że nie będziesz miała czasu pomyśleć o powrocie do formy???
To witaj w klubie :ico_haha_01:
Ale zasuwając na dwa etaty, też się wraca do formy- siłą rzeczy :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-03-23, 22:35 ]
mmarta, ten art mam na myśli http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obc ... iecko.html


A artykuł chylińskiej czytałyście? Stary. Sprzed kilku lat :) Ale dość prawdziwy.
Ona chyba pierwsza przełamała tabu.
Bo do tej pory dzidzi, bobasiek, i mamunia uśmiechnięta non stop- to było opisywane.
W tej rzeczywistości jej artykuł był bardzo kontrowersyjny wtedy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

23 mar 2010, 23:40

ja też nie czytałam artykułu :-/ co takiego tam ciekawego pisali?
pytam się informacyjnie. ciekawa jestem jak to będzie z moim powrotem do formy. niestety wiem, że cycki mi nie zmaleją... bo będę karmić, ale chciłabym zgubić brzuś i te 12kg które przybyło! :ico_sorki: choć mówią, że niewiele przybrałam (z wyglądu) to czuję się jak nieatrakcyjny słoń! a muszę kieckę ślubną wybrać w miarę szybko :-/
koszmar! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

24 mar 2010, 09:27

Cześć Kobitki:)

Widzę, że Wy już o porodzie i powrocie do formy :-) No ja niestety za wiele nie mogę się wypowiedzieć, bo wszystko przede mną :ico_oczko:
Jeśli chodzi o piersi, to mam wrażenie, że nie powiększyły się w ciąży, chociaż mój Mąż widzi różnicę :ico_haha_01: Normalnie mam miseczkę DD i teraz też taką noszę, więc różnica co najwyżej minimalna...Zastanawiam się czy się powiększą jak już będzie się mleczko lało litrami :ico_oczko: tzn obym mogła karmić :-) No zobaczymy.
Ale powiem Wam, że już też zaczynam myśleć o porodzie, jak to będzie i w ogóle...A czas tak szybko leci, że niedługo przekonam się na własnej skórze :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

24 mar 2010, 09:49

Cześć Laseczki! Fajne tematy tu macie - mnie też coraz częściej nachodzą myśli o porodzie :ico_noniewiem:
Odnośnie koszul rozpinanych po długości - szukałam chyba wszedzie, ale nie widziałam takich - tylko takie z guzikami na klatce piersiowej. Ja też uwielbiam chodić w podkoszulkach Męża, ale jestem wysoka i muszę mieć do tego jakies spodnie czy spodenki, a taki zestaw raczej nie bardzo na porodówkę się nadaje :ico_haha_01:
mmarta, a co to jest to ARNICE?
Martalka, nie mogę nawet olejku wsmarowywać - dokóki ostetcznie nie wyjaśni się sprawa tych paskudnych bakterii, które niby mam i nie mam, to nic nie mogę :ico_zly:
tibby, no ja też słyszałam ze 12 kg to nie wiele - powinnas szybko zgubić. Ciekawa jestem ile mi przybędzie :ico_noniewiem: - już mam 7 kg na plusie.

Dzisiaj idę do fryzjera :-D , a potem muszę jeszcze na konsultacje do kolejnego profesorka żeby dał zagadnienie egzaminacyjne - mam nadzieję, że dostanę jakieś łatwe :ico_sorki:
A poza tym tak dzis ładnie słoneczko świeci i wreszcie grzeje, że aż sie chce życ! :-D

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

24 mar 2010, 10:35

Ojojoj..... Powrot do formy ja staram sie o tym nie myslec bo wpadla bym w jakas depresje jeszcze 3 m-c do konca a ja juz mam na plusie 20kg wiec pod koniec bede miala jakies 30kg do przodu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

24 mar 2010, 10:50

Ano każdy organizm inny, każda ciąża inna... Ja z kolei schudłam w I trymestrze 8kg, a do tej pory przybrałam 3,5kg. Ale jeszcze mam czas, pewnie trochę nadrobię :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość