Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

24 mar 2010, 09:09

Witajcie z rana :ico_haha_02:

U nas noc minela spokojnie.

edulita to moje pierwsze dziecko i naprawde nie mam Ci za zle ze mi doradzasz. :-D Ślicze fotki :ico_haha_02:

Pozwoli sloneczko wychodzi :-D Milego dnia

[ Dodano: 2010-03-24, 08:13 ]
Magda33 niby jest w mleku zelazo w zupkach w daniach i moze zabardzo jej ogranizm te zelazo nie wchlania i dlatego ma niskie. Ale widac juz poprawe mniej spi w dzien. A tak wstala zjadła, po 2 godzinach zasneła. 2-3 gdzin pospała i znow tak samo. A wczoraj tylko na caly dzien spala 3 godziny. :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 mar 2010, 09:20

Witam o poranku przy Majce;) dziecię było dziś dla mamy łaskawe. Jadło o 24, 2 i 7:)

Kasia90 ale masz napalonego męża;) fajnie;)
Co do konta na NK to tak skasowałam, ale założyłam już nowe więc dziewczyny zaproście mnie, bo nie mam teraz jak was odnaleźć.
Chciałam się pozbyć tych wszystkich znajomych nieznajomych. Teraz jest fajnie.
Kasia Bryła
Stargard Szczeciński
Dzięki:)

Bigottka za tą szybką ma być zdjęcie.
Obrazek

Edulita piękne fotki dziewczynek;) kochają się bardzo:)
A ta moja mała banda to w podobnym wieku. Mało się różnią. Juleńka jest 3 tygodnie młodsza od Milenki, a Kacperek 2 miesiące młodszy.
No i wreszcie nie doczytałam się o Idce i nie obejrzałam jej fotek. Na wspólnym terminie porodu nie ma już waszego wątku. Gdzie on jest?

Ewka wiesz pomysł z mężem dobry, ale jakoś mi się. Chyba czekam aż on zrobi pierwszy krok. To byłby jakiś dowód, że jeszcze mnie kocha i nie przeszkadza mu moje 10 kg więcej.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 mar 2010, 09:36

dziecię było dziś dla mamy łaskawe. Jadło o 24, 2 i 7:)
fajnie że jestes z tego powodu zadowolona mnie by szlag zalał..
ale to chyba juz przyzwyczajenie
moja była dzis dla mnie łaskkawa ;) bo po tym wczorajszym ryku obudziła sie dopiero o 6, pogadała z tatą i zasneła jeszcze aż do teraz...kurcze też bym gdzies wylazła na pół dnia ale nie mam jak sie zorganizować...
bo mam wszedzie daleko
pojechałabym na starówke ale przeciez nie przewine dziecka na dworzu, a nie bardzo jest tam gdzie...
a nie poijade na "spacer" do centrum handlowego.... eh ja chce do łukowa
pewnie bym juz tam była od wtorku gdyby nie to że czekamy na info o żłobku dzis i jak nie bedzie to w weekend chyba przeprowadzka - chce mi sie pakować :/ ale cóz

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 mar 2010, 09:50

Witam
Niki w przedszkolu Idka je mleczko dziś ma mniej tych plamek :-)
matikasia, - tu masz linka do strony gdzie jest Ida tzn. jej zdjęcia z pierwszych dni
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... torder=asc
na stronie 535
Ide poszukac cię na nk :-)

Popołudniu jade do przedszkola robić ozdoby wielkanocne z Nikolcia to na sprzedaż a za to przedszkole kupi zabawki :-) słoneczko za oknem i tak fajnie ale nic nie planuje bo juz wczoraj zaplanowałam :-)
isiawarszawa, - to wy wracacie póxniej z Łukowa do Warszawy ?

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 mar 2010, 09:53

edulita, nie wiem, jesli znajdzie sie pozniej przedszkole dla oliwii i dla mnie robota to pozniej wrócimy do wawy
a jesli by piotr znalazł prace w łukowie to zostaniemy w łukowie
skomplikowane to, ale nie stać nas na życie w tej cholernej stolicy :ico_zly:

[ Dodano: 2010-03-24, 08:56 ]
najgorzej wkurza mnie że gdyby nie kredyty które kiedyś piotr wzioł na zadłużenie mieszkania starych do tej pory spłaca i wszyscy mają to w nonono :ico_zly: i jeszcze jego brat z żoną... ale o tym pisałam chyba w sobote lub niedziele - nie bede sie powtarzać...
dlaczego to wszystko takie trudne :|

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 mar 2010, 09:56

isiawarszawa, - ja to niebardzo lubie duze miasta kiedys mielismy przeprowadzic sie do Berlina ale jakos nie mogłam sie przekonac moze to źle bo mielismy obydwoje propozycje pracy i niezłe zarobki ale ja lubie swój Gorzówek :-)
Z drugiej strony tam będziesz miała blisko do mamy i braci :-)
matikasia, zaproszonko wysłane :-)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

24 mar 2010, 09:59

Jestem i ja :-)
Moje dziecie spalo od 19:30 do 5:00 zjadlo butle i z kilkoma przebudzeniami spalo do 7:30 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: takze matikasia wspolczuje tego wstawania :ico_olaboga:

isiawarszawa, a czemu chcesz przewijac mala na spacerze?? ja czasem mojego brzdaca z 6 godzin nie przewijam jak kupy nie ma :-) na spacerze nawet mi to na mysl nie przychodzi

edulita, foteczki boskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a coreeczki przesliczne :-D :-D

matikasia to jak bedziecie tak na siebie czekac to sie nie doczekacie, gorzej jak twoj maz tez tak mysli i celibat zapewniony :-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 mar 2010, 10:03

Ewka_82, bo ona przewaznie miedzy 12 a 15 robi kupke wiec byłaby do przewiniecia...
i nie wiem jak ją karmić... na dworze z butli? srednio to widze... moze w sobote bysmy sie wybrali na ostatni taki rodzinny spacer po wawie... o ile sie wyprowadzac bede...
no sama nie wiem... sorki jakis znow mam marudny dzien - przez tę piekną pogode - dziwne nie? :/

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 mar 2010, 10:03

Dziękuje w imieniu dziewczynek :ico_sorki:
Ida sobie leży w bujaczku i gada do pieska :-) a ja musze sie wziasc do jakiejś roboty ale szczerze to nie bardzo mi sie chce :ico_wstydzioch: spacerek dziś zaliczy z M jak wróci z pracy więc narazie nigdzie sie nie wybieramy
Ewka_82, - ja też na spacerze nie przewijam

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

24 mar 2010, 10:11

Witam z rana.
edulita, kurczę jaka Idka już duża i słodka przepiękne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Matikasia to zrobię tak jak ty masz szybkę dam tylko tam gdzie zdjęcie ;-)
Moja gwiazdeczka od kilku dni bardzo niespokojnie śpi i nie wiem co zrobić by ten sen jej jakoś się uspokoił co radzicie??

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość