slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

23 mar 2010, 23:16

Heheheheh brawa dla Idy :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przynajmniej macie pewność że nie ma zadnych problemów z wypróżnianiem ;-)

A co do psychologa to wiem że u mnie w przychodni jest coś takiego jak pomoc psychologiczna dla dzieci tylko muszę sie dowiedzieć na czym to polega i czy ja tak z marszu mogę tam z dzieckiem iść czy oczywiście potrzebne są jakieś skierowania. Ale jeszcze raz dziekuje wam za rady :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 mar 2010, 23:50

Wstawiam kilka fotek moich gwiazdeczek


po pysznym obiadku zawsze mam usmiech na twarzy :)
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tulimy, bawimy sie :-)
Obrazek
z mamusią :)
Obrazek
z siostra przed snem :)

Uciekam sie kapać do jutra :ico_spanko: juz padam

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 mar 2010, 15:52

witam kochane!
obiecuję, że wyślę fotki, ale ciężko mi się zebrać bo mam cholerną anginę :ico_zly: od wczoraj nie mam gorączki, a sięgała prawie 40, ledwo żyję, Lenka cudna, ale dobrze, że Krzyś jest w domu bo teraz nie mam siły na nic :ico_placzek:
a ogólnie jak jestem zdrowa to nie jest źle, Jaś się przystosował zadziwiająco dobrze, a mała przestaje wisieć na cycu i więcej śpi w dzień a jak nie spi to czuwa i wiecie co ona nie płacze :ico_brawa_01: tzn nie tak jak Jaś bo tego się bałam panicznie grzecznie leży i patrzy, a jak młody do niej podejdzie i zagada to jest szczęśliwa :-D
no to tyle o mnie :ico_oczko:
Witaminka jak tam Karolek lepiej?
Chloe a Maciej, jak zdrówko
Edulita dzięki, przekazałam mężowi, że ładne dzieci robi :ico_oczko: ucieszył się chłopina :-D no i jak tam kropeczki zanikły, czy to jednak ospa?
Mery jak tam Kornel?
buziaki dla Was

[ Dodano: 2010-03-24, 14:53 ]
edulita, no i dziewczynki są cudowne, ale co się dziwić z takimi rodzicami :ico_brawa_01:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

24 mar 2010, 16:40

Hej!
Ale cudne maleństwa!
riterko, malutka przesłodka. :ico_brawa_01: dla Jasia, jest teraz starszym braciszkiem :-) Dziś jedziemy z Maciejem do lekarza, syropy się kończą. Dzisiaj w przedszkolu kompletnie :ico_noniewiem: nic nie zjadł, panie się martwiły i ja też. Nie czekam, pewnie do świąt mały będzie w domu.
slooowgirl, wcale się Lolkowi nie dziwię, że nie lubi leżakowania, ja też tego nie znosiłam. W przedszkolu u Macieja czegoś takiego już nie ma.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 mar 2010, 23:20

My dzis mieliśmy z Nikola popołudniu robic ozdoby wielkanocne w przedszkolu taka akcja aby póxniej sprzedać je i za te pieniazki kupić zabawki. Nikola była cała szczęśliwa z tego powodu i ja tez sie cieszyłam bo ostatnio to tak zmieniło się jej nastawienie do przedszkola - ale moje po dzisiejszym dniu też :ico_zly:

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
dziewczynki ja jak pojechałam po Nikole do przedszkola żeby robic te ozdoby to jak weszłam przeżyłam szok :ico_szoking: wszystkie dzieci przy stolikach juz cos robia z mamami a moja niki lezy na dywanie na podusi blado- sina :ico_szoking: okazało się ze przez cały dzień nic nie jadła tylko troche budyniu i dwa razy wymiotowała :/ spytałam czy chce robic ozdoby ale ona że chce do domku. Więc pojechalismy do domu ledwo weszlismy a tu znowu wymioty i dodatkowo rzadkie kupki :ico_olaboga: siedziała na toalecie a ja jej miske trzymałam :587: pani w przedszkolu mówiła że jeszcze jakies dzieci wyiotowały :ico_olaboga: Więc załozyłam jej pampa Idy i pojechalismy do lekarza - okazało się że zatrucie pokarmowe dostała leki Gastrolit, Lakcid i Smekte. W samochodzie zwracała cały czas w domu i nawet jak jej leki podawałam to tez cały czas zwraca :ico_placzek: dziś wolno jej tylko pić jutro kleiki i moze wieczorem sucharki. Teraz śpi ale jeszcze przed snem tak zwymiotowała że posciel i moje ubrania do zmiany - kurde co to za sraczko żygaczka :ico_zly: juz mam dosc chwilami cały czas cos jak nie jedna to druga :ico_noniewiem:
Najbardziej wsciekła jestem na przedszkolanke że nie zadzwoniła do mnie ze ona tak źle sie czuje przeciez bym ja wcześniej zabrała - kiedyś zadzwonili do mnie ze dałam jej zaciepła czapke a jak dziecko chore to nie dzwonia :ico_puknij:

Ida juz bez najmniejszej plamki wapno zadziałało
nic nie zjadł, panie się martwiły i ja też
oby to nie było to co u nas :ico_noniewiem:
riterka, - tez sie przyplatała angina nie miała sie kogo czepić, zdrowiej kochana jak najszybciej
Nic uciekamspac bo nie wiem co jeszcze w nocy sie wydarzy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

26 mar 2010, 10:16

edulita, o masakra :ico_szoking: a jak się teraz czuje Niki? no i czy Idusia się nie zaraziła?
dużo zdrówka dla Was
chloe, dziękuję bardzo :-D no i dla Maciusia również zdrówka życzę!

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

27 mar 2010, 22:47

Hej!
edulitko, to skandal. Powinny zadzwonić! Biedna Nikola :ico_noniewiem: Jak dzisiaj się czuje?? Myślisz, że to zatrucie, to było po przedszkolnym jedzeniu?
riterko, Maciej jest chory i biję się w piersi, bo na to wygląda, że przeze mnie mu się pogorszyło :ico_chory: W środę nie było małego lekarki, poszliśmy do innej, a ta zapisała od razu antybiotyk. Zastanawiałam się, czy mu w ogóle podać, ale ustaliliśmy, że tak. Miał tylko katarek, taki zalegający w nosie, bez stanu podgorączkowego. W czwartek Łukasz wziął go na dwór, w piątek wybiegał się na dworze w sumie ze dwie godziny :ico_nienie: Jak z nim wróciłam zasnął, wieczorkiem miał 38C. I z każdą godziną było gorzej, zaczął kaszleć :ico_placzek: Dziś też musiałam mu zbijać gorączkę :ico_olaboga:
Jestem podłamana, po przeanalizowaniu okazało się, że Maciej od października począwszy, każdego miesiąca brał antybiotyk. Nie wiem co zrobić :ico_szoking: ...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 mar 2010, 12:48

chloe, - Biedny Maciuś mam nadzieje ze szybko mu sie poprawi - my ostatnio chodzimy prywatnie do swietnego starszego lekarza i on tak dokładnie bada dziewczynki i ani razu nie dał nam antybiotyku bpo jak wirusówki to antybiotyk nie pomaga a jeszcze osłabia
Pisz jak Macius sie czuje :ico_noniewiem: i nie obwiniaj się to nie ty jesteś winna tylko lekarze którzy na wszelki wypadek asekuruja się antybiotykami a nie przepisuja ich wtedy kiedy trzeba
riterka, - melduj jak dzieci

Niki juz dobrze trzy dni ja trzymało gdyby to było cos innego niz zatrucie pokarmowe to Ida lub my tez bysmy załapali i innych objawów nie bylo tylko rozwolnienie i wymioty

Mamy pierwszy ząbek !!!!!!

Zdrówka wszystkim zycze bo teraz znowu taka zdradliwa pogoda

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

28 mar 2010, 22:16

Brawa dla Idusi! Pierwszy ząbek...
Maciej dziś czuje się dużo lepiej, ale w domu jest okropny. Trudno z nim wytrzymać, psoci okrutnie :ico_noniewiem:
edulita, Maciej normalnie też chodzi do starszej lekarki, do tej pory byłam zadowolona. Czekam aż skończą się te choróbska, mały od dwóch dni woła, że chce do przedszkola i ja też chcę, żeby tam poszedł :-D , byle zdrowy... Zobaczymy jak będzie po świętach....Znikam, bo padam na pysk. Te pobudki o 6.00 mnie po prostu męczą...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 mar 2010, 22:43

to dobrze że juz Maciusiowi lepiej - kurcze cały czas cos :ico_noniewiem: normalnie jak juz wyrosna te nasze dzieci z chorowania to inne problemy nas czekają och rodzicielstwo :ico_noniewiem: nikt nam nie obiecywał ze bedzie łatwo :-D ja juz sie ciesze ze ma byc coraz cieplej moze bedzie na jakis czas spokój z tymi choróbskami :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość