Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

25 mar 2010, 11:12

zaczarowana, kołysankę aaa kotki dwa.... i takie tam jakoś a jak zrobiłaś że jest tyle zdjęć w jednym????

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

25 mar 2010, 11:18

bigottka, musisz ściągnąć program photoscape, i tam sobie tworzysz takie cudo. bardzo prosr\te w obsłudzę. Mój syn się obudzić, pospał niecałą godzinkę....
idę z nim na spacerek.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 mar 2010, 11:28

Dopiero po 10 a tu ponad 2 strony do czytania:) ale tak to jest jak mamuśka w kuchni, a synek gra w mario i tylko słyszę co chwilę powiadomienia o nowych postach:)

Obiadek przygotowany. Dziś kotlety nadziewane serem żółtym i pieczarkami, ziemniaczki i sałatka z pekinki z kukurydzą. Mniam. Odsączę sobie kotleta i może zrobię drugą próbę za smażonym.

Z tymi krzykami u dzieci, to Milenka tak miała z miesiąc temu, ale samo przeszło i teraz jest spokojna i radosna. Pospała teraz z 40 minut i po następnym karmieniu idziemy na plac zabaw. Słoneczko prawdziwe dzisiaj. Postaram się zostać dłużej i jak się da nakarmię ją na ławce. Ubieram jej bluzę polarkową i bezrękawnik. Raczej jest to niemożliwe by zmarzła.

Ja też piję meliskę. W sumie to taką herbatkę na bycie spokojnym z większą kompozycją ziół. Myślę, że można taką.

Sabcia no właśnie zapodaj jakieś przepisy. Moje 10 kg stoi jak zaczarowane.

Kasia90 widziałam Twoją fotkę na nk. Prawdziwa już laska z Ciebie;)

Edulita na pewno niewyspana jesteś. Trzymam kciuki by wszystko wróciło do normy.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

25 mar 2010, 11:55

a ja się trochę zdrzemnęłam z młodą, cycusiowałam ją i nie wiem kiedy odleciałam :-D zaraz się ubierzemy i mykamy na spacerek, piękna pogoda więc szkoda siedzieć w domku. Matikasia wezmę przykład z Ciebie i jednak założę bezrękawnik na polarek :-D

isia wiem, że Ty miezkasz w Wesołej, tylko chodziło mi o to, że znam te tereny i nawet miałam się przeprowadzać do Wawy, ale moi rodzice się rozstali i plany się posypały...czasem tak bywa :-)

Edulita współczuję nocy, miałam nadzieję, że będzie spokój :ico_pocieszyciel:

kurcze, wody nie mam :ico_zly: nawet ogłoszenia nie byo i wyłączyli...chyba jakaś awaria :ico_noniewiem: muszę zagotować mineralną i umyć Zosię, bo poszedł mega kupsztal i chusteczki nie dają rady, poza tym ten mój wrażliwiec ma od chusteczek uczulenie i najlepiej sprawdza się woda :ico_olaboga:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

25 mar 2010, 12:38

widziałam Twoją fotkę na nk. Prawdziwa już laska z Ciebie;)
A dziękuję bardzo, miło mi. :-D :-D :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 mar 2010, 13:20

my juz po pierwszym spacerku
około 13 zjemy sobie i pewnie pojdziemy na drugi spacerek
ale chyba zamiast kurtałki założe jej grubą polarową bluze...bo kurtka też za cienka nie jest
sama nie wiem, no zobacze...
a wogóle dzis mi pospała na dworzu godzine, byłam w szoku bo zazwyczaj śpi max poł godziny potem "pochodzi" kolejne 20-30 minut i znow zasypia...

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

25 mar 2010, 13:41

Kilka zdjęć z wczorajszego spacerku. :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 mar 2010, 15:05

My już po spacerku. Trwał ponad 2 godziny. 2 razy cyc na ławce, plac zabaw i długi spacer, Mati na rowerku. Nie wiem jak u was pogoda, ale u nas LATO!! my w bluzkach, a Milenka w polarku i bez żadnego bezrękawnika. Normalnie ją tak ponosiłam na placu zabaw, troszkę pospała. Fajnie było. Teraz tak codziennie;)
w jedną stronę
Obrazek

z mamusią;)
Obrazek
Obrazek



Magda33
a jak mała w ubranku dobrze było?

Moja serdeczna koleżanka o 11 miała cesarkę. Marysia jest już na świecie, 2710, 51 cm:)

Kasia90 my wozimy Milenkę tak samo jak Ty Kingusię;)

Mikusia napisała smska, że mała ma bakterie w moczu i na tydzień zostają w szpitalu. Serdecznie Was poza tym pozdrawiam!

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

25 mar 2010, 15:25

Matikasia Ale śliczna śmieszka. :)
my wozimy Milenkę tak samo jak Ty Kingusię;)
Gondoli w ogóle nie używaliśmy. :) Bo w zasadzie urodzona 1 grudnia, to zima nam mineła raczej bez spacerków, a jak jakieś były to zazwyczaj w nosidełku, a wózek był w domu, bo nie miałam jeszcze fotelika więc do salonu kładłam Kingę w wózku, a teraz jeździmy tak. :)

[ Dodano: 2010-03-25, 14:28 ]
Aha i dla Mikusi powrotu do zdrówka, a dla koleżanki gratulacje. :) :ico_brawa_01:

A tu jeszcze kilka wiosennych zdjęć. :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2010-03-25, 14:28 ]
Kurcze, to pierwsze sie źle wgrało...

[ Dodano: 2010-03-25, 14:53 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Uff, to wszystko co chciałam wgrać. :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

25 mar 2010, 16:00

my też już po spacerku :-D

Matikasia u nas również lato, więc obyło się bez bezrękawnika, tylko body z krótkim rkawkiem, cieniutka bluza, kurteczka polarowa, rajstopki, cienkie jeansy i butki, no i cieniutka czapeczka. Zosia ani się nie zgrzała ani nie zmarzła.

Matikasia, Kasia90 cudowne te Wasze dzieciaczki, piękne fotki, nie tylko spacerowe :-)

widzę, że i mikusi Zuzię dopadła bakteria. Na szczęście u nas obyło się bez szpitala i pomógł antybiotyk, dużo zdrówka dla małej i wracajcie szybko

a ja pisałam do magduś81 - chłopaki już są zdrowi, tylko mają czerwone gardełka, nadal są w szpitalu, ale Madzia już chce do domu i ma nadzieję, ze przez to ich nie zatrzymają dłużej, czeka na decyzję :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-03-25, 15:00 ]
Zośka leży kolo mnie na sofie i pluje :ico_olaboga: łobuzica jedna :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości