Natty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 30 lis 2009, 16:16

Podróże

25 mar 2010, 14:29

Ja uwielbiam podróżować. Czy ktoś tu podziela moje pasje? Jak byłam mała, to dużo jeździłam stopem ze znajomymi, potem miałam fazę na poznawanie naszego pięknego kraju. Teraz marzą mi się dalekie miejsca, ale ograniczone urlopy i finanse pozwalają na zorganizowany wypoczynek gdzieś w Europie.

Awatar użytkownika
Malwi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 28 mar 2010, 14:11

31 mar 2010, 20:57

ja też bardzo lubia podróżowac , uwielbiam zwiedzać stare zamki, pałace itp najchętniej każda wolna chwile spędzałabym w innym miejscu ale tak jak mówisz ograniczony urlop i finanse nie pozwalają dlatego póki co musi wystarczyć mi kilka weekendów w roku i jeden urlop spędzany tradycyjnie nad polskim morzem :) ale w tym roku bede miała co uczcic i tak sobie myslę , że chyba w nagrode zafunduje sobie jakas zagraniczna wycieczkę :)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

18 kwie 2010, 19:50

i ja sie dolacze :) uwielbiam podrozowac,niestety wiadomo finanse czasem nie pozwalaja nawet raz do roku,ale staramy sie i juz z narzeczonym troche nam sie udalo zwiedzic :)
Z Zagranicznych to to co w tym momencie najtansze czyli egipt od A-Z(prawie:P)tunezje,chorwacje itp.
W tym roku z powodu braku finansow zwiedzamy andrychow :) Ale mysle,ze napewno bedzie rownie ciekawie i milo ;]

paryżanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 17 cze 2009, 22:14

20 kwie 2010, 12:02

jak byłas mała to podróżowałaś stopem?
To ile miałaś wtedy lat 10? :P
Ja też uwielbiam podróżować, ale niestety nie zawsze mam czas i nie zawsze są na to pieniadze.
Ale na szczęście są tanie linie lotnicze, dlatego co jakiś czas sprawdzam loty :)

shakingbutt
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:34

20 kwie 2010, 12:40

Ja też uwielbiam podróżować, podróż autostopem jest bardzo fascynująca, jednakże w Polsce, nie wszędzie odważyłabym się tak podróżować. Jednym z moich ulubionych miejsc w Polsce jest dolina Dunajca. Nie bez powodu nazywana polską Loarą z powodu ogromnej ilości, mniejszych, większych, zniszczonych lub odnowionych zamków. Tworzy to niepowtarzalny klimat, kto nie był niech się wybierze.

Awatar użytkownika
Goldkiss
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 03 cze 2009, 20:34

26 kwie 2010, 23:15

Ja też uwielbiam... Doliny Dunajca faktycznie jeszcze nie zwiedzałam, muszę o tym pomyśleć... Teraz kombinuję nad okolicami Żywca... Ktoś był? Warto? :)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

30 kwie 2010, 14:46

no pewnie, że warto :) mam zamiar się wybrać latem na tydzień na Śląsk, bo mam wrażenie, że wszędzie już byłam (oczywiście tak nie jest ;)), a na Śląsku jeszcze nie (z tamtych okolic tylko w Częstochowie), a teraz marzy mi się jeszcze Ogrodzieniec i inne zamki, wspinanie się po skałach i co tylko sie da :)

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

30 kwie 2010, 23:59

post tej samej treści pisany ponad 20 razy !!!to jest wbrew regulaminowi
Ostatnio zmieniony 01 maja 2010, 13:51 przez martuunia1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Goldkiss
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 03 cze 2009, 20:34

07 maja 2010, 01:25

Mmm, ta wspinaczka zachęcająco brzmi :D Przynajmniej ten mój miałby zajęcie :P Faktycznie chciałabym pozwiedzać... Już mi się tak tęskni do jakiegoś aktywniejszego wypoczynku, a mam wrażenie, że w tamtych rejonach jest tyle rzeczy do zobaczenia, że nie wiem od czego zacząć :) Gdzie nie wejdą na jakąś stronkę to coraz to nowsze atrakcje...

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

10 maja 2010, 19:16

no jest sporo... Dziś czytałam jeszcze o Parku Miniatur na Szlaku Orlich Gniazd, jedziemy z młodym, więc na pewno mu się będzie to podobało :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość