Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

26 mar 2010, 15:00

bigottka - ekstra mozajka z tych zdjęć :ico_brawa_01:
u nas robi się żurek z białą kiełbaską choć u mnie w domu jakoś nie.
u mnie tez się nie robi choc wszyscy w kolo nas maja takie danie :-)
u nas goraco dziewczynki w cieńkich bluzeczkach i bezrekawniczkach normalnie super :-) Niki to nawet zdjełam bezrekawnik na dworze bo jak biegała to jej jeszcze cieplej :-)
Nic uciekam zjeśc obiad bo na 15 do dentysty :/

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

26 mar 2010, 15:12

A mi się kuchnia kończy. Nie mam jeszcze zlewu i piekarnika, ale to pewnie jutro dopiero. :ico_noniewiem: Ale ważne, że mogę już sprzątać i układać rzeczy, bo wszystko mam w salonie. :ico_noniewiem:
Kinga mi śpi w łóżeczku, nie miałyśmy jak iść na spacer, bo robią tu chłopaki cały dzień to trzeba być w domu. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-03-26, 14:12 ]
Bigottka Bardzo fajna mieszanka. :))

[ Dodano: 2010-03-26, 14:13 ]
A, no to ide sprzątać, układać i prasować póki Kinia mi sie nie zbudzi. Na pewno nie zdąże nawet w połowie zrobić tego co zaplanowałam. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-03-26, 14:15 ]
To znowu ja.
Matikasia a Ty robisz zwykłe brzuszki czy A6W? Ja mam zamiar zacząć z mężem co rano ćwiczyć, bo samej się tak nie zmotywuje. A wstawać razem zawsze raźniej. :-D
I moja Kinga zrobiła dwie takie śluzowe kupki, jak ostatnio Milenka, tylko, że więcej kupki było niż śluzu. Pytałaś o to lekarza?

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 mar 2010, 15:34

Kasia90 a co to9 za brzuszki A6W?
Wiesz ci no nie zapytałam o te kupki. Miała tylko raz i po prostu już zapomniałam o tym. Jak człowiek idzie sam piechtą na dodatek z 2 dzieci do lekarza, to głowa pełna.
Facet mi pomagał katanę ściągać bo Milenke trzymałam i nie mogłam sobie poradzić :ico_sorki: na dodatek T dał mi wczoraj 2 klucze od domu na przechowanie, a ja zamiast dziś wziąć swoje, to wzięłam te 2 i nie miałam od klatki :ico_sorki: dzieci głodne, ja też, a tu bez klucza. Dzwoniłam po niego i jechał rowerem szybko z pracy klucz mi dać;)

Kurde coś mnie dziś głowa ćmi. Chyba z powodu tej upalnej pogody.

Po 16 idę do dentysty.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

26 mar 2010, 15:54

matikasia, ja tez jestem po drugiej cc ale u mnie juz jest wszystko ok jeszcze miesiac temu mialam takie klucie ale teraz juz jest spoko
ja robie 100 brzuszkow na raz ze zgietymi kolanami i z nogami na gorze rozne po przekatnej i takie tam po 100 robie minute przerwy i kolejna 100 i tak do 600 - tak jak mialam 16 latek to wyrobilam sobie kaloryferek ktory mialam do pierwszej ciazy a potem dlugo dlugo mialam nadal

A6w tak szczerze jest dla mnie za lekkie

a i jeszcze robie brzuszki ale to narazie jeszcze dalam sobie luz bo z moja waga jest mi ciezko ze siedze na pupie i nogi daje do gory rece do przodu i kolanami dotykam klatki piersiowej i tak 10 razy bez dotykania podlogi - sa super ale dla mnie jeszcze za ciezko na takie ja mam wage 90 kg i nie daje rady teraz

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 mar 2010, 16:24

Kaloryferek:) ja nawet o tym nie marzę. Może nawet nie być jędrny, może mieć rozstępy, byleby zmalał i nie wisiał:(

A zapomniałam napisać. Milenka waży 6 kg i lekarka mówiła, że teraz to już tak 200-300 g na miesiąc powinni przybierać na wadze.
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010, 16:26 przez matikasia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

26 mar 2010, 16:25

Dzieki dziewczyny :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

26 mar 2010, 16:52

Właśnie wróciłyśmy ze spacerku, Zosia nakarmiona, przewinięta i bawi się na macie, a ja myk na forum :ico_oczko: P dziś zostaje po godzinach, więc nie spieszę się z obiadem. Pogoda bajeczna, Zosia była w samej bluzie, pod spodem body z krótkim rękawem, spodenki, skarpetki i cieniutka czapa i było jej cieplutko :-D Jak zwykle porobiłam mnóstwo zdjęć, tylko muszę je zgrać na płytę, bo zapchałam sobie laptopa i zaczyna mi mulić :(

Matikasia święta racja z tym spacerowaniem. Jak nie ma gorączki, to nie powinno się siedzieć w domku, tylko jak najwięcej dotleniać maluchy :-D


isia ja na święta robię żuek, bo go uwielbiam, piekę białą kiełbaskę, schab ze śliwką, robię jajka faszerowane pieczarkami i podsmażane w bułce, jajka z sosem tatarskim, sałatkę, do tego wędlinka i ciasta, sernik i może jakies jeszcze, np. czekoladowe, które ostatnio robiła w swoim programie Ewa Wachowicz. Święta spędzamy u mojej mamy, więc resztę przygotowuje mama, a my ptrzywozimy to co napisałam :-D


Sabcia Ty to masz zdrowie kobieto, moje ćwiczenia od porodu to spacery :ico_wstydzioch: Brzuszki by się przydały,bo jeszcze mój brzuch nie jest idealny, ale nie mam motywacji :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

26 mar 2010, 17:02

my juz po spacerku
pogoda dzisiaj mniej ładna niż wczoraj, ale było słoneczko i było cieplutko, zrobilismy kilka fotek

patataj
Obrazek
Obrazek
bujubuju
Obrazek
Obrazek
i z wczorajszej kąpieli
Obrazek

[ Dodano: 2010-03-26, 16:07 ]
Sabcia, a zauważyłaś że wg suwaczków nasze dzieciaczki mają tyle samo miesięcy i dni :ico_noniewiem: a przeciez są 3 dni różnicy - nie żeby mi przeszkadzało ale tak sobie zauważyłam - dziwne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

26 mar 2010, 18:11

isiawarszawa, no widzisz sama nie zauwazylam - ale to twoj zle wilicza bo moja jest z 1 listopada skoro dzis jest 26 no to na chlopski rozum 26-1 to 25 wiec jest dobrze u mnie :-D
isiawarszawa, sliczne zdjecia :)

dziewczyny ja juz teraz tez nie marze o kaloryferku ale niestety zeby zbic brzuchol i zwisajaca skore to nie ma rady trzeba sie za to zabrac a ja sie zaloze ze mam najgorszy brzuch z was wszystkich tym bardziej ze mam jeszcze jakbym w 6 miesiacu byla - to co zaklad :) heheheh

wlasnie wrocilam ze spacerku i padam na twarz ufffff ale sie nadreptalysmy

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

26 mar 2010, 18:16

to pewnie przez luty bo moja z 29 pazdziernika wiec pewnie policzyło że 1 skonczyła 4 miechy :ico_noniewiem: pewnie w kwietniu wróci do normy :]
dziekuje za śliczne zdjęcia

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość