Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

26 mar 2010, 18:52

hejka kobietki

my cały dzionek na dworku spędziliśmy , a teraz Lolek wyspany , dotleniony siedzi sobie na bujaczku i bawi się ulubionymi zabawkami
to takie smieszne ,że juz taki szkrab ma swoje ulubione zabawki i innymi pobawi się chwilkę i wyrzuca a innymi może bawić się i poł godz i mu się nie znudzi :ico_oczko:

isiawarszawa, fajne fotki i statyw sie przydał :ico_haha_02:
ja sie zaloze ze mam najgorszy brzuch z was wszystkich
oj może nie zakładaj się , bo mój tez jest tragiczny :ico_noniewiem:

edulita dobrze że już Niki lepiej , jakiś wirus ja złapał ale dobrze że na resztes nie przeszło

a co do katarków to pewnie że nie ma co dzieciaczków w domu kisić , bo na dworku ciepkutko i lepiej się oddycha , a i nas dorosłych w nosie wiosna zakręci , bo to takie przesilenie wiosenne :ico_oczko:
ale jutro już troszkę gorzej zapowiadają , ale to jak zwykle na weekend :ico_noniewiem:

a co potraw na święta , to ja mam luz , bo mama robi :ico_wstydzioch:
a mieszkamy razem

[ Dodano: 2010-03-26, 18:00 ]
Bigottka super miksik foteczek , ja nie mam ciepliwości i czasu na takie kombinacje , ale chętnie bym takie sobie stworzyła :ico_haha_02:

[ Dodano: 2010-03-26, 18:04 ]
to foteczka z dzisiejszego spacerku
Obrazek
a tu cała trójka
Obrazek

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

26 mar 2010, 19:25

isiawarszawa, zdjęcia super ;-)
a co potraw na święta , to ja mam luz , bo mama robi :ico_wstydzioch:
to masz fajnie bo ja w tym roku chyba będę w domu siedziała i rodzina mi na głowę się zwali.
wiolaw, fajny Lolek ;-)
A byłam u lekarza i mówił że to nic poważnego ten kaszel to smarki lecą małej z noska do buzi dlatego kaszle i wszystko jest ok. Na ten katarek to zapisał mi kropelki i jakiś syropek zapobiegawczo zobaczymy jak to będzie ;-)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

26 mar 2010, 19:56

wiolaw, wiesz mi ze mam gorszy jak ja przed porodem mialam ponad 140 cm w obwodzie :ico_olaboga: a ztego co wiem to ty nie mialas takiego wielgacha hehehe

fajne foteczki dzieciaczkow i twoje

Jak sie patrzy na zdjecia naszych dzieciaczko to one wszystkie strasznie powaznie wygladaja jakby z rok mialy co nie ? szczegolnie w tych urbrankach jak czapka czy kiurteczka

co do swiat to my jestesmy sami i zdala od rodzinki :ico_placzek: moja mama jeszcze nawet malej nie widziala :ico_olaboga: tylko tesciowa - ale za to na swieta bozego narodzenia jedziemy do polski :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 mar 2010, 20:41

Sabcia oj to ja z Twoim brzuchem chyba też mogę konkurować:) no fotek chyba nie będziemy wklejać żeby się nie wkurzać bardziej:)

Ja padam na pysk. Zrobiłam 2 zęby. Znieczulenie dostałam bez adrenaliny i za szybko mi chciała wiercić na próbę czy się znieczuliło i na maksa mnie zabolało aż mi się słabo zrobiło i spłakałam się tam :ico_placzek: mam dość tych zębów, najchętniej bym je wybiła. Teraz znieczulenia właśnie puściły i co z tego jak pod koronką mnie nadal ćmi. Po świętach znów łażenie z zębami na nowo :ico_sorki:

Milenka ma potworny katar. Oddycha, gile jej wychodzą i się chowają. Kupiłam w aptece to urządzenie z rurką do wyciągania smarków. Jeja jaka to super rzecz!!

Niunia już śpi, więc i ja idę spać mimo, że jeszcze 20 nie ma. Mati będzie oglądał jakąś fajną bajkę o 20 więc nic to po mnie;)

Ale mnie T dziś wkurzył bo mówi,że ciągle się z kasą nie wyrabiamy i że kupuję jakieś pierdułki, że książki kupiłam za 100 zł,a ja mu 10 razy mówię,że to było moje 100 zł od mamy :ico_zly: normalnie przyszliśmy do domu i mu położyłam kasę z portfela i kazałam rządzić, to już się wymiguje... :ico_olaboga:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

26 mar 2010, 22:10

a co to9 za brzuszki A6W
To 40dniowy zestaw ćwiczeń, bardzo fajny i efektowny. Wpisz sobie w google a6w w grafice to wyjdzie Ci tabelka.
1 listopada
Sabcia Mój Mąż jest z 1 listopada, a Kinga z 1 grudnia. :)

Isia i Wiolaw super fotki :ico_brawa_01:
Kupiłam w aptece to urządzenie z rurką do wyciągania smarków. Jeja jaka to super rzecz!!
Dokładnie, najlepsze co mogli wymyśłić, ja to używałam jak Kinga miała 3 tygodnie i była przeziębiona.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

26 mar 2010, 22:20

Ja fridki uzywam codziennie wieczorem, najpierw psikam mlodemu sola morska a potem fridka i jak narazie jestesmy bez katarku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

26 mar 2010, 22:23

Witam wczesnym wieczorkiem jak na mnie :-D
matikasia, - ja tez dentyste dzis zaliczyłam :-) wszystko bezboleśnie i nawet jak pusciło znieczulenie to nic nie boli - teraz w kwietniu oj trwa to leczenie kanałowe :ico_noniewiem:
6 kg to Milenka tez drobniutka jak Idunia ale za to sliczniutka :ico_brawa_01:
Biedulka stosuj sól morka i fride to moze szybko jej przejdzie :ico_noniewiem:
Sabcia, - z twoim zaparciem do ćwiczeń to juz niedługo bedziesz szcuplutka :-) podziwiam cie :ico_sorki:
isiawarszawa, - bardzo fajne zdjecia :ico_brawa_01: widac bawiłyscie sie na całego :ico_brawa_01:
wiolaw - sliczne zdjecia :ico_brawa_01:

a my po dentyscie pojechalismy na działke i wypalalismy te suche gałęzie po zimie i troche ogarnelismy Niki w piskownicy Ida zagladala do niej z wózka i tak do 19:30 dziewczynki wymeczone i dotlenione padły jak muchy po powrocie do domu :-) ledwo udało sie je wykapac :-D
Niki juz dobrze widac to jednak cos do jedzenia w przedszkolu jej zaszkodziło bo poza wymiotami i biegunka innych objawów nie było a lekarz jak ja zbadał to mówił ze najprawdopodobniej to zatrucie pokarmowe
Jutro po południu mam umówiona kosmetyczke depilacja woskiem i brwi :-) a w wielka sobote ide do fryzjera :ico_wstydzioch: kurcze ale innego terminu nie było :ico_noniewiem:
Pisałyscie op brzuchach ja moze nie mam duzego ale jak patrze na moje rozstepy i wisząca skóre to az mnie na wymioty zbiera faktem jest ze za szybko spadłam po porodzie i skóra wyglada jak martwa :/
Wydaje mi się ze cos pominełam więc jeszcze raz zerkne co naklikałyscie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-03-26, 21:30 ]
bigottka, - u Idy też często jest tak ze katar spływa do gardła i kaszle a ja obawiam się że coś juz sie dzieje :ico_olaboga: mam nadzieje ze syropek i kropelki szybko przyniosa Wikuni ulge
Ja fridki uzywam codziennie wieczorem
my też codziennie robimy taka toaletę noska :-)
Magda33 - czekamy na fotki
Kasia90, - to super ze juz powoli wyprowadzasz kuchnie z salonu czekamy na efekt końcowy i fotki :-)

A ja dzis taka roztargniona że nie wziełam aparatu a tak chcialam fotaski porobić no nic jeszcze będą ładne dni :-) uciekam do meza troche sie poprzytulac :ico_wstydzioch: skoro dziewczynki dzis tak szybko poszły spac trzeba wykorzystac i męza i okazje :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

26 mar 2010, 23:35

ja dziś nie padłam więc jestem :ico_oczko:

ale mam doła niezłego , byłam na zakupkach u nas babeczka na zakład w krorym szyją ciuszki i zawsze taniej jak to od producenta można cos fajnego wyrwać , i co sie okazało że nie bardzo mogłam sobie cos kupić , a jak weszłam w spudnicę to rozmiarem sie przeraziłam 44 :ico_placzek:
coprawda ładnie się wygląda , bo taka ołówkaowa i wyzsza w stanie także brzuch zakryty , ale w koszule niestety w biuście małe :ico_noniewiem:
tak to jest jak się karmi , cyce jak donice :ico_wstydzioch:

edulita, matikasia, wkońcu dentyska zaliczona :ico_brawa_01:
To 40dniowy zestaw ćwiczeń, bardzo fajny i efektowny.

zaraz sprawdzę i ja co to za cudo , bo po karzdych zakupach przechodzę doła

Sabcia, oj żebys wiedziala że duze te dzieciaczki , keidys jak sie ubierało dzieci w jakieś bety to dzieci dlugo takie nieporadne były a teraz to od niemowlaka dorosłe ubrania i doroślej wygladaja :ico_haha_02:
ja to nie wiem kiedy to zleciało i lada moment będzie pół roku za nami z dzieciaczkami :ico_oczko:

bigottka, dobrze że sprawdzilaś i to tylko zwykły katar , kładz małą jak najczęściej na brzuszek to katar nie będzie spływał ndo gardła

[ Dodano: 2010-03-27, 07:58 ]
dzień dobry
ja zakończyłam dzień i rozpoczynam więc stawiam :ico_kawa:

my już nie śpimy od 5.30 :ico_noniewiem:
chyba przez to że więcej na dwór wychodzimy i Lolek więcej śpi to już się wyspał i jest cały czas rozkoszny i gadatliwy , a teraz siedzi w leżaczku i gryzie zawzięcie wiosennego motylka , swoja uluboną zabawkę :ico_oczko:
ja nie powiem że jestem wyspana wręcz przeciwnie , bo wczoraj sobie do późna posiedziałam przy kompie, moja głupota przyznaję :ico_wstydzioch:

ale mój tata mnie i tak przebija , bo już grabi podwórko :ico_oczko:

zapowiadali dziś nieciekawą pogodę i z tego co widzę to pochmurno jest , ciekawe czy się rozpogodzi bo ja zaplanowałam trzepanie dywanów i pościeli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

27 mar 2010, 09:27

Witam sie porankowo z :ico_kawa:
edulita, dzieki skarbie :)
Moje skarby jeszcze spia a ja juz spac nie moglam to nastawilam pranko , umylam lazienke i kuchnie i czekam az reszta wstanie .....

Edulita - oj takie dlugie spacerki dobrze wlywa na dzieciaczki - potem im sie dobrze spi :), bardzo sie ciesze ze u Nikoli juz ok - oby sie juz to nie powtorzylo

[ Dodano: 2010-03-27, 08:44 ]
Wiolaw - masz racje ja tez nie wiem kiedy to zlecialo :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 mar 2010, 10:21

Witam i ja
siedze pieje sobie kakako i oglądam DDTVN
dzis oliwia jakas taka marudna była. niby zasneła o 19:20 i obudziła sie dopiero o 5:40 ale trzeba było jej średnio co poł godziny smoka wkładać w dziób, na zmiane z piotrem dawalismy ale i tak jacyś niewyspani
zaraz lece stroju poszukac, pamiętam że włożyłam go gdzieś gdzie miałam nie szukać ale nie pamietam gdzie :ico_haha_01: na 10:30 na basen a pozniej jakies sprzątanko moze spacerek, obiadek i takie tam :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość