Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

26 mar 2010, 18:22

hejka :)

Tibby, piękny brzuszek :) Bardzo zgrabny!!

Anja, no jesteś!! Właśnie myślałam o Tobie. Pisałaś, że masz wychodzić, i już miałam pisać czy to JUŻ? Fajnie.
Co do spacerków, to na ławeczkę przed dom z gazetką czy książką ;) Ja bym się dalej nie wypuszczała ze znikomą szyjką. Trzymaj się.


Damian ma zap. oskrzeli.
No ładnie...
Pediatra podejrzewa astmę, bo to u nas lubi się powtarzać. Ew. alergia, ale nie wiem na co... Niebawem ruszamy do poradni specjalistycznej... no, zapiszemy się w pon. a ile się czeka, to nie wiem...

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

26 mar 2010, 21:36

tibby, cudne i brzuszek i buźka! :ico_brawa_01:

Martalka, zdrówka dla Damianka! Cholera - alergię to teraz można miec na wszystko - niedługo na powietrze będą ludzie uczuleni... :ico_olaboga:

Anja, gratuluję po cichu córci! :ico_brawa_01: Już jest trzecia dziewucha na naszym wątku! :-D No jakaś przecież równowaga musi być :ico_oczko: Czekamy jeszcze na wieści od karo, bo jej Maleństwo tez narazie tajemniecze jest i nie chce ujawnic płci :ico_oczko:

Mnie już zaczyna powoli mdlić od tej socjologii, ale zafundowalam sobie godzinną drzemkę w dzień i dobrze mi zrobiła :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 mar 2010, 21:52

julchik22, u karo po wyglądzie i układzie brzusia, który ostatnio na fotkach pokazywała, to ja stawiam na chłopaka!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 mar 2010, 23:59

tibby, :ico_brawa_01: sliczny brzusio
Martalka, jeju wspolczuje Ci tego zapalenia oskrzeli

kurcze Iga mnie chyba zarazila :ico_zly: oby nie bo nie cierpie kataru...no ale kto go lubi

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 mar 2010, 10:53

Julchik, dokładnie, to chyba od powietrza, do tego wiosennego :ico_olaboga: .
Ciekawa jestem jak to jest w końcu, bo nic pewnego o astmie w tym wieku nie da się powiedzieć... Jest zap.oskrzeli, dostaliśmy wziewy. Jak pomogą, to pośredni dowód na astmę, albo coś astmopodobnego, co może przejdzie z wiekiem.
Jak nie pomogą wziewy, wyleczymy antybiotykiem. Ale już widzę, że jest lepiej. Gorączkę miał RAZ :ico_szoking: i to w sumie lajtową bo 38st. Normalnie jak ostatnio.

Za to ja mam katar na maxa :ico_zly:


Ja też u Karo stawiam na chłopaka. Chociaż wiadomo jak to jest. Mój brzuch też ma kształt chłopięcy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 mar 2010, 11:14

witam z rana i stawiam :ico_kawa:

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

27 mar 2010, 11:22

Dzieki dziewczyny. Miejmy nadzieje że już będzie dobrze . Lekarze wszystkie swoje możliwości wyczerpali . a mnie zastanawia ból brzucha , taki przypominające miesiączkowe. w każdym bądz razie dostaje dużo tabletek na podtrzymanie ciąży. Mimo tego strasznie się martwie:( Życzę miłego , spokojnego dnia

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

27 mar 2010, 12:19

Witam Was Kochane i stawiam na osłodę w ten trochę ponury dzień :ico_tort: i :ico_kawa: za skończony 25 tydzień :-) Tak się cieszę :-)

Mnie też się wydaje, że chłopaczek we mnie siedzi :-) Teraz wizytę mam 8 kwietnia i na kolejną poproszę by zrobił usg prywatnie, to może w końcu Maluszek się ujawni :ico_oczko: A jak będzie kręcił nosem, to pójdę gdzieś indziej :ico_oczko:

tibby, super zdjątka :-) No i przynajmniej wiemy z kim rozmawiamy, jakoś tak milej :-)

Martalka, trzymam kciuki za Małego!:) Oby to nie było nic długotrwałego i męczącego! :-) No i oby ten Twój katar minął!!!

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

27 mar 2010, 12:56

karo, :ico_brawa_01: za skończony 25 tydzień!
Jak jak spotykam znajomych na uczelni, to nawet nie pytają kto tam siedzi w brzusiu, tylko sami stwierdzają, że chłopak, bo brzuś do przodu wypchnięty :-) No to może i u Ciebie chłopak będzie. A brzuś Martalki po prostu się przyzwyczaił do takiego kształtu z poprzednich ciąż :ico_oczko: No ale to wszystko babcine teorie...
Martalka, mmarta, zdróweczka dla Was i Dzieciaków! :ico_sorki:
Anja, postaraj się mysleć pozytywnie - stres tylko moze wzmafac bóle. Postaraj sie uspokoić, kochana i się nie zamartwiać na zapas!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 mar 2010, 14:08

karo-22, wielkie brawa z okazji 25.tygodni skończonych!!! czas ucieka coraz szybciej i ani się obejrzysz, a z przodu będzie już 35. a potem to już Maluchu wychodź!!!:-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość