Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

26 mar 2010, 21:21

że dzis jest mój póki co :ico_oczko: najgorszy dzień w tej ciąży
witaj w klubie, ja sie dzis zle czuje , ale pod wzgledem nastroju, wszystko mnie denerwuje i plakac mi sie chce bez powodu.
jakos strasznie mi ciagle goraco, w glowie sie kreci, ech do nonono
jaky nie patrzec to juz tylko 7,5 miesiaca i bedzie po wszystim :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

27 mar 2010, 07:30

jaky nie patrzec to juz tylko 7,5 miesiaca i bedzie po wszystim

nie no mam nadzieje, ze cala ciaze tak sie nie bede czula :ico_sorki:
a tak naprawde to nie bedzie po wszystkim tylko dopiero sie zacznie :ico_haha_01:
bedzie wesolo oj bedzie :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 mar 2010, 09:24

a tak naprawde to nie bedzie po wszystkim tylko dopiero sie zacznie
Boże nic nie mówWik dopiero od niedawna mi noce przesypia a tu znowu to samo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ja przed 30 osiwieje :ico_szoking:
ie no mam nadzieje, ze cala ciaze tak sie nie bede czula

przejda nudnosci zacznie sie ta wstretna zgaga ból kręgoslupa, potem te bolace krocze i puchnace palce :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jednym slowem tak czy tak, musimy to przetrwac :-D

ja dzis jade buciki wymienic bo mama kupila w bartku Wiktorkowi ale on ma za gruba nóżie i nie chce wejsc

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

27 mar 2010, 10:41

Witajcie dziewczyny:)
Danwo się nie odzywalam, ale miałam tak zaganiany tydzien ze hej, praca, szkolenia, dentysta z jasiem i w ogole...
U mnie jeszcze mdłosci ani rzygulce sie nie pojawiły, czasami tylko mam ból jak na okres w podpbrzuszu. Umówiłam sie na kolejne usg na 13 kwietnia (juz do mojej stałej ginekolozki). Przepisala mi ona duphaston. Nie wiem jak wytrzymam do 13-stego.....tymbardziej, ze ostatnio na usg nic nie wyszło, takze rózne mysli mi juz przez głowe przechodzą....

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

27 mar 2010, 12:53

Boże nic nie mówWik dopiero od niedawna mi noce przesypia a tu znowu to samo
ja już zdążyłam zapomnieć co to nieprzespane noce, kaszki, pieluszki itp :ico_oczko: ale to chyba gorzej bo z rytmu wypadłam :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-03-27, 11:55 ]
przejda nudnosci zacznie sie ta wstretna zgaga ból kręgoslupa, potem te bolace krocze i puchnace palce
no wiesz, nie musialas przypominac :ico_oczko: tak zgaga... bleh mialam okropna z matim od 7 miesiaca, palce i stopy popuchniete jak swinka i ten bol krocza tuz przed terminem :ico_placzek: boje sie :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-03-27, 11:56 ]
takze rózne mysli mi juz przez głowe przechodzą
:ico_nienie: nie mozna tak myslec :ico_nienie: wszystko bedzie dobrze musi byc!!!! I tak bedzie :-) !!!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 mar 2010, 17:48

ale to chyba gorzej bo z rytmu wypadłam
:-D :-D :-D :-D :-D :-D no ja niestety jeszcze z tym wszystkim na czasie :-D
no wiesz, nie musialas przypominac :ico_oczko: tak zgaga... bleh mialam okropna z matim od 7 miesiaca, palce i stopy popuchniete jak swinka i ten bol krocza tuz przed terminem :ico_placzek: boje sie
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: moglam nic nie mówic :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

ja sie boje straszni porodu chcialabym bardzo teraz tez cc
takze rózne mysli mi juz przez głowe przechodzą....

nie martw sie, bardzo czesto tak jest ze jest jeszcze za wczesnie, ta naprawde usg powinno sie robic po 6 tyg bo wtedy wszystko widac, u mnie narazie tez tylko pecherzyk pusty bo jeszcze nie pora niedlugo swieta wiec do 13 szybko czas zleci

a ja bylam te buciki wymienic i sie okazalo ze sa poperostu o numer za male ale i tak wzielam inny model, stwierdzilam ze te moge mu tez do chrztu zalozyc jak kupie bezowy garniturrek :-D
http://www.bartek.com.pl/uk/produkt.php?id=1148

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

27 mar 2010, 19:21

Śliczne te buciki:)ejustysia, musze jasiowi tez jakies podobne sprawic, bo narazie na wiosne mamy tylko tenisówki.
Dziekuje dziewczyny za słowa pocieszenia:) Wierze z całego serca, ze u kazdegej z nas wszystko bedzie dobrze:)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 mar 2010, 19:30

Śliczne te buciki:
dziekuje
ierze z całego serca, ze u kazdegej z nas wszystko bedzie dobrze:)
musi byc :-D

ja ogladam magde gessl;er - fajny ten program, a dzis w pytaniu na sniadanie hubert urbanski mowil ze w jutrzejszych milionerach ktos milion wydra :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

27 mar 2010, 20:10

witajcie :-D
ja tez mam dzis jeden z gorszych dni. jestem satrsznie spiaca, poza tym pilnuje synka mojej siostry i razem z moja corcia daja mi popalic :ico_oczko: kornel ma w poniedzialek urodziny i konczy 3 latka,
a tak wogole dolaczylam suwaczek :ico_oczko:
ja mam wizyte dopiero 20 kwietnia a potem pewnie :ico_oczko: usg wiec ja sobie troche poczekam, chcialabym juz ale w sumie moze bedzie cos wwiecej widac :ico_oczko:

czytalam o waszych chetkach na pomarancze, ja z amelka w ciazy jadalam je bez przerwy mialam po nich starszliwa zgage i teraz tez zaczelam je pochlaniac, ale kazdy ma inne smaki, nie mam za bardzo checi na slodkie, za to na slone i kwasne bardzo :-D

[ Dodano: 2010-03-27, 19:11 ]
w wolnej chwili wkleje kilka nowych fotek, bo te fotki to amelki mojej stare :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

27 mar 2010, 20:38

karolina-ch, śliczną masz córunię:)Tez bym mogła spac i spac:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość