Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

27 mar 2010, 16:38

Z Matim jakoś lepiej zaczęliśmy po porodzie. Czekaliśmy aż minie te 6 tygodni i to wypadło akurat na naszą 2 rocznicę. A teraz... wszystko jest inaczej.

[ Dodano: 2010-03-27, 19:06 ]
uuu jak tu pusto;) to pozostaje mi dobranoc życzyć;)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

27 mar 2010, 20:17

matikasia, - Znamię to zmiana na skórze, będąca skutkiem niedoboru lub nadmiaru jednego ze składników tkankowych. Istnieje wiele rodzajów znamion
Najczęstsze są znamiona naczyniowe i barwnikowe. Nie sa one groźne i czeto znikaja lub np. bledna i maleją z czasem. Dziwna ta lekarka że nic nie powiedziała o tym znamieniu jaki to rodzaj i ze nie uspokoiła twojej koleżanki. Przeciez wystarczy jedno zdanie aby wyjaśnić i uspokoic mamę :ico_noniewiem:
bigottka, - może spróbuj usiąść i na spokojnie mu wytłumaczyć co cię drażni i ze się w tej całej sytuacji czujesz ze potrzebujesz wsparcia, pomocy czy miłego słowa moze obydwoje jesteście zmęczeni i nie potraficie sie odnależc po narodzinach Wiki :ico_noniewiem: życze ci aby to było przejściowe i abyscie niedługo na nowo siebie doceniali
isia - ja miałam dla Nikoli takie fajne koło z otworami na nóżki z takim jakgdyby siedzonkem świetna sprawa bardzo stabilnie w tym dziecko siedzi i jest praktycznie niemożliwe aby sie wywróciło w wodzie
Ja ci wogóle zazdroszcze ja to sama słabo pływam tylko ledwo co żabka więc sama bez M bym na basen nie poszła zreszta teraz z dwójka to będzie jeszcze cięzej - wcześniej jak z Niki chodzilismy to obydwoje oczy wookoło głowy a z dwoma szkrabami to dopiero sajgon bedzie :-D

Iduś jak narazie dobrze się czuje i niech tak zostanie - oby nic nam się nie przayplątało :ico_nienie: mam nadzieje ze to zwracanie ranne to jakis przypadek :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 mar 2010, 20:28

edulita, ja to pływać też nie umiem co najwyżej pieskiem :) ale tam jest płytko wiec chodze z małą na basen
a o kółku i innych zabawkach pomyslimy jak sie przeprowadzimy do łukowa i tam nie bedzie zajęć dla niemowlaczków

[ Dodano: 2010-03-27, 19:34 ]
a co do mężusiów to widzę że ja mam luksus :ico_wstydzioch: zmywa pierze zajmuje sie dzieckiem robi codzienne zakupy i odkurza, mówi że kocha, przytula i ma tyle cierpliwosci do mnie, do mojej niechęci do seksu i wogóle, czasem aż mi głupio że taki chłop mi sie trafił :ico_noniewiem: no dziecka nie chce kąpać ale co mi tam...

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

27 mar 2010, 22:01

edulita, no wiesz jakoś z moim próbowałam rozmawiać i zakończyło się na krzykach i pokłóceniu się.
Powiedzcie mi jaki jest dobry syrop dla takich dzieciaczków jak nasze??? Bo ten syrop co mi lekarz zapisał to jest taki niesmaczny że Wiki nim tylko pluje nic więcej. Kupiłam dzisiaj sobie Fride naprawdę dobra rzecz ale moja to nie lubi jak robię jej coś przy nosku i od razu jest płacz :-/

[ Dodano: 2010-03-27, 21:06 ]
Niestety wczoraj nie udało mi się uspać Wiki bez kołysania jak ją położyłam o 21 do łóżeczka tak o 22 zasnęła tak mocno płakać że nie mogłam jej uspokoić trwało to prawie pół godziny i w końcu padła ze zmęczenia mi na rękach masakra.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

27 mar 2010, 22:39

bigottka, jak oliwka była przeziebiona dawałam jej sensovit (jest bananowy) 2,5 ml juvit C 12 kropli i prospan (też jakiś słodkawy) 3,5 ml i to 3 razy dziennie
ale ja robiłam jej albo 20 ml picia albo gdy była pora papu to robiłam na 2 butelki w jednej 30 ml a w drugiej 100 i w tym co mało dawałam jej leki
moze i ty spróbuj z mleczkiem? chyba że w ulotce pisze by nie dawać... nie wiem ;)
a co do płaczu moja też płakała gdy jej czysciłam (ale tylko w nocy , w dzien nie robiło to na niej wrażenia) ale przestawała bo ulge czuła. popłacze i przestanie ;) może jestem jakaś wyrodna ale gdy ona wyje bo jej czyszcze nos, ma szczepienie, albo gdy ją ubieram nie robi to na mnie wrażenia...
no chyba że płacze żałośnie to wtedy ją przytulam i głaszcze. po szczepieniu też, no ale nie przeżywam tego aż tak :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

27 mar 2010, 22:47

Witam wieczorkiem :ico_haha_02:

U nas deszcz padał. Upieklam 2 babki. A najlepsze bylo, jak Julke polozyłam na kocu na dywanie, bajka leciała i poszłam piec. A ona widziala co robie. Po jakims czasie slysze marudzi ja patrze a ona lezy na brzuszku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_olaboga: Ona strasznnie lubi sie wykrecac, a na przewijaku najbardziej. :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

bigottka, witaj w klubie , ja tak samo miałam. Wielce zmeczony a na komputer czas miał. Tez jak go o cos chciala poprosic to byla odpowiedz za chwile. :ico_zly: A teraz mieszkam z moimi rodzicami i mam go gdzies.

matikasia, moja tez ma znamiena glowce. I co jakis czas mam z tym problem. Ona kreci glowa i te znamie ma dalikatna skore i sie zaraz strupy robia.

[ Dodano: 2010-03-27, 21:49 ]
isiawarszawa, ja tez ten syrop jej dawałam i pomogł. A smakował jej niesamowicie :ico_haha_02: Przy czyszczeniu noska czasami plakala.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

27 mar 2010, 22:59

bigottka, - my stosujemy HOMEOTUS jest pyszniutki miodowy Ida się oblizuje , chodziło o wykrztuśny ?
na krzykach i pokłóceniu się.
:ico_pocieszyciel: nie wiem co mam poradzić przykro mi ale mam nadzieje że się cos zmieni
ale tylko w nocy , w dzien nie robiło to na niej wrażenia
u nas jest tak na lezaco krzyk a jak siedzi to jej sie nawet podoba :-)

[ Dodano: 2010-03-27, 22:15 ]
Upieklam 2 babki
zjadłabym babeczke no ale juz na wielkanoc sobie pojem bo bardzo lubie :-)
a ona lezy na brzuszku
samodzielna dziewczynka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

28 mar 2010, 08:54

isiawarszawa, teraz doczytałam że można dodawać do butelki z pokarmem więc będę mogła jej nawet w nocy podać jedną dawkę bo w nocy też kaszle.
edulita, zobaczymy jak to będzie z moim.
Wielce zmeczony a na komputer czas miał
dokładnie skąd ja to znam.
chodziło o wykrztuśny ?
wiesz co nie wiem czy on jest wykrztuśny ale to jest syrop Eurespal pisze na ulotce a na butelce pisze Pneumorel 0,2% sirop.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 mar 2010, 10:42

Witam dziewczynki!!!
Ja dzis sama bo mezus do pracy jeszcze musial jechac wiec bardzo mi smutno :ico_placzek:
Moj synek wczoraj naciamal sie czekolady i wymiotowal cala noc i brzusio go bolal teraz spi i nie wiem kiedy wstanie a ja na zakupki z mala musze mykac

Wczoraj kupilam malej te skarpetki co juz kiedys o nich pisalam na kazdej nozce jest inny misio tzn na lewej motylek na prawej biedronka i do tego opaski na raczki tez z jakimis miskami nawet nie wiecie jaka radoche z tym ma caly czas sie bawi posle wam foteczki ale dopiero jutro

no nic uciekam do mojej kruszynki

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 mar 2010, 12:14

Wpadam niedzielnie sie pochwalić mamy 1 ząbek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :523: :526: :527: :528: :525: :526: :526: :528: :527: :525:

Sabcia mam nadzieje że synkowi szybko sie poprawi i poczekoladowe dolegliwości mina

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość