Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

27 mar 2010, 14:46

Hello,
Dana--Co do mojego Eryczka,to raczej z tych spokojnych,za to starszy braciszek podobnie sie zachowuje jak wasze maluchy:-///
Eryczek potrafi czasem pacnac,ale szybko przeprasza caluskiem,zdarza sie to bardzo rzadko.JEszcze na ziemie sie nie kladl i nie protestowal w jakis niemily sposob no ale kto wie co go OScarek nauczy :ico_noniewiem:
Z tymi chlopami to czasem pod gorke,,,ja na mojego teraz nie moge narzekac,,nie narazil sie,:-)mam nadzieje ze tak pozostanie :-D
NA dzis wieczor kupilam prosecco,,yhhh mysle ze bedzie milo :-D
Dziekujemy za zdrowko,,napewno sie przyda!!JA juz czuje sie wysmienicie ale Erys kaszle jak maly cherlak,,tak mi go zal bo nie daje mu w dzien nic przeciwkaszlowi,tylko na noc.
A jesli chodzi o medykamenty a zwlaszcza antybiotyki,podzielam twoje zdanie!!!!
Yoana--sliczna sesyjka.Nina ma super te loczki:-)))


U nas aura ulegla znacznemu pogorszeniu,,ale mimo to nie jest jeszcze tak najgorzej,choc dziecia musialam ubrac dzis ponownie cieplejsze kurty.

Milej soboty i reszty weekendu :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 mar 2010, 16:07

Witajcie sobotnio

ale tu pustki, pewnie dziewczyny korzystaja z pieknej pogody :-)

My czekamy na tatusia, niedlugo powienien juz byc w domku, przywiezie pysznosci od mojej mamy, babeczke ziemniaczana i kiszki, juz mi slinka cieknie.
A na obiadek przywitalny ugotowalam chinszczyzne, taka dobra, ze az slinka cieknie :-D

yoanna, super fotki, a Ninka jest bardzo slodka, pozuje jak modeleczka, super ma wloski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jaka z niej duza panienka juz :ico_brawa_01:

mmarta, kochana mialas nam brzuszek pokazac, my czekamy :ico_nienie:

Ciekawe co z Agusia1982 na n-k byla na moim profilu, ale czemu do nas nie zagladnela :ico_noniewiem:

dana, witaj kochana, przykro mi, ze z mezulem sie nie za dobrze uklada


Dziekuje za mile komentarze odnosnie Erisia :ico_sorki: :ico_sorki:

Milej sobotki zycze

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 mar 2010, 21:17

Witam kochane, jestem i ja :-)

Niestety cierpie na brak czasu, przed swietami urwanie głowy w pracy, a i moj M jakis chory był wiec nie zagladam.

Trzymajcie sie ciepło wszystkie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 mar 2010, 22:59

Hej dziewczynki
Wpadam się przywitać jak wcześniej pisałam mam gości od czwartku i na nic czasu nie mam
Kacperek złąpał wirusa ma rozwolnienie i temperaturę mam nadzieję ,że szybko mu to przejdzie :ico_sorki: :ico_sorki:
Miszka spóźnione ale szczere :ico_tort: :ico_tort:
buziaczki dziewczynki i przepraszam ,że wszystkim nie odpisuję :ico_sorki: :ico_sorki:
p.s. Ninka śliczniutka na zdjęciach :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 mar 2010, 10:03

Dzien dobry :)

Dziekuje za komplementy :D moja Nina znowu ma katar i nie wiem od czego bo co kilka dni jej powraca- poczytam o alergicznym katarze bo to jedyne mialoby sens : )

Zabieram sie za nauke, a pozniej za robienie pizzy. Zagladne do Was pozniej :)

Milego dnia!

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

28 mar 2010, 12:07

klikam z uczelni, akurat informatyke mamy :ico_oczko: od 9 do 17 :ico_zly:
musze sprobowac sobie przepisac ocenę z poprzednich studiow bo zwariuje :ico_olaboga:

całuski dla wszystkich chorowitków :ico_chory: mój Al tez coś chrypi....ale póki co nawet mu sie to podoba i przemawia do mnie głosem alla lord vader :-D

miszka, Kochanie :ico_tort:
yoanna, Nina jest boska!!! jakie ma przerozkoszne piórka :ico_brawa_01: i w ogóle jakie te dziewczynki sa mądre i gadatliwe :ico_sorki: Al wydaje głosy zwierząt, kupy, auta, mówi Da, mama, tata, pa-pa i ostatnio apa na lampe :ico_noniewiem: dość duzo juz kuma, bo zapytany o rózne przedmioty, wskazuje palcem.

Miłej niedzieli Palmowej współ-ciężarówki!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 mar 2010, 21:23

czesc laski ja tylko na chwile bo kurde Iga mnie zarazila :ico_chory: mam mega katar i kaszel ...i wiecie lecze se herbatka z cytryny wiec za bardzo mi nie pomaga :ico_placzek:
umieram... :ico_chory:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

29 mar 2010, 19:43

Dzien dobry :)

Marta ja mimo ze nie jestem w ciazy na wszelki wypadek nawet jak skrecam sie z bolu to nie biore tabletekprzeciwbolowych ... takie zboczenie, pewnie przez to ze wczesniej nie wiedzialam o ciazy i sie stresowalam

Bylam zaliczac ostatni przedmiot ale koles mi nie pozwolil - powiedzial ze nie ma czasu i zeby przyjsc we srode .. pojde i zobaczymy co sie bedzie dzialo :) ale ciesze sie ze sie odwazylam wejsc do srodka :ico_brawa_01:

Nina znowu ma temperature i oby przeszla do jutra bo potrzebuje isc na uczelnie a ja oddac do zlobka :( no nic ide jesc z nia kolacje moze cos zechce

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 mar 2010, 20:52

Hej panienki to znowu ja :-D

Wiecie moj maluszek jest chory ma ostre zapalenie oskrzeli :ico_placzek: biedactwo katarek ma, kaszel i temperature, i tak w ogole chciala mu zastrzyki dac, ale najpierw powiedziala ze sprobujemy antybiotyk.
A on tak mi tego nie chce brac, nawet w jogurciku wyczuje ze cos jest nie tak, boje sie ze w piatek nas to nie minie i zastrzyki dostanie, akurat na swieta :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

30 mar 2010, 21:43

Hej widzę,że wszyscy chorzy u nas tez sraczka na maksa dobrze ,że temperatura już mu przeszła :ico_sorki: ,śmieję się że na teściówkę tak reaguję :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wogle nic nie chce jeść dobrze że dużo pije ....
Pogoda się nam popsuła wieje i leje także siedzimy w domu rozrywka wypad po zakupy do tesco :ico_oczko:
Zdrówka wam życzę dziewczyny i dzieczkom buziaki

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość