Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

28 mar 2010, 12:16

edulita, to gratulacje dla Idki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i fotka przydałaby się ;-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 mar 2010, 12:20

bigottka, - chyba narazie nieuda się go uwiecznic bo to taki malutki kolec :-D w dodatku Idus nie chce mi dać tam patrzeć zaciska buźke ale myśle że juz niedługo bedzie większy zawsze największy problem aby się wyrznął przez dziąsełko :-)

[ Dodano: 2010-03-28, 12:21 ]
musze suwaczek zabkowy założyć ale najpierw zdjęcia trzeba zmienic bo nie moge juz więcej nic dodać bo zadługi mam opis :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

28 mar 2010, 13:30

edulita, gratulacje zabeczka :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 mar 2010, 17:50

Edulita ogromne gratulacje z okazji 1 ząbeczka:)

Ja z dziećmi już u rodziców. T odpoczywa. Może sobie przemyśli wiele rzeczy. Ma 5 dni na podjecie decyzji razem czy osobno... mi zależy, ale prosić się o miłość nie mam juz siły.
Nie zaglądałam cały dzień do was i aż się bałam zajrzeć ile będzie stron, ale nie jest tak źle tylko półtorej stronki:)

Mmm babeczka. Mama mi nie kazała nic piec na święta, ale babeczkę upiekę na pewno bo do święconki nie będę kupować i w tym roku zrobię sernik krakowski.

Milenka oblegana przez rodzinę. Trochę nam marudzi. Może przez chorobę, a może jest za dużo ludzi no i w kominku już nakazałam nie palić bo jest za ciepło.

Dziś zmiana czasu i nie wiadomo jak te dzieci spać kłaść by zasypiały nadal o 19 i 20:) małą spróbuję normalnie na stary czas bo zmęczona dziś jest. Cały dzień pospała 2 razy po 20 minut nawet w samochodzie, a jechaliśmy godzinę.

Dziwnie mi na tym kompie tutaj, bo obca klawiatura i net muli, ale na pewno ze 2 razy dziennie zajrzę:) reszta będziemy spacerkować się. Jutro może prababcie odwiedzimy. mati przejedzie się autobusem:)
Milenka nadal ma katarek ale fridka jest rewelacyjna. W nocy już nie siorbie noskiem. Wczoraj chyba była taka przełomowa noc.


A co do syropku jeszcze to ja mam flegaminę w kropelkach i nie jest zła.
Uciekam na razie bo mamka kolacje szykuje:)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 mar 2010, 22:50

matikasia, - zazdroszcze ja tez bym gdzieś wyjechała ale nie bardzo mam gdzie :ico_noniewiem: marzy mi sie jakas odmiana i zmiana otoczenia :/ ale nie pojade do mamy bo to bez sensu na drugi koniec miasta :-D myśle ze moze w maju wyjedziemy do Świnoujscia ale jeszcze nie wiadomo jak M pracuje
Milenka nadal ma katarek ale fridka jest rewelacyjna
oby jak najszybciej minoł ten katarek
podjecie decyzji razem czy osobno..
zobaczysz szybko zateskni za wami :-)
Nic uciekam spac jakiś przymulony mam dzis dzionek :ico_spanko: mam nadzieje ze jutro będzie lepiej :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

28 mar 2010, 23:37

witam nocnie

edulita, :ico_brawa_01: dla Idki za ząbek

matikasia, odpoczniecie i będzie inna gadka mam nadzieję , a narazie odpoczywaj , spacerój i ciesz się pobytem u rodziców :ico_haha_02:
a dla Milenki zdrówka życzę

bigottka, Eurespal to syrop przeciwzapalny a nie przeciwkaszlowy , jest niedobry w smaku ale skuteczny więc mieszaj z mleczkiem i nie mieniaj

Sabcia, to synus przecholował ze słodkościami :ico_noniewiem:

a u mnie wczoraj cały dzień byłam zalatana miałam troszkę klientek na pazurki i co 2 godz przyjezdzałam do domu nakarmić Lolka, ale jakoś daliśmy radę :ico_oczko:
a na wieczór pojechalismy do tesciów , bo już dawno nie bylismy i Ala nalegała :ico_noniewiem:
a dziś Kościołek, spacerek, obiad, kawka u cioci z przedłużeniem na kolację i wrócilismy po 20, kompanko i spanko a ja doczytuję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 mar 2010, 23:41

wiolaw, to wekend intensywny miałas :-) ale jak to sie mówi zawsze grosz wpadnie
Ja juz uciekam spac :ico_spanko: dobranoc

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 mar 2010, 08:53

edulita, gratki z okazji zębula :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my wczoraj bylismy na starym miescie - ale oliwia spała i nie mamy fot
potem wstapilismy do złotych tarasów przewinąć ją i nakarmic. strasznie ona nie lubi tych pokoi dla matek i dzieci - płacze jak by ją ktos rzną - w kingkross praga było to samo.
:ico_tort: :ico_tort: za 5 miechów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a wogóle to mam taka złosnice - jeczała juz od 8 az wkoncu wstałam, poszłam do łazienki, wracam a ona spi... ale juz nie bede sie kłasc, moze pranie wstawie

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

29 mar 2010, 09:34

isiawarszawa, :ico_brawa_01: dla :ico_brawa_01: Oliwki za 5 miesiączków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiolaw, dzisiaj idę do lekarza z nią i zobaczymy czy ją zaszczepi czy nie :-/
Jak wasze dzieciaczki spały po przestawieniu godziny???

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 mar 2010, 09:39

bigottka, moje dziecie tak jak zwykle nie uwzględniając czasu czyli przewaznie ostatnio zasypiała o 19:30 a zasneła wczoraj o 20:30
a własnie miałam zapytac gdzie jestescie, czy zmiane czasu odsypiacie? :ico_noniewiem:
bigottka, a wybacz że zapytam, po co wam już nocnik? :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość