Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

31 mar 2010, 15:17

czy juz sa zdrowi i w domku ?
_________________
zdrowi są na pewno, bo w zeszłym tygodniu pisałam do Madzi sms'a i czekali na decyzję o wyjściu, wydaje mi się, że już są w domku.

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

31 mar 2010, 15:17

edulita, właśnie wysłałam do Madzi smsa i zobaczymy co odpisze.
A co do królika bo pisałam do niej to od miesiąca ma zepsuty komputer dlatego się nie odzywa ale tak to u niej wszystko w porządku mały Mareczek jest zdrowy i tez już mu podaje deserki i zupki po trochu bo miał problemy z kupką ale jest ok. Mówiła że wpadnie przed świętami złożyć nam życzenia ;-)
A więc Magduś81 jest już z chłopcami od paru dni w domku ale nie są do końca zdrowi i dają im popalić i jest padnięta, lecz postara się wieczorem zajrzeć jeżeli będzie w stanie.
Mam pytanie jakie diety stosujecie??? Bo ja od dzisiaj biorę się porządnie za siebie i mam zamiar stosować dietę 1000 kalorii zobaczymy co z tego wyjdzie.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

31 mar 2010, 15:18

Witam, ale dziś wcześnie udało mi się usiąść o 15 :ico_sorki:
Rano byłam z Milenką na kontroli. Mała poprawa jest i lekarka kazała przyjść jutro i jak się nie polepszy to da jej antybiotyk, ale ja na razie zrezygnuję z niego, bo ona rano po nocy kaszle i smarcze, a w dzień tylko po kilka razy.

Byłam dziś u babci. Mati miał frajdę, bo jechał autobusem koniecznie przegubowym:)
Zaraz idzie do fryzjera z dziadkiem, a ja go odbiorę i wszyscy pójdziemy nad wodę na spacerek po bazie.

Piekarnik nam się wczoraj zepsuł. Nie miał kiedy, a wszystko na ciasto kupione. Musimy teraz kupić babkę i sernik w sklepie.

Kala ale długo Cię nie było. Gratuluję brzunia:) ale się szybko postarałaś:)

Edulita wkleiłabym ta fotkę, ale otwieram strone imageshuck i jakaś nowa jest i nie wiem jak teraz tam sie ładuje te fotki.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

31 mar 2010, 15:46

jakie diety stosujecie???
ja jem wszystko gotowane lub pieczone i zajadam słodycze, ostatnio moim uolubionym jest batonik "sernik" z Wawela i czekolada o smaku szarlotki, też z Wawela - pychota :-D , poza tym jem pizzę, tylko bez cebuli i nie codziennie i piję 2 litry wody mineralnej.


matikasia tez nie miał kedy się zepsuć ten piekarnik :ico_olaboga:

Bigottka dzięki za świeże informacje od Madzi i Królika

a ja właśnie cycusiowałam Zosię i na koniec ugryzła mnie zołza swoją igiełką :ico_olaboga: aż strach pomyśleć co będzie jak się już całkiem pojawi ten zębuś :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

31 mar 2010, 15:52

jest już z chłopcami od paru dni w domku ale nie są do końca zdrowi
to mam nadzieje ze zajrzy jak da rade i napisze nam co z chłopcami :ico_noniewiem:
Bo ja od dzisiaj biorę się porządnie za siebie i mam zamiar stosować dietę 1000 kalorii zobaczymy co z tego wyjdzie.
kochana jak cos moge zasugerowac to moze tą dietke rozpocznij po swietach bo w święta z dieta to niełatwo :-)
Mała poprawa jest
oby jak najszybciej sie poprawiło juz na dobre
Piekarnik nam się wczoraj zepsuł.
to masakra jakas akurat teraz przed świetami :ico_olaboga:
Ja umyłam okno w kuchni i myslałam ze jeszcze uda mi sie dzis u Niki w pokoju ale niestety Idus marudny chyba ząbki a mnie cos muli żołądek wiec chyba nie dam juz dziś rady - normalnie w tym roku to mam jakas masakre z tymi wiosennymi porzadkami :ico_zly:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

31 mar 2010, 15:59

bigottka, ja mam taką książke dr ducana o diecie proteinowej i ponoć rewelacja! mozna smacznie jesc i chudnąć moja mama poki ją stosowała sumiennie straciłą 18 kilo bez żadnych ćwiczeń, co wiecej tam ćwiczenia nie są polecane. no nie są zabronione ale nakazane czy polecane też nie. ja już sie do niej przymierzałam ale pisałam wam o spalonej patelni spalonym indyku i bólu brzucha i odłożyłam to też na po świętach aż kupie sobie patelnie grillową :ico_noniewiem:
a najlepsze jest to że z produktów dozwolonych można jeść wszystko do uczucia sytości i w zasadzie bez ograniczeń i moja mama tak jadła tylko przerwała za wczesnie i waga stoi (nie powróciła jojo tylko stoi)
nom musze po świętach i ja wypróbować to dam wam znać co i jak

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

31 mar 2010, 16:03

a ja jestem zła, P miał mieć wolny piątek i już się nastawiłam, że w piątek wyjedZiemy sobie do mojej mamy i rozplanowałam sobie robótkę, a ten mi dzwoni teraz i mówi, że ma dyżur i normalnie idzie do pracy :ico_zly: i plany jak zwykle wzięły w łeb :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

31 mar 2010, 16:06

Magda33, u nas jest tak zawsze jak cos zaplanujemy i mój M mówi ze jak się planuje to sie wszystko psuje

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

31 mar 2010, 16:08

jak się planuje to sie wszystko psuje
święte słowa :-)

jednak wstawiłam ząbkowy suwaczek, bo taka bialutka szpileczka, to przecież już ząbek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

31 mar 2010, 16:09

piję 2 litry wody mineralnej.
to tez polecam ja tak zawsze wypijam dziennie 2 l wody mineralnej swietnie wypłukuje i wypełnia zoładek co zmniejsza uczucie głodu :-)

[ Dodano: 2010-03-31, 16:10 ]
bo taka bialutka szpileczka, to przecież już ząbek

no pewnie ze zabek - jeszcze raz gratki dla Zosi :ico_brawa_01:
Ide wieszac firanke

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość