Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

31 mar 2010, 16:11

jeszcze raz gratki dla Zosi
dziękujemy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

31 mar 2010, 16:25

Czesc dziewczyny :)
Ja tylko na skeundke bo normalnie nie da się nawet posiedzieć chwile a co dopiero net. Chłopcy leża pod karuzelkami i pewnie zaraz będzie alarm :ico_sorki:

No więc jesteśmy od paru dni w domku, nie do końca zdrowi ale w domu.
Do szpitala trafiłam z nimi z Olek miał zapalenie płuc zapalenie oskrzeli zapalenie uszu gardła i nosa czyli full wypas, a Maks miał zapalenie oskrzeli.
Szpital powiem jedno: oby już tam więcej nie wracać i omijam go szerokim łukiem.
Wyszliśmy do domu z zapaleniem uszu gardła i nosa i lekkimi świstami w płucach. Mamy antybiotyk (którym żygają) inhalacje których nienawidzą i wyją. Także super :-D
Poza tym jestem tak zmęczona po pobycie w szpitalu że nie moge dojśc do siebie. W szpitalu w nocy ciągle się budzili płakali normalnie starszne bidulki. I teraz tak zostało nie spią w nocy ciągle się budzą a ja na ostatnich nogach.
Ale najważniejsze że już są zdrowsi i mam nadzieje że chorować już nie będą że trzeba będzie do szpitala jechać.
No i teraz święta więc będzie pomoc i dojde do siebie :ico_brawa_01:

Mam nadzieje że u was wszytsko oki pewnie nie doczytam ale:
Magda33, edulita, gratuluje pierwszych ząbków :ico_brawa_01:

No i ide bo krzyczą a ja pisze na necie :ico_oczko: zaraz przyjde to poczytam!!!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

31 mar 2010, 16:30

magduś81, - oby szybko wrócili do zdrowia najwazniejsze ze juz do domku wróciliscie i w swoich katach. Marudersi w szpitalu i wcale sie im nie dziwie zobaczysz kilka dni i wróci wszystko do normy - bo nie ma to jak w domku :-) Wiem kochana jaka musisz byc wyczerpana :ico_olaboga: dwoje choraczków to masakra. Wielki szacun dla ciebie bos dzielna kobietka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Fajnie ze sie odezwałas bo ostatnimi dniami cały czas myślałam co u Was :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

31 mar 2010, 16:32

Fajnie ze sie odezwałas
no zbierałam się z odezwaniem ale po kąpieli szłam spać i nie w głowi mi był komputer.
Teraz Maks zasnął a Olek piszczy w łóżeczku i moja mama go usypia a ja leże :ico_brawa_01: może z 25 min poleże :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-03-31, 16:51 ]
POczytałam kilka stronek bo ide się położyć żeby zebrać siły na wieczór!!
K pojechał do pracy i jestem sama do kąpieli.
Olek sobie leży obok i mnie kopie :-D

Sabcia kurcze ale ty masz zaciącie do ćwiczeń!! Ale ćwicz ćwicz kochana!!
Kala gratuluje ciąży i oby spełniło się marzenie mężą o synku!!!

Ciesze się że u reszty dzieciaczków jest wszytsko dobrze :ico_brawa_01:
A teraz gazeta i kawa :-)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

31 mar 2010, 17:07

Magduś super, ze się odezwałaś. Myślałam, że chłopcy już całkiem zdrowi, ale w domku na pewno szybko dojdą do siebie. A Ty kochana odpoczywaj ile się da.
Dziekujemy za gratulacje :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

31 mar 2010, 17:14

Magda33, gratuluje zabeczka :ico_brawa_01: , u nas narazie cisza ale wlasnie na dolnym dziaselku mamy cztery krechy i obawiam sie ze jak wyjda to wszystkie na raz - takie az mocne przeciecia sa :)
magduś81, jak to dobrze ze juz jestescie w domciu :ico_brawa_01: - rany wspolczuje ci z chlopakami i wierze ze jestes zmeczona napewno lapiesz razem z chlopakami troche snu w ciagu dnia - duzo sily ci zycze
Ja pamietam jak tez z synem w szpitalu lezalam i tez odsypialam w tedy ten szpital z dwa tygodnie a ty bidulko masz az dwoch chlopaczkow - dobrze przynajmniej ze poszliscie za jednym razem a co by bylo jak jeden za drugim uffff dobrze ze masz to juz za soba
Dziekuje za cwiczonka - staram sie jak moge :-D

A WAM KOCHANE DZIEKUJE ZA TROSKE O MOJE GARDELKO - NAPEWNO Z CZEGOS SKORZYSTAM CHOCIAZ NAJBARDZIEJ PODOBALA MI SIE PROPOZYCJA HERBATKA Z WKLADKA I DO TEGO JESZCZE JA MEZUS I LOZECZKO HEHEHE :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

31 mar 2010, 17:15

Ato moja gwiazda normalnie w szoku jestem że tak fajnie siedzi sama

Obrazek

[ Dodano: 2010-03-31, 17:16 ]
magduś81, super że się odezwałaś
edulita może mi się uda nawet w święta nie jeść za dużo tylko z rozumkiem ;-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

31 mar 2010, 17:24

Bigottka ale mała już siedzi. Szok:) i tam sam sztywno?

Magduś dobrze, że już jesteś i oby było wszystko lepiej.

ten piekarnik to dobrze,że nie u mnie w domu. Brat z narzeczoną mało pieką to tragedii nie będzie. Mógł tylko po świętach sie popsuć.

Oto kubeczek:)
Obrazek

nowa czapeczka
Obrazek
Ostatnio zmieniony 31 mar 2010, 17:59 przez matikasia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

31 mar 2010, 17:27

Sabcia dziękujemy
na dolnym dziaselku mamy cztery krechy i
u nas właśnie kilka dni temu zauważyłam takie kreseczki, ale nie sądziłam, że to już ząbki i takie same kreseczki są już na drugim dziąsełku, więc pewnie lada moment i u Nicol pojawią się zębulki, żeby się tylko nie męczyła jak będzie kilka na raz wychodzić. Ja jak byłam mała, to ponoć 8 na raz mi wychodziło :ico_olaboga:

Bigottka :ico_brawa_01: dla Wikunie, pięknie sama siedzi dziewczyneczka :-)

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

31 mar 2010, 17:30

matikasia ja sama w szoku byłam że tak ładnie sama siedzi i w ogóle.
takie kreseczki
moja to już chwilkę ma takie kreseczki na dziąsełkach a jak ząbków nie widać tak nie widać :-/

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość