julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

31 mar 2010, 09:13

To ja się z rana witam pierwsza! :ico_kawa:

agniecha, nieco spóźnione :ico_brawa_01: za skończony 29 t.c. :-)

U nas dziś piękne słoneczko, jest cieplutko, a ja myślę sobie co mam robić. Ostatnimi dniami siedziałam nad notatkami, a jak już egzamin zdałam, to czegos mi brakuje :ico_haha_01: . Owszem mam jeszcze dwa, ale to dopiero po Świętach. A teraz trzeba nadrobić braki w zakupach, wziąść się za sprzatanie (najbardziej mnie przeraża perspektywa mycia okien i prania firanek, no ale ich zdejmowaniem i wieszaniem oczywiscie Mężulek się zajmie)

No to lecę narazie i życzę wszystkim miłego słonecznego dzionka! :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

31 mar 2010, 10:15

Ja mam jeszcze trzy okna (na 6) umyte. Firanki żadne nie wyprane :ico_wstydzioch: I chyba tak już zostanie. Bo dzieci jeszcze niepewne- cherlawe ;) a pojutrze jedziemy do teściów... mam więc trochę załatwiania, prania itd.

Karo, jednak jedziemy przez Poznań, także nie zajedziemy do Was :( Ale myślę, że kiedyś się nam uda spotkać- już z bobasami pewnie :ico_brawa_01:

Uciekam do dzieci i prać- mam trochę prania ręcznego, zawsze mi się uzbiera jakichś delikatnych sweterków :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

31 mar 2010, 10:49

Witam :-)
No ja na szczęście firanki i okna mam z głowy. Firanki wyprałam w zeszłym tygodniu, a Mąż umył mi okna w weekend :-) No ale jeszcze trochę ogólnego sprzątania i pod koniec tygodnia piekę mazurka. Reszta na bieżąco z Teściową, bo przyjeżdża do nas na święta :-)

Martalka, firankami się nie przejmuj i tak wyjeżdżacie, więc nie ma co, ważniejsze zdrówko Maluchów, a pogoda jeszcze niepewna. No cóż co się odwlecze... :-) Spotkamy się mam nadzieję, jak nie w centrum, to na pomorzu :-)

julchik22, Ty też nie szalej z tymi przygotowaniami do świąt tylko odpocznij po egzaminie :-)

[ Dodano: 2010-03-31, 10:58 ]
wisnia3006 , ja jestem z okolic Łodzi i będę rodziła w szpitalu w Zduńskiej Woli :-) Jest duużo bliżej, a do Łodzi mogłabym nie zdążyć dojechać :ico_oczko: A różne niespodzianki się zdarzają :-)

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

31 mar 2010, 13:07

Witam dziewczyny. Przepraszam , że mało co wchodzę ale wiecie że muszę dużo odpoczywać. Ciągle się zamartwiam chociaż wiem , że to i tak nic nie da. Trzeba teraz tylko myśleć pozytywnie. Samopoczucie nie za bardzo . Pogoda również nie za ładna , a właściwie to pada deszczyk. Święta coraz to bliżej. Wolnymi krokami zbliżamy się do porodu , ale nawet teraz o tym nie chce myśleć . Wystarczył mi pobyt w szpitalu i krzyki kobitek , które rodziły. Straszyć to se mogą przecież i tak każdy poród jest inny i w żadnym wypadku nie wolno porównywać się do innych że będzie tak samo bolesny , długi. Faktycznie strach robi swoje ale trzeba myśleć o swoim małym dzieciątku. A jak Wasze samopoczucie? Widzę , że trwają przygotowania do świąt . Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 mar 2010, 13:30

witam :ico_kawa:
u nas strasznie wieje :ico_olaboga: masakra :ico_olaboga:
Igolina spi wiec wysprzatalam juz domek teraz czas na kawke :ico_kawa:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

31 mar 2010, 19:38

Widzę, że większosć pochłonął wir sprzatania :ico_oczko: . Z mojego dzisiaj nici, bo jak wyjechałam na miasto to trochę mi zajęło kręcenie się w różnych sprawach i przyjechałam do domu padnięta. Położyłam się zdrzemnać na troszkę i spałam az 2,5 godz :ico_olaboga: . Nie wiem , jakoć ostatnio coraz cześciej się męczę niczym i odczuwam potrzebę snu w dzień, chociaz wcale nie spię krócej w nocy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

31 mar 2010, 19:50

julchik22, ja w I trymestrze ciąży miałam to samo ze spaniem. codziennie musiałam sobie kimnąć choć na godzinkę i też mnie wszystko męczyło.
teraz mam na końcówce podobnie. niestety :ico_noniewiem: czasem męczę się zwykłym sprzątaniem odkurzaczem, a czasem mogę chodzić na pełnych obrotach cały dzień.
niestety nocki nie są przyjemne, bo po którymś z kolei sikaniu przychodzi czas kiedy to już nie mogę zasnąć i niestety się męczę. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 mar 2010, 21:25

tibby, u mnie tez juz etap meczenia w nocy :ico_noniewiem: siednia ilosc wycieczek do ubikacju 3-4 :ico_olaboga: polozna mi mowila ze mala jest b.nisko - i bez tego bym zgadla bo normalnie czuje jak mnie cisnie :-)
ale trzeba spac ile sie da :-) duzo nieprzespanych nocek przed nami :-D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

01 kwie 2010, 08:54

:ico_tort: dla Was za skończony 28 tydzień! :-D No i :ico_brawa_01: dla mmarty, za skończony 32 tc! :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 kwie 2010, 09:26

julchik22, brawo za 28.tygodni!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mmarta81, idziesz jak burza z tymi tygodniami. Jeszcze chwila i będziemy się cieszyły i czekały z tobą na rozwiązanie ;-) brawo! :ico_brawa_01:
karo-22, a dla ciebie brawa wielkie z powodu STUDNIÓWKI!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_tort:
Anja224, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 29.tydzień!

ale dzisiaj macie świętowania na wąteczku ;-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość