Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

05 kwie 2010, 21:00

Sabcia ja jestem już po ćwiczonkach. 200 brzuszków i inne wygibasy:)
Ja szczuplutka? no dziękuję Ci kochana, ale wciąż mam 9 kg za dużo i okropnie się z tym czuję.
Co do naszej klasy, to już szósty dzień mija i nie ma ani odpowiedzi, ani konto nie wraca. Założyłabym nowe na nowego maila, ale na tego mojego nadal przychodzą mi powiadomienia. To co mam mieć dwa konta? powalone to wszystko.

Mikusia a Wiki daleko u dziadków? a czemu nie możecie z małą w gości?

Oglądamy sobie fajną komedię na canal +. Może dotrwam do końca:)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

06 kwie 2010, 08:22

witajcie
Mikusia a Wiki daleko u dziadków? a czemu nie możecie z małą w gości?
Wiki w słupsku to 2,5h drogi od nas ale ona niechciala tak szybko wracac tam mam duze podworko i kolezanki i przez prawie caly dzien jest na dworzu, a unas niestety mieszkamy w bloku gdzie wychodzi na ulice i wychodzimy razem na spacery na place zabaw
a Zuzka niemozemy w gosci bo ona jest tak jakby wyjalowiona i kazda mala bakteria skonczy sie tym ze znow bedzie chora i lekarka odradzila teraz jakis kontaktow z roznymi osobami zeby organizm wrocil do normy :ico_oczko:

tak sie ciesze ze Wiki juz wraca jakos tak smutno bez niej :ico_placzek:
jutro do szkoly idzie potem jeden dzien wolnego i znow do szkoly :-D

bede dzis dzwonic do pediatry zeby sie umowic na konsultacje
unas piekna pogoda narazie troszke zimno ale pewnie popoludniu bedzie cieplutko :-D :-D
uciekam ogarnac chatke i przyszykowac obiadek bo dziadki tez beda :ico_oczko:
milego dnia zycze

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

06 kwie 2010, 08:37

Witam i ja z rana, nie wyspałam sie okropnie i wcale nie dlatego że Oliwia nie dała :) owszem dała, ale urządziłam sobie wczoraj maraton Dr Hause'a i oglądałam chyba do 1 :ico_noniewiem:
a gdzie Kasia90? Dawno jej nie było :ico_nienie: no ale święta, może niedługo sie odezwie...
autko nam sie zepsuło :( Ostatnio pisałam wam że nie na chodzie bo akumulator sie ładował a wczoraj piotrek włożył i nie odpala :( kurcze nie stać nas na naprawe... wogóle na nic nas nie stać :( bez sensu to wszystko...
pojechałabym sobie do rodziców troche ale skoro w tym miesiącu jeszcze sie wyprowadzam to chce pobyć z piotrem bo on bedzie pozniej tylko w weekendy nas widywać... szkoda no ale cóż, w Łukowie to z pracą cieżko ale może w Siedlcach by coś znalazł :ico_noniewiem: no zobaczymy... trzymajcie kciuki by sie jakos nam poukładało :)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

06 kwie 2010, 08:58

Hej dziewczynki. Dziś jakaś niewyspana jestem,a tyle roboty mnie czeka.......

mikusia1, CUM polega na wprowadzeniu cewnika do cewki moczowej, później jedzie się na rendgen i do tego cewnika wpuszcza się kontrast. Robi sie pierwsze zdjęcie z cewnikiem w środku bodajże (już nie pamietam), drugie zdjęcie w momencie kiedy dziecko sika. Ty cały czas uczestniczysz w tym badaniu, więc masz na sobie fartuch z ołowiem. Wynik znasz od razu. A posiew moczu musisz mieć po to aby wiedziec czy nie ma szczepów bakterii które mogą spowodować jakieś poważne infekcje

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 kwie 2010, 09:38

Witam w ten słoneczny dzionek:)
Obiadek ugotowany, chatka ogarnięta i po karmieniu śmigamy na małe zakupy i plac zabaw.

Ja też dziś wstałam jak zwłoka. Mila jadła o 1, 2, 3.30, 5.30, 6.30 :ico_olaboga:

Zaczarowana brrr, takie badanie musi dziecko boleć?

Mikusia pewnie, że dla Wiki lepiej jak u babci pobyła, a podwórko to już rewelacja:)

Isia na pewno wszystko będzie dobrze!

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

06 kwie 2010, 10:36

CZesc babeczki :-D
Narezcie moge posiedzieć na necie :ico_brawa_01: moje chłopaki dozły do siebie i moge ich zostawić na chwilke chociaż krzyczą i bawią się na macie :ico_oczko:

Mam nadzieje że znajde już teraz chociaż chwilke dziennie żeby zajżeć chociaż przy tych moich krzykaczach to będzie czaem problem.
mikusia1, mam nadzieje że Zuziulka szybko dojdzie do siebie i ze zdróweczkiem będzie dobrze.
Reszte doczytam kiedyś indziej bo już jest ryk i płacz więc musze iść :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-04-06, 10:45 ]
I już :-D siedza w krzesełkach i piją herbatke więc jestem :ico_brawa_01:

Powiem wam że moje chłopaki zaczęły się wreszcie obracać z plecków na brzuch i odwrotnie. Normalnie cieszyłam się jak dziecko.
I sami trzymają butle :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 kwie 2010, 11:41

Witam po świętach :-D
bałam się, że będzie kilkanaście stron do doczytania, ale nie jest tak źle.
Zosia od 3 dni jest właścicielką drugiego ząbka i nieźle już gryzie. Jak mi się uda (co na razie graniczy z cudem) :-D to zrobię fotkę i wkleję. Święta spędziliśmy u mojej mamy i mimo towarzystwa mojej bratowej nie było najgorzej, szczególnie, że mnóstwo czasu spędziliśmy na spacerkach.

mikusia widzę, że Zuzankę dopadła ta sama bakteria co Zosię. :ico_noniewiem: Mam nadzieję, że pozostałe diagnozy się wyjaśnią i okaże się, że nie ma się czy martwić. Trzymam kciukasy i zyczę duuużo zdróweczka.

Ewka dla Pawełka również dużo zdrówka.

emikaw jeśli się kochacie i chcecie być ze sobą, to walczcie o swój związek i nie patrzcie na mamę. To Twoje życie nikt Tobie nie ma prawa go układać. Powiedz mamie, że już nie jesteś jej małą coreczką.

isia na pewno wszystko się poukłada

Sabcia super foteczki i wypad nad morze widać udany :-)

matikasia wyglądasz jak nastolatka, a tych "nadprogramowych" 9 kg jakoś nie zauważyłam

Magduś cieszę się, że chłopaki już doszli do siebie i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za przewracanki.

Zośka też się niestety przewraca z pleców na brzuch i odwrotnie...niestety, bo nie można tego mojego strusia pędziwiatra na moment spuścić z oczu. Nie polezy wiercipięta spokojnie 5 minut.

Od razu przepraszam jeśli kogoś pominęlam, ale Zosia rozrabia i ja tak z doskoku piszę :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 kwie 2010, 11:51

witam poświątecznie

nie dam rady wszystkiego doczytać , a przez święta miałam komputer podłączony do maty tanecznej dla dzieciaków i dlatego się nie udzielałam

a święta mineły rodzinnie przy suto zastawionych stołach :ico_oczko:
Lolek był na medal , grzeczny ale jak miał tylu opiekunów i rączek do ponoszenia i grupkę dzieciaków , dał mamie odpocząć :ico_oczko:

a dzis pogoda do bani , pada deszcz nie można na spacer wyjść :ico_placzek:
Powiem wam że moje chłopaki zaczęły się wreszcie obracać z plecków na brzuch i odwrotnie. Normalnie cieszyłam się jak dziecko.
to tak jak u mnie jak zobaczyłam Lola na brzuszku a wiedziałam że zostawiłam go na plecach :ico_brawa_01:
Zaczarowana brrr, takie badanie musi dziecko boleć?
ojej tylko mogę współczuć i trzymać kciuki

isiawarszawa, napewno wszystko się ułoży :ico_haha_02:
tak sie ciesze ze Wiki juz wraca jakos tak smutno bez niej
jak moja Ala nocuje u dziadków to też mi jakos tak dziwnie

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 kwie 2010, 12:36

Witam po świętach :-D
bałam się, że będzie kilkanaście stron do doczytania, ale nie jest tak źle.
Zosia od 3 dni jest właścicielką drugiego ząbka i nieźle już gryzie. Jak mi się uda (co na razie graniczy z cudem) :-D to zrobię fotkę i wkleję. Święta spędziliśmy u mojej mamy i mimo towarzystwa mojej bratowej nie było najgorzej, szczególnie, że mnóstwo czasu spędziliśmy na spacerkach.

mikusia widzę, że Zuzankę dopadła ta sama bakteria co Zosię. :ico_noniewiem: Mam nadzieję, że pozostałe diagnozy się wyjaśnią i okaże się, że nie ma się czy martwić. Trzymam kciukasy i zyczę duuużo zdróweczka.

Ewka dla Pawełka również dużo zdrówka.

emikaw jeśli się kochacie i chcecie być ze sobą, to walczcie o swój związek i nie patrzcie na mamę. To Twoje życie nikt Tobie nie ma prawa go układać. Powiedz mamie, że już nie jesteś jej małą coreczką.

isia na pewno wszystko się poukłada

Sabcia super foteczki i wypad nad morze widać udany :-)

matikasia wyglądasz jak nastolatka, a tych "nadprogramowych" 9 kg jakoś nie zauważyłam

Magduś cieszę się, że chłopaki już doszli do siebie i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za przewracanki.

Zośka też się niestety przewraca z pleców na brzuch i odwrotnie...niestety, bo nie można tego mojego strusia pędziwiatra na moment spuścić z oczu. Nie polezy wiercipięta spokojnie 5 minut.

Od razu przepraszam jeśli kogoś pominęlam, ale Zosia rozrabia i ja tak z doskoku piszę :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 kwie 2010, 12:45

Magda33 dzięki za komplement:) tak wszystko by było ok gdyby nie ta fałda wiszącej skóry na moim brzuchu...

My już po spacerku. Prawie 3 godzinki. 2 cycusie na ławce zaliczone i zakupki. Teraz przyszliśmy coś zjeść, zostawić zakupki w lodówce, bo słoneczko grzeje i chyba idziemy z powrotem bo co będziemy do 16 w domu siedzieć.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość