Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 kwie 2010, 20:18

hej kobietki

ufff , małam dziś tyle zrobić i odpocząć nawet się nie ogarnełam dobrze , głowa nie umyta w dresie a tu ciągle ktoś przychodził i ostatni goście wyszli 15 minut temu :ico_noniewiem:
jestem gorzej zmęczona niż po wielkich porządkach

a teraz trzeba kompać dzieciaki i spać , może później na spokojnie doczytam was i popiszę

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

06 kwie 2010, 20:20

Sabcia, ja tez czytalam tego posta i nawet sie wypowiedzialam :ico_wstydzioch:
ale mam nadzieje ze jakos sie to wyjasni :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

super masz dzieciaczki i az zazdroszcze ci pogody :-D :-D

Magda33no pamietam ze twoja Zosienka tez miala bakterie
ostatnio popularna :ico_olaboga:
ale mam nadzieje ze unas i u ciebie bedzie juz oki

dzwonilam dzis do pediatry i mamy przyjsc w czwartek na wizyte bo potrzeba skierowania do nefrologa i on nam dam na ten Cum i posiew
ach troche polazimy po tych sopecjalistach
ale jak trzeba to trzeba
wazne zeby Zuzka zdrowa byla
jeszczeaz dziekuje za kciukaski i ze jestescie z nami i wspieracie nas :ico_oczko: :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magda33szkoda ze juz wracasz do pracy no ale jak mus to mus bedzie dobrze :ico_oczko:
i tez tak jak matikasiamysle ze moglabys pomrozic troche pokarmu zeby Zosia miala na pozniej :-D a i :ico_brawa_01:

Kasia90super fotki na n-k :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i trzymam kciuki za kuchnie :ico_oczko:

Magdus ja tez jestem ciekawa jak twoje chlopaki wygladaja w furce :-D :-D :-D
sama mam braci blizniakow i nieraz byl ubaw po pachy z nimi
a ubierasz ich jednakowo czy inaczej??

Magda33 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Zosi za drugi zabek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moje Zuzka tez trze dzieselka i marudzi strasznie lekarka mowila ze niedlugo zaczna jej wychodzic zabki :ico_olaboga:

uciekam bo ojciec zaraz bedzie bo nam sie rury zapchaly i trza pomocy mam nadzieje ze uda sie to naprawic :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

musze jeszcze jutro isc do jakiejs ubezpieczalni i zapytac o ubezpieczenie od zalania bo nigdy nic niewiadomo
buziaki papa

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 kwie 2010, 20:58

Sabcia ja też się wypowiedziałam na temat posta Emiki. Dziwna sprawa.

Isia a może w koncu wnusia spyta babci czy jej się płyta zacięła?:)

Mikusia z Zuzanką na pewno się wszystko wyjaśni i będzie ok.

Magda33
niektóre dzieciaczki właśnie odrzucają mleczko. Nic się na to nie poradzi i trzeba potem jakieś zamienniki wprowadzać;)

Piszę ciągle z tym administratorem naszej klasy. Normalnie ktoś mi włam na konto zrobił. Nie wiem czy się to da wyjaśnić. Kazali mi zakładać nowe, ale mnie to gnębi, bo moje wisi gdzieś w powietrzu i nadal przychodzą mi na maila informacje, co się na nim aktualnie dzieje.

Kupiłam sobie książkę dieta herbaciana i się rozczytuję na placu zabaw codziennie po kilka kartek chociaż;) ale trzeba przyznać jest naprawdę ciekawa.

Idę chyba spać. Padam normalnie po tych dzisiejszych nocnych pobudkach co chwilę. Jutro nie wiem czy zajrzę rano bo ok 9.30 jedziemy odwiedzić kuzynkę i koleżankę i wrócimy po 15 dopiero.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

06 kwie 2010, 21:41

Dostalam przeprosiny na pw od Emikaw - ale najlepsze bylo zapytanie to juz go nie ma ???(tego posta oczywiscie)
Ja nie naleze do osob ktore sie dlugo zloszcza ale ja juz nie odpisze na ani jednego posta od niej .... no sorki ale jak mozna kogos obwiniac za wypowiedz posta ktorego sie napisalo twierdzac ze nic takiego sie nie wyslalo a jak jej odpisalam zeby idiotki ze mnie nie robila i ze go wymazala no to ona do mnie a to juz go nie ma ????? no sorrrryyyy ale to jednak wiedziala ze jest czy byl to po co ta sciema ze nic takiego nie bylo .... Emikaw jesli to czytasz to sory ale jestes zakrecona jak sloik i ja od takich ludzi jak ty trzymam sie z dala bo nie wiadomo co ci jeszcze do glowy wejdzie

matikasia, kurcze to przesrane masz z ta nk - wspolczuje

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 kwie 2010, 22:15

Witam po swietach :ico_noniewiem: mam sporo do doczytania ale jakos tak nie miałam nastroju bo przez świeta przezywalismy smierć dziadka meza i dzis mielismy pogrzeb - więc dopiero teraz zagladam i niemoge sie połapac co sie tu dzieje :ico_wstydzioch: musze doczytac na spokojnie
a odrazu sie chwale ze dzis przed kapiela znalazłam drugiego zeba u Iduni :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 kwie 2010, 22:48

ja nareszcie mogę spokojnie usiąść i poczytać , bo widze ze tu jakieś dziwne rzeczy się działy a ja nie wiem o co chodzi, jakaś sprzeczka na forum czy co ?
a odrazu sie chwale ze dzis przed kapiela znalazłam drugiego zeba u Iduni
:ico_brawa_01: wielkie gratulacje
Mikusia z Zuzanką na pewno się wszystko wyjaśni i będzie ok.
ja tez trzymam kciukaski , będzie dobrze :ico_haha_02:

dobra lece poczytać aleglości

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 kwie 2010, 22:54

Ewka82 - zdrówka dla Pawełka

Sabcia - sliczne zdjecia ale te z Noddym powalajaco słodkie :ico_brawa_01:

Matikasia - zdjecia sliczne a ty to taka laleczka :ico_brawa_01: rolki musze ich poszikac tez bym sobie posmigała juz tak dawno nie jezdziłam z 6 lat będzie :-)

Isia a to mieszkanie to w Łukowie ?

Mikusia bedzie dobrze trzymam kciki za badania Zuzia bedzie zdrowa i wszystko wróci do normy :ico_pocieszyciel:

Magdus81 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla chłopaków za obroty i trzymanie butli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magda33 - :ico_brawa_01: gratulacje drugiego ząbeczka :ico_brawa_01: Zosieńka tez tak strzeze swoich skarbeczków i nie chce sie chwalic nimi :ico_haha_01:
Szkoda że musicie sie rozstawac juz :ico_noniewiem: ale zobaczysz Zosieńka bedzie sie chwalic mamie po powrocie z pracy wszystkimi nowosciami :-)

Kasia90 - dla Kingusi za obroty, siadanie i nowe jedzonko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My dzis miałysmy rehabilitacje i mamy zakaz wstawania a Idka tylko patrzy na czym sie podeprzeć :ico_noniewiem: ale jak nie moze to musze ja sprowadzac do parteru i przy raczkowaniu (bo próbuje) pilnowac aby miała obciagniete stopy bo próbuje cały czas podpierac sie stopami - wiec pilnujemy obciagnietych stópek i nie wstajemy choc Idce sie to niebardzo podoba i łapie nerwy :ico_haha_01:
Mam nadzieje ze nikogo nie pominełam i nic waznego nie przeoczyłam... a o aferze z emikaw szkoda słow padło na Sabcie ale mogło sie to przydarzyć każdej z nas :ico_olaboga: strach odpisywac na posty :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-04-06, 22:56 ]
wielkie gratulacje
dziekujemy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 kwie 2010, 23:38

a o aferze z emikaw szkoda słow padło na Sabcie ale mogło sie to przydarzyć każdej z nas strach odpisywac na posty
najlepiej pozostawić to bez komentarza :ico_noniewiem:

Sabcia, fotki pierwsza klasa
i czekam z niecierpliwością na fotki z wynikami odchudzania :ico_oczko:

Magda33, oj to cięzki czas dla matki jak trzeba się rozstać , ja jednak postawiłam na dziecko i narazie idę na wychowawczy ale ja mam dodatkową pracę z pazurkami dlatego mi łatwiej , bo inaczej to też bym wracała

Matikasia :ico_brawa_01: za aktywny dzień , u nas to aż wstyd całe dni za stołem , jedyny spacer to do Kościoła :ico_wstydzioch:

isia myślałam że w Łukowie to będziesz mieszkała z rodzicami ?

więcej nie pamiętam co czytałam i jak komuś nic nie pisalam to nie gniewajcie się , od teraz już jestem na bierząco :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

07 kwie 2010, 08:16

edulita, tak jest w łukowie
wiolaw, miałam mieszkać do lipca a pozniej wynająć mieszkanie sąsiadów po kosztach, ale trafiło sie mieszkanie za darmo (moja mama wynajeła dom na szwalnie i ona płaci czynsz) no i tam moge zamieszkać tylko nie ma tam mebli ale jakos tam może sie urządzimy, tylko kasa kasa kasa :( i jeszcze to auto
nom nic, jakos dać rade musimy
włąśnie pije kakao jak co rano oliwia bawi sie karuzelą ale zaraz trzeba bedzie ją nakarmić przewinąć, ale to za jakies 15 minut :)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

07 kwie 2010, 08:50

Witam
Ja juz od rana na nogach pranko nastawione i ogarniam domek :-) dzis ma byc ładna pogoda więc niedługo na jakis spacerek sie wybierzemy ale narazie sie krzatam i to cos odstawia to cos zetre i tak mi czas leci :-) Iduś siedzi w krzesełku i bawi się grzecznie :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości