Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

05 kwie 2010, 19:23

narazie dobrze tylko mdlo
czyli normalka :ico_oczko: pocieszające, że nie tylko ja się tak męczę :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-04-05, 19:27 ]



za 2 godzinki ruszamy do torunia do k siostry na obiad swiateczny :ico_olaboga: nie znosze tej kobity ciagle sie wtraca,

BOŻE SKĄD JA TO ZNAM!!! :ico_zly: :ico_zly:

a teraz mu powiedziala zebysmy badania plodu zrobili czy czasdem nie jest chory :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

CO ZA BABA!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2010-04-05, 19:29 ]
Tak to jest czasem swojego się zmarnowanego życia nie widzi a innym sie dobre rady daje, ja własnie mam tak ze swoją szwagierką. Sama w zyciu ma pierdol....k jakich mało a nas ludzii żyjących normalnie poucza na każdym kroku. Kiedys sie denerwowałam teraz ide wet za wet i jestem wredna tak samo jak i ona :-D

[ Dodano: 2010-04-05, 19:36 ]
Monia M, bidulko :ico_olaboga: Oby szybko Ci minely te dolegliwości - podobno tylko do 3 miesiąca są (choć ja nie mam doświadczenia :ico_noniewiem: ).
NO OBY OBY :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dłuzej tego nie zniese :ico_oczko:
z Matim po 11 tc juz po tym sladu nie bylo :-) i oby tym razem bylo tak samo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

05 kwie 2010, 20:58

buuuu i po obiedzie, tesciowej malo nie zablam, wyszlo cos z rozmowy, ze powiedzialam ze Wiko niegrzeczny i ledwo rade daje sobie a ona zebym glupot nie opowiadala bo on aniol nie dziecko a go kurcze 2 raz na oczy basko widzialo i jeszcze jej sie bal bo przeciez nie zna to cicho siedzial wtulony by tylko jedza do niego nie podeszla, malo tego zapytala kiedy sie wyprowadzamy do nowego domu bo ona ie ma gdzie spac a przyjezdza tu 2 razy w roku na 2 dni raptem - znaczy sie do polski i i trak siedzi w troruniu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ogólnie nie lubie ani jednej ani 2 aaaa a sistra krzyska skomentowala ze jak Wik nie dobry tonapewno za mna :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a co ona moja kolezanka zeby mnie znala :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nie znosze tej rodzinki, a najlepsza jest babka - wszystko ma najl;epsze - kiedys opowiadalam ze moja babcia ma zlamany obojczyk - a ta wyskoczyla z tekstem ze ona miala bardziej zlamny, a jak powiedzialam zwe moja babcia chodzi na pokazy to ona ze sama byla na wiekszej ilosci pokazow niz moja babcia a jak dzis krzysiek zarty z siostry robil ze widzial jakies zdjecia co reszta rodziny nie miala o nich pojeciua to jego babka sie wciela ze ona widziala te zdjecia pierwsza od niego - sek w tym ze on klamal i takie zdjecia nie istnieja :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D dobra babka co :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

05 kwie 2010, 21:02

ejustysia, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: co za rodzinka :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-04-05, 21:07 ]
przez takie sytuacje własnie nie lubię świąt :ico_placzek: bo powinno byc milo i rodzinnie a czasem jest tak, ze ech szkoda gadac....
u nas w te swieta wyjatkowo milo..... ciekawe czy gdybysmy o ciazy powiedzieli to tez tak milo by bylo :ico_oczko: pewie nie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

06 kwie 2010, 09:44

czesc dziewczyny :-D jak tam swieta :-) ????
ja dzisiaj zaliczylam pierwsze :513: :513:

Monia bidulko mam nadziję, że teraz czujesz sie lepiej.

[ Dodano: 2010-04-06, 09:47 ]
buuuu i po obiedzie, tesciowej malo nie zablam, wyszlo cos z rozmowy, ze powiedzialam ze Wiko niegrzeczny i ledwo rade daje sobie a ona zebym glupot nie opowiadala bo on aniol nie dziecko a go kurcze 2 raz na oczy basko widzialo
Nie zazdroszcze teściowej. Masz bardzo toksyczna rodzinkę-dobrze że za czesto sie z nimi nie widujesz bo z tego co piszesz to szkoda nerwów, a teraz powinnas być szczegolnie spokojna.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

06 kwie 2010, 09:49

iekawe czy gdybysmy o ciazy powiedzieli to tez tak milo by bylo :ico_oczko: pewie nie :ico_noniewiem:
nie rozumiem czemu ludzie sie wtracaja, ja rozumiem ze rodzina, ale przeciez jestesmy dorosle na wllasnym utrzymaniu :ico_puknij:

a ja od rana mdlosci straszne jeszcze taka nie wyspana jestem - wiktor w nocy dal 3-godzinny koncert - chyba tez mu sie rodzinka nie spodobala :-D

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

06 kwie 2010, 09:56

Ja święta spędziłam bardzo przyjemnie. Pierwszego dnia świąt byliśmy na śniadaniu wielkanocnym u rodziców, a później na obiedzie u mojego męża brata. Naprawdę bylo bardzo sympatycznie, chociaz tez obawiałam sie tego obiadu że będzie bardzo drętwo bo rzadko sie z nimi widujemy. Było tak miło, że siedzieliśmy aż 5 godzin a czas zleciał momentalnie :-D
Wczoraj z kolei odwiedziliśmy moją ciocię i spotkałam sie z moimi siostrami ciotecznymi z Poznania, które też że czesto nie widuję z racji odległości, bo mieszkają od nas ok.400 km. Po światecznym obżarstwie na koniec zaliczyliśmy spacerek. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-04-06, 09:58 ]
wiktor w nocy dal 3-godzinny koncert - chyba tez mu sie rodzinka nie spodobala
Widać, że zna sie na ludziach :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

06 kwie 2010, 10:14

nie rozumiem czemu ludzie sie wtracaja, ja rozumiem ze rodzina, ale przeciez jestesmy dorosle na wllasnym utrzymaniu
otóz to :ico_zly: :ico_zly: jesc mi nie daja a chca kierowac moim zyciem :ico_zly: :ico_zly:
a ja od rana mdlosci straszne
:ico_pocieszyciel:
wiktor w nocy dal 3-godzinny koncert - chyba tez mu sie rodzinka nie spodobala
_________________
biedne dziecko :ico_oczko:

Ja dzisija od rana znow przytulalam sie do toalety :ico_placzek: dosc mam najgorsze, ze mi te mdlosci nie przechodza tylko kurde caly dzien je mam raz mniejsze raz wieksze :ico_placzek:
Nadodatek chyba hormonki zaczynaja mi szalec bo jakas nerwowa sie zrobilam :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-04-06, 10:16 ]
Ja święta spędziłam bardzo przyjemnie
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no, ale u mnie w tym roku tez bylo wyjatkowo milo i spokojnie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

06 kwie 2010, 15:47

Witam wszystkie listopadówki!

Jeśli pozwolicie, będę co jakiś czas do Was zaglądać. Wasz watek jest dla mnie szczególnie interesujący, gdyż sylwiab0000, to moja siostra cioteczna i chciałabym śledzić na bieżąco rozwój jej dzidziusia.

Za Was wszystkie trzymam mocno kciuki, żebyście w spokoju i radości wytrwały do listopada. Dużo zdrowia i siły życzę!
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

06 kwie 2010, 20:50

Nadodatek chyba hormonki zaczynaja mi szalec bo jakas nerwowa sie zrobilam
a mnie piersi bola i juz placzliwa sie zrobilam :-D :-D

sylwiab0000, to zazdroszcze swiat :-D

to dzias sie rozgadalam

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

07 kwie 2010, 09:24

Jeśli pozwolicie, będę co jakiś czas do Was zaglądać
Ja tam pozwalam i nie mam nic przeciwko temu :-D
a mnie piersi bola i juz placzliwa sie zrobilam
Mnie bolały tylko na początku, a teraz jest znacznie lepiej.
Ja dzisija od rana znow przytulalam sie do toalety dosc mam najgorsze, ze mi te mdlosci nie przechodza tylko kurde caly dzien je mam raz mniejsze raz wieksze
Monia życzę, aby te mdłości jak najszybciej przeszly i cię nie męczyły tak mocno

[ Dodano: 2010-04-07, 09:26 ]
Za Was wszystkie trzymam mocno kciuki, żebyście w spokoju i radości wytrwały do listopada
Trzymaj Aga kciuki trzymaj, a na pewno pomoże :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość