NICOLA_1985

06 kwie 2010, 08:29

hej ja sie witam pierwsza po świętach :-D
jak sie czujecie laseczki kochane?
ja mam sie całkiem nieźle! :-D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

06 kwie 2010, 11:13

Nicola, ja się czuję baaaaardzo najedzona delikatnie mówiąc :ico_haha_01: Poza tym wszystko ok. Święta były udane, ale czas wracać do szarej rzeczywistości. W czwartek mam kolejny egzamin, więc czas najwyższy cosik pozakuwać.

tibby, trzymam kciukasy za jaknaszybsze przyscie Tobiego na świat! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

06 kwie 2010, 12:10

Witam :-)

No cóż, ja pewnie jak każda z Was...nażarta do bólu :ico_oczko: Święta również udane i niezwykle aktywne. W obydwa święta gościłam rodzinę więc królowałam w kuchni :-) Na szczęście wszyscy zachwyceni moim pichceniem :ico_oczko:
Pogoda niestety nie dopisała, ale na to już wpływu nie mamy. Do końca tygodnia ma się rozpogodzić :-)

tibby, jestem strasznie ciekawa jak się trzymasz i jak było na ktg?? :-)

Ściskam mocno i miłego, słonecznego dzionka życzę :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 kwie 2010, 12:35

julchik22, karo-22, dziękuję za zainteresowanie.
niestety nic ciekawego się u mnie nie dzieje. nadal 2w1. :ico_placzek: ktg pokazało minimalne skurczyki max 25% i koniec. nie ma co się nastawiać na poród w terminie. już powoli przyzwyczajam się do myśli o wywołaniu :ico_noniewiem: Tętno małego w porządku, więc tylko to mnie ucieszyło. Czekam na wizytę w pt u ginka i tyle.

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

06 kwie 2010, 21:59

Tobiaszkowi najwidoczniej dobrze u mamusi w brzusiu i w sumie wcale to nie dziwne ;)

:ico_tort: i :ico_kawa: za 29 tydzień

Święta , święta i po świętach ;) objadłam się, spotkałam z rodzinką było OK :ico_haha_02:

Bylismy dzisiaj z mężem na zakupach i odkreślamy w zwiazku z tym parę rzeczy z listy wyprawkowej ;) :ico_brawa_01:
A od 8 maja zaczynamy zajęcia w szkole rodzenia :ico_olaboga: będę się dzieliła z Wami wrażeniami na bieżąco :-)
Spokojnej nocki

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

06 kwie 2010, 22:07

Samanta, :ico_brawa_01: za skończony 29 tydzień :-)

My z Mężem też idziemy do szkoły rodzenia :-) Ale sporo wcześniej niż Wy, bo od 28 tygodnia, więc za ok. 2 tygodnie.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 kwie 2010, 08:35

Samanta, spóźnione, ale i tak wielkie brawa za 29.tydzień!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

07 kwie 2010, 09:04

Samanta, :ico_brawa_01: za skończony 29 tydzień!

My wczoraj byliśmy z Mężulkiem na zakupach w takim ogromnym sklepie ze wszystkimi artykułami dla dzieci. Dostaliśmy początkowo oczopląsu od tych wszystkich różności :ico_olaboga: . I kiedy ja się połapię w tym wszyystkim? :ico_noniewiem: Kupiliśmy kilka ciuszków - takich pajacyków i body rozpinanych po całości na sam początek no i wybralismy łóżeczko z możliwoscią bujania :-D Oglądaliśmy też wózki, ale jakoś nie mogliśmy się w nich połapać - było ich chyba ze 300. Jak już się ma do czynienia z małym dzieckiem i człowiek powkurza się na jakiś wózek, to później wie na co zwracać uwagę, a jak całkiem zielony jest to nic nie wiadomo. Jednego jestem pewna - ma być lekki, bo jednak na 1 piętro muszę go wnieść, ma mieć duże obrotowe koła (schody, krawężniki) i regulowaną rączkę (jestem wysoka i nie uśmiecha mi się spacer w zgarbionej pozycji). No i na tym kończą się wymagania, które narazie mam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

07 kwie 2010, 09:39

julchik22, my już wózek mamy z głowy :-) Udało nam się odkupić od znajomych, którym już niepotrzebny, a jest w ogóle nie zniszczony i bardzo zadbany. Strasznie się ucieszyłam, bo jest rzeczywiście wygodny i zwinny, jeździłam nim u Nich w małym mieszkanku w blokach między futrynami i super manewrował:) Łatwo się wypina gondolę, ma duuużże porządne i zdejmowane (do czyszczenia z błota, lub do wymiany gdyby się coś zepsuło) kółka, na nasze wiejskie wertepy i skrętne przednie koła. No i kolorek unisex :-) zresztą śliczne połączenie pastelowych kolorków szarości, żółtego i niebieskiego :-) W sobotę go odbieramy :-)
A jutro jadę do lekarza na wizytę i wyniki badań (mocz i krew). No i uwaga w piątek idę do szpitala na usg :-D a do tej pory modlę się by nasz Maluszek dobrze się ułożył do podejrzenia Jego płci :-) hihi

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

07 kwie 2010, 10:23

Juchlik oj jak ja cie rozumiem z wyborem tego wozka wchodzac do sklepu mniej wiecej wiedzialalm jaki chce i potrzebuje ale bedac w srodku i ogladajac jeden inny od drugiego zwariowalam i w koncu nic nie kupilismy bo wyszlam glupsza niz dluzsza nie wiedzialam ze kupno pojazdu dla malucha bedzie najtrudniejsza czynnoscia jaka mnie spotka :ico_oczko:

Dziewczyny brawa za skonczonczone tygodnie :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość