Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

07 kwie 2010, 10:01

piękne fotki
a ty to jak starsza siostra dziewczynek a nie mama
:ico_wstydzioch: dziekuje

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

07 kwie 2010, 10:02

wiolaw, ano bez piotra chyba że by sie udało i by moze znalazł robote w siedlcach czy łukowie...

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

07 kwie 2010, 10:46

Ale sie rozpisałyście od wczoraj wieczór. :ico_szoking:
Dzięki wszystkim za gratulacje i pochwały. :)

Edulita gratulacje dla Iduni!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Świetne zdjęcia! A Ty już taka szczupła. Kiedy ja tak będę mieć. :ico_noniewiem:

Wszystkie sprzątają, a ja nie mam najmniejszej ochoty póki remont nieskończony. Wolę siedzieć z brudzie a jak skończą to posprzątać raz, a żeby było widać efekt. Nie to co teraz sprzątałam, sprzątałam, a cały czas to samo.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

07 kwie 2010, 11:11

Kasia90, tak to jest z remontami , ale później będzie pięknie , jeszcze trochę cierpliwości :ico_oczko:

Lolo śpi a ja chyba pójdę zupkę ugotować , chociaz po tych swiętach to najchetniej nic bym nie gotowała , ale ze względu na Alę musze :ico_wstydzioch:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

07 kwie 2010, 11:13

Wiolaw, mnie sie zostało troche jedzenia ze swiat, na szczescie, nie musze gotowac w tym bałaganie, jedynie co, to ziemniaków doobierać.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

07 kwie 2010, 12:00

Witam :-)
Edulita :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Iduni za drugiego zębolka :-D też mocno gryzie? bo Zośka strasznie :ico_olaboga:
piękne świąteczne fotki, a Ty wyglądasz rewelacyjnie

isia jakoś dacie radę, a moze uda się Piotrowi załatwić pracę bliżej i będziecie razem :-)

Kasia90 jeszcze trochę i ugotujesz obiadek w ślicznej nowej kuchni

Sabcia bardzo dobrze, że zostałaś przeproszona i trochę dziwna ta cała sytuacja, teraz zanim się na jakiegoś pot odpisze, to człowiek będzie się zastanawiał pół dnia :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-04-07, 12:02 ]
my jak zwykle za chcilkę zmykamy na spacerek, bo pogoda przednia, świeci słonko i jest cieplutko...Sabcia, chyba zabrałam Tobie pogodę :ico_oczko:
dziś rozmawiałam z moją szefową i mówiła, ze cieszy się ze wkrótce wracam, bo roboty cała masa :ico_olaboga: chyba się moje zastępstwo nie spisuje albo nie do wszystkiego ma uprawnienia :ico_noniewiem: ale dobrze, przynajmniej mnie docenią, choć powodów do narzekan nie mam wcale :-D

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

07 kwie 2010, 12:12

jeszcze trochę i ugotujesz obiadek w ślicznej nowej kuchni
Już się doczekać nie mogę, eh. :)
bo pogoda przednia, świeci słonko i jest cieplutko
Aż Ci zazdroszczę. U mnie ciemno, buro i ponuro. :ico_noniewiem:
choć powodów do narzekan nie mam wcale :-D
Fajnie być zadowolonym z pracy. :) Ja będę musiała kiedyś sobie poszukać jakiejś. Ale to dopiero jak Kinia do przedszkola pójdzie, bo nie mamy nikogo do pomocy, ani nie mamy jak załatwić żłobka. Zresztą chyba nie miałabym serca.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

07 kwie 2010, 12:21

Zresztą chyba nie miałabym serca
mnie jest ciężko jak nie wiem co, ale mam dobrą pracę i chciałabym ją mieć jak najdłużej, ale całe szczęście Zosia będzie z moją mamą i u nas w mieszkanku, więc jakoś damy radę, ale od września niestety żłobek :ico_placzek:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

07 kwie 2010, 12:28

Wiadomo, jak trzeba to trzeba. Ja nie mam przymusu, bo i tak nie mam gdzie wracać, musiałabym szukać dopiero.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

07 kwie 2010, 13:31

i z zupki nici , ale ugotowałam spagetti :ico_oczko:

a co do powrotu do pracy to ja ide jak narazie na wychowawczy , mimo że mam gdzie wracać , ale moje zastępstwo też sobie nie radzi i jest taki bałagan że az strach wracać i to wszystko prostować , zreszta jak ktoś ma problem i mnie zna to dwoni do mnie na prywatny tel , albo na ulicy mnie zatrzymuja :ico_noniewiem:
ale ja oprocz tamtej pracki robię jeszcze pazurki i to jak narazie mi wystarczy , praca która sprawia mi przyjemnośc i nie limitowany czas , ustalam sobie klientki pod dziecko i to mi narazie wystarczy , chociaz nie ukrywam ,że tamtej pensji bedzie mi brakowało ale pieniadze nie są najwazniejsze , prawda :ico_haha_02:

przez ta pogode szara mam jakis nieciekawy nastrój i dlatego umówiłam się z kumpelą na pogaduszki przy kawce , Alę sprzedaję na noc do babci , P w pracy wraca dopiero jutro więc ja Lolka pod pachę i jadę :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-04-07, 13:32 ]
a tera póki mam jeszcze troszke czasu to poprasuje , bo niedługo nie będzie w co sie ubrac :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości