Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

07 kwie 2010, 12:30

Leona,jak ładnie Twój synek się bawi na macie i trzyma grzechotkę.Natalce mata się nudzi po 3 minutach,a grzechotkę trzyma w jednej łapce a do buzi wkłada drugą,pustą.także raczej zabawy przy tym nie ma.
Moja córa też jakiś czas temu nie spała w dzien prawie wcale,dopiero jak się jej z tym brzuszkiem sytuacja poprawiła to zasypia co 2-2.5 godziny.Drzemki trwają od 30 nawet do 2 godzin.Ale ma tak dopeiro od trzeci dzień więc może tylko odsypia po zeszłym tygodniu. :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

07 kwie 2010, 14:41

jak ładnie Twój synek się bawi na macie
to fakt, mata robi furore :ico_brawa_01: zwlaszca bialy pis ktory gra i ktoremu nosek na czerwono sie swieci :-)

my po prawie dwugodzinnym spacerku :ico_brawa_01: nie ma za bardzo gdzie chodzic tutaj, tzn moglabym isc np nad morze, ale teraz strasznie wieje, poza tym nie chce sie za daleko wypuszczac narazie :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

07 kwie 2010, 15:01

helen fanie by było, żeby te krótkie rękawki w Rękawkę można było ubrać, ale w tym roku było wyjątkowo paskudnie i w Rękawkę i w zasadzie w Emaus popołudniu też
a tu coś dla ciebie o tych "krótkich rękawkach" http://pl.wikipedia.org/wiki/R%C4%99kawka

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 kwie 2010, 16:06

leona- Adaś też śpi co 3h, ma taiki rytm ostatnio, że wstaje ok 7 je o 8.30 potem jest aktywny idzie spać o 10 i tak cykle co 3h do wieczora, czasem śpi 30min czasem 2h :-D

My byliśmy dzisiaj u rodziców żeby Tosia mogła się z pieskiem pobawić, a z niego taka przytulanka, że jak tylko sobie kucnę albo siąde po turecku to od razu mi na kolana wskakuje!

A Tosia coraz bardziej chora :ico_placzek: pewnie Adaś też się zarazi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

07 kwie 2010, 17:40

barbapuppa, juz sie doinformowalam :ico_oczko:

Bylam dzisiaj z Kiara w szkole na omowieniu egzaminow i sie zalamalam, w zwiazku z tym, ze zdaje ekssternistycznie musze zdawac dodatkowo polityke :ico_szoking: :ico_placzek: i to ustnie, czego nienawidze... gdybym juz za te egz. nie zaplacila, to bym sie wycofala...
angielski tez szok - temat afryka poludniowa, jej historia, przemiany, bieda, dzialalnosc przestepcza, jakas ksiazka , ktorej akcja tam sie toczy, nelson mandela.... ja nawet po polsku mialabyym z tym problemy :ico_olaboga:
ale kiara byla grzeczna, w metrze patrzyla sie zaciekawiona na ludzi, w szkole najpierw moje kolezanki ja zabawialy, potem dostala cyca i spala godzinke

[ Dodano: 2010-04-07, 17:57 ]
grzechotkę trzyma w jednej
moja niunia niczego jeszcze nie trzyma, a lapkii ma na ogol zacisniete w piastki
Pruedence, duzo zdrowka dla dzieciaczkow :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2010, 18:56 przez Helen, łącznie zmieniany 1 raz.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

07 kwie 2010, 18:09

Helen, kurcze kiepsko z tymi przedmiotami :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
moja niunia niczego jeszcze nie trzyma, a lapkii ma na ogol zacisniete w piastki
Marcel tez zazwyczaj piastki zacisniete, grzechotki tez sam nie zlapie, tylko ja mu ja wkladam do raczki :ico_haha_01: :ico_oczko: ale pozniej potrafi tak dlugo wymachwiac :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

07 kwie 2010, 18:16

helen no faktycznie niezbyt ciekawe te egzaminy, tematyka na angielski wydaje mi się lekko przesadzona, wszak Afryka to temat rzeka, a polityka? to chyba temat którego większość nie lubi, szczególnie jak się patrzy co w rządzie wyprawiają
pruedence mam nadzieję, że jednak Adaś nie chwyci, zdrówka dla Tosi

a ja od 2 dni niewyspana chodzę, po tej chorobie mała się kompletnie przestawiła i w nocy karmię co 2 godziny, a dziś nad ranem co 1,5 właściwie to nie ma sensu się kłaść, bo zanim zasnę, to muszę wstawać, a jeszcze do pracy muszę zaglądać, więc nie jest ciekawie, mam nadzieję, że wrócimy do normy, bo długo w takim systemie nie pociągnę
Ulcia na brzuszku leży, ale nie wyprostowuje na razie rączek, szczególnie atrakcyjna jest ta pozycja w połączeniu z lustrem lub tv
zabawkami się namiętnie bawi i oczywiście wszystko do buzi ładuje, a rączki to jakby mogła to by całe do gardła wepchnęła, oczywiście są dni co się ślini na potęgę i bez śliniaka (co chwilę zmienianego) to pewnie by się nie obeszło, na razie specjalnie zębolków nie widzę, ciemieniuszkę jeszcze mamy (małą już na szczęście) i nic specjalnie nie pomaga, na pewno pojawia się większa, jak Ulcię wysypuje na buzi, a po czym to nie wiem, bo już różne kombinacje robiłam, ale nie martwię się zbytnio, bo wysypeczka niezbyt intensywna przy uszku i nie codziennie
najbardziej ulubiona czynność Urszulki to oglądanie książeczek lub gazet, no oczy to ma jak 5-złotówki i namiętnie tarmosi i szarpie papier, może będzie naukowcem, hihi
zmykam... pozdrawiam cieplutko

lilo

07 kwie 2010, 19:28

Hej!

Wpadłam złożyć iw_rybce życzenia urodzinowe - wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu i zdrówka, niech mąż cię dalej tak rozpieszcza, synek będzie taki grzeczny jak jest a Zuzia jak najszybciej wróciła do formy z rączką :ico_sorki:

Obrazek

Obrazek



Wpadnę jak dzieciarnia pójdzie spać to doczytam i może coś skrobnę :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

07 kwie 2010, 19:30

Helen, ło matko jedyna.Tematyka jak dla mnie bardzo trudna.Powodzenia w takim razie życzę :-D
Marcel tez zazwyczaj piastki zacisniete, grzechotki tez sam nie zlapie, tylko ja mu ja wkladam do raczki :ico_haha_01: :ico_oczko: ale pozniej potrafi tak dlugo wymachwiac :ico_oczko:
No ja się dzisiaj na Marcelka na zdjęciach napatrzyłam i wkładałam co chwilę mojej niuni grzechotkę do łapki.Aż filmik komórką nakręciłam,co ona wyprawiała.Cud że sobie krzywdy nie zrobiła.
Pewnie to jeszcze za wcześnie by stwierdzać,ale Natka dużo częściej korzysta z lewej rączki i jakoś bardziej skoordynowana się ona wydaje.Może będzie leworęczna jak mój mąż. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-04-07, 19:32 ]
Ojej.RYBEŃKO nasza.Wszystkiego najlepszego,zdrówka,szczęścia,pomyślności no i najważniejsze by Zuzieńka wróciła do formy :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 kwie 2010, 19:40

W takim razie rybka wszystkiego Naj :ico_sorki:

A tu fotka naszego pieska:
Obrazek

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość