barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

07 kwie 2010, 19:40

iw_rybka po wielokroć zdrówka dla Ciebie i Twoich bliskich, bo wtedy nie będziesz się martwiła, no i dużo bardzo DUŻO MIŁOŚCI, sto lat! :ico_tort:

[ Dodano: 2010-04-07, 19:42 ]
pruedence jaki słodki, oj dzieciaki to chyba aż piszczą ze szczęścia

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 kwie 2010, 19:43

Tosia owszem:) Adasiowi wszystko jedno, byleby Endo po nim nie skakał, a że Endo to też dzidziuś bo ma 2 miesiace to do zabawy i pieszczot pierwszy!

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

07 kwie 2010, 20:35

Pruedence, sliczna psinka :-) spanielek?

Rybciu duuuzo zdrowka, szczescia, usmiechu, spelnienia marzen i przede wszystkim unikniecia operacji Zuzinki! :ico_prezent:

lilo

07 kwie 2010, 21:10

Helen, wow - już zazdroszczę egzaminów :ico_haha_01: :ico_oczko:

Pruedence, śliczna rodzinka i psiak super :ico_brawa_01: I zdrówka dla was :ico_sorki:

Shiva Ty to masz talent do opisywania wszystkim :ico_sorki: :ico_oczko:

Brawa dla wszystkich dzieciaczków za postępy :ico_sorki:

geheimnis ja też jestem w szoku odnośnie tych ząbków. Piotrusiowi wyszedł jak miał 8 miesięcy. Ciekawe kiedy jej, ziarenka widać i pod palcem czuć. Byle bardzo nie dokuczały :ico_sorki:
Moja też maniak telewizyjny, tak głowę wykręca żeby tylko zerknąć w ekran :ico_oczko:

Włoski mi i owszem, zaraz po obcięciu zaczęły wyłazić... No i chyba teraz ja mam zapalenie piersi :ico_chory: :ico_sorki:

A z grzechotkami to u nas jest tak - jak jej daję palec to ściska, jak grzechotkę palce od razu prostuje i tyle zabawy :ico_oczko:

Oj, nie mam siły na więcej. Gorączkę mam, znaczy nie teraz bo wypiłam efferalgan, ale trzęsłam się dosłownie... Padam na pyszczek......

Dobrej nocy :-)

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 kwie 2010, 21:15

lilo- oby szybko przeszło to zapalenie :ico_sorki:

Helen- tak spanielek, czarno-biały:)

Kurcze mam dość, zmęczona jestem, gardło mnie boli, Adaś dawno śpi od 19, a Tośka mimo że chora to nie chce, a taka marudna, nie może przez ten nos oddychać tylko ustami i ciężko jej zasnąć :ico_placzek: teraz ogląda bajki- jej ulubioną Blanke owieczke z minimini.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

07 kwie 2010, 22:16

pruedence spróbuj smarować Tosi pod noskiem maścią majerankową, możesz też na poduszkę dać kilka kropli Oil Olbas lub na płatek kosmetyczny na kaloryfer
ja tak robiłam moim i pomagało zasnąć

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

08 kwie 2010, 08:07

Witajcie :-)

My już na nogach, bo Justynka wstała o 6 i stwierdziła ze się wyspała :ico_olaboga: Jeść nie chce, bo o 4 zjadła. Niedawno zrobiła kupkę, na szczęście jeszcze mąż nie zdążył wyjść do pracy i pomógł mi zrobić prysznic małej. A teraz leży w łóżeczku i piszczy do karuzeli. Skubana odwraca się o 180 stopni, by lepiej karuzelę obejrzeć :ico_szoking: Od kilku dni zasypia mi trochę wcześniej bo koło 22-22.30 ale zanim pójdę spać koło 24 daję jej jeszcze butlę 120 na śpiocha :-) Bo poprzedni posiłek ma ok 21 i by mi w nocy za wcześnie wstała.

Pruedence, zdrówka dla dzieciaczków i dla Ciebie :ico_sorki: A piesek słodki :ico_brawa_01:
lilo, oby to zapalenie piersi szybko przeszło :ico_sorki:
Helen, rzeczywiście tematyka przedmiotów - masakra. Trzymamy kciuki za egzaminy, dasz radę :ico_sorki: No i :ico_brawa_01: dla córci, za to że taka grzeczna była na uczelni :-D
geheimnis, super, że Natalka załapała po co jest grzechotka :ico_brawa_01: Zobaczysz z dnia na dzień będzie coraz lepiej :-) Moja córcia jest starsza od Twojej, ale od jakiegoś czasu podaje sobie grzechotkę z rączki do rączki :ico_brawa_01:
barbapuppa, życzę odpoczynku i snu, bop tego ci teraz najbardziej potrzeba, oby Ulcia przestawiła się znowu na rzadsze posiłki w nocy :ico_sorki:
leona , bardzo fajne zdjęcia, a Marcel jaki pocieszny :-D Słodki uśmiech :ico_brawa_01: Co do twojego pytania, to Justynka robi sobie tak 2-3 drzemki ok 2 h, w tym jedna na spacerze. Ale powiem szczerze, że to zależy od dnia.


Kochane stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 4 miesiące Justynki z tej okazji wstawiam fotki:

w gościach
Obrazek
spacer świąteczny
Obrazek

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 kwie 2010, 08:11

shiva- :ico_brawa_01: za 4 miesiąc, śliczne fotki

U nas pobudka o 7, Tosia jeszcze śpi bo wczoraj zasnęła o 22, zapowiada się jakieś słońce więc mimo katarku pójdziemy na spacerek bo w weekend ma lać :ico_placzek:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 09:36

Cześć dziewczyny. :)
Mogę się dołączyć? Moja Kingusia się urodziła 1 grudnia. Siedziałam na listopadówkach do tej pory, bo tam znam dziewczyny, bo miałam termin na listopad. Ale pomyślałam sobie, że przecież mogę się zapoznać i wpadać i tu i tu. :)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 kwie 2010, 09:38

shiva śliczne zdjęcia, no i od razu widać że panieneczka, bo mamusia dba o odpowiedni strój :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-04-08, 09:45 ]
kasia90 witaj serdecznie, zapraszamy (ja też jestem listopadówką), jeśli chcesz to podaj dane na pierwszą stronkę, to chętnie cię dopiszę
śliczne zdjęcie Kingusi
napisz coś o sobie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość