Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 10:30

Stawiam kawkę.
Wylałam sobie mleko rano na piecyk elektryczny. :ico_noniewiem: Będę mieć problem. I nowa płyta już brudna. Ach i och dla mojej zgrabności. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Kingusia zalicza drzemkę, zasnęła przed chwilką. Zobaczymy ile pośpi.
Mnie też dziś przywitało słoneczko, jednak na spacer nie pójdziemy, bo mam za dużo roboty, sprzątania i prasowania. Nie zdążę.

Od dziś zaczęliśmy ćwiczyć a6w z mężem. Ja do tego postanowiłam jeść 5 razy dziennie. O 9 śniadanie, o 11 jogurt, o 13 owoc, o 15 obiad bez ziemniaków, chyba że to zapiekanka z piekarnika, o 17 jogurt i jakaś mała przekąska i to wszystko, nie będę już jeść po 18. Moje dotychczasowe jedzenie było tragiczne. Rano śniadanie, przez cały dzień kupa słodyczy, jogurty, owoce w tonach, a koło 20 obiad z toną ziemniaków. :ico_noniewiem: Dziwić się, że wyglądam jak wyglądam. :ico_puknij:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

08 kwie 2010, 10:36

witam sie i ja
dzis zamiast kakaa kawa inka bo kakao sie skończyło :)
ja mam od rana jakąś marude w domu ale na szczescie własnie zasnełą - 40 minut odpoczynku. coś mnie głowa boli, słoneczka nie ma ;( dajcie troche...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 kwie 2010, 10:36

Witam z ranka;) dziś najpierw zrobiłam co mam zrobić i dopiero forum włączyłam, bo w chatce zaległości przez spacerki;) zaraz nakarmię małą i pędzimy na plac zabaw. Kupimy po drodze jakieś bułeczki to dłużej zostaniemy, a sobie wzięłam do śniadaniówki marchewkę i jabłko, by nic innego nie podjadać;)

Edulita Idka ma fajną zabawkę tego konika kolorowego na krzesełku. Gdzie kupiłaś?
A co się stało z drugim bliźniaczkiem?:( przykro mi, ale całe szczęście, że Idunia się urodziła i jest zdrowa!!

Magda33 no właśnie miałam pytać czy można do tego chleba dodać mąkę razową? i czy w takich samych proporcjach?tylko muszę gdzieś ją dostać. Może w dużym tesco. Ja do każdego dodaję słonecznik, dynię, otręby, siemie lniane. Jest superowy.

Magduś
na pewno niewyspana musisz być mega. Ja jestem niewyspana, a Ty przy dwójce to już w ogóle;) pociesz się, że to jeszcze jakieś kilka lat:) a potem od nastolatków na nowo;)

Kasia90 jak kuchnia?:)

Zaczarowana
a jaki to interes?

My z rodzicami też o czymś myślimy. Coś w co oni mieliby kasę włożyć, a ja potem brać normalnie wypłatę, a cały biznes ich. Myślę o tym sklepie ze zdrową żywnością. Muszę iść się przejść do UP pogadać z kimś czy warto i chyba się zarejestruję jako bezrobotna.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 10:40

Matikasia kuchnia już prawie skończona, trzeba jeszcze załatać i pomalować nad meblami, przerobić rurę od okapu, zamontować baterie do zlewu i rury i listwy przywiercić, a no i wynieść stare meble, ale coś to chłopakom nie idzie. :ico_nienie: :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 kwie 2010, 10:50

Kasia no to już malutko:)

A jeszcze co do ogródka. Ja nie lubię grzebać w ziemi i chyba bym zwariowała jak ktoś by mi kazał duży ogród uprawiać, ale jak mieszkaliśmy u teścia to posadziliśmy marchewkę, groszek, pietruszkę, kalarepkę. Większość ładnie urosła i miałam frajdę jak na to patrzyłam, także pod domem też coś posadzę na pewno i kwiatki też jak T się spręży z kopaniem :ico_olaboga:

Sabcia na kręgosłup pomaga joga. Kupiłam sobie nawet książkę joga kręgosłupa. Jak robię te półbrzuszki to też mnie boli.

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

08 kwie 2010, 11:01

witam dziewczyny :ico_haha_02:
zna któraś sposób na uśpienie maluszków?
Szymek przestał sypiać w dzień jak skończył 3 tygodnie i dał mi w kość, Weronika też praktycznie już w dzień nie śpi, ale cały dzień mruczy i marudzi że śpiąca ale żadko kiedy uda mi się ulżyć jej i sprawić że zaśnie...
Poza tym nie powinnam jej już karmić piersią bo możemy zaszkodzić maleństwu w brzuszku, ale nie obędzie się bez cyca, chociaż czasami pluje i "ostrzy dziąsełka" na piersiach, dając znać że jej nie smakuje, a po obdojeniu flaszki 180 ml i tak musi possać cyca i tak... A jak żeczywiście zrobimy "fasolce" krzywde karmiąc Werkę? :ico_olaboga: Poradźcie cosik :ico_placzek: Pozdrawiam

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 11:05

Kala Ja po prostu noszę Kingę. Tzn zazwyczaj zasypia mi przy cycu, a jeśli nie uśnie i już nie chce jeść, a jest śpiąca to ją noszę i pada zaraz. Jeśli chodzi o karmienie to niestety nie doradzę.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 kwie 2010, 11:05

Kala moja kuzynka karmiła całą ciąże!!
Milka w domu też śpi po kilkanaście minut może z 2,3 razy.
Dla nas najlepszy sposób to spacer.Wtedy śpi częściej i dłużej.

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

08 kwie 2010, 11:05

Witajcie :-D
postanowiłam sobie, że będę częściej na forum wpadać ... chociaż raz dziennie (zobaczymy co z tego wyjdzie)

PaulinaS to mały nie ma zapalenia oskrzeli, a podajesz antybiotyk?
- miał jakieś chrząkania w oskrzelach ale nie wielkie, dlatego przepisała nam antybiotyk, żeby w zapalenie nie przeszło ....

Magduś super fotki, fajnych masz chłopaków, Maksiu ma śliczne ząbki a jak pieknie stoi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-04-08, 11:06 ]
zmykam bo moje najmłodsze szczęście się obudziło - drzemka trwała 20 minut

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

08 kwie 2010, 11:17

Kala ja też czytałam nie raz że jeżeli dziecko chce ciągnąć cyca to można karmić całą ciąże...
drzemka trwała 20 minut
u mnie trwała 35 minut dlatego że dzieciaki sąsiadów tak sie darły że mimo dwóch ibumów dalej mnie głowa boli
a co do usypiania dziecka to moja śpi w dzień od 4 do 6 razy właśnie po 30-50 minut
usypiam ją w łóżeczku kołysząć (mam funkcje kołyski) albo w kryzysowych sytuacjach woże w wózku - na rękach nie nosze bo jest juz dla mnie za ciężka...

[ Dodano: 2010-04-08, 11:18 ]
a jak i wózek nie pomaga to bawimy sie z nią z piotrem jeszcze jakies 10-20 minut i kolejna próba łóżeczko - ew. wózek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość