Awatar użytkownika
pachuc1979
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 26 wrz 2007, 11:44

12 lis 2007, 18:10

Tak piękna bielizna to podstawa, ale nic po niej jeśli nie jest komfortowa w codziennym użytkowaniu. Dlatego wybieram mało skomplikowane fasony, proste i eleganckie zarazem. Ostatnio zauważyłam, co bardzo mi się spodobało, że bielizna jest zdobiona różnymi przypinkami, które w zależności od sytuacji można nosić lub odpiąć (zdaje się, że pomysł ten stosuje Mistique). Tak czy owak w ten sposób mamy 2 w 1. :ico_brawa_01:

mafijka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:55

Na co dzień bezszwówka :)

02 mar 2010, 11:07

Do codziennego życia potrzebna mi bezszwowa bielizna - nie dosyć, że jest mega wygodna to nie odznacza się zbytnio pod ubraniem. Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę .Nie cierpię widoku koronkowych saników obciśniętych gładką obcisłą bluzką - bleee....
Na super okazje i pod delikatne szyfonowe bluzeczki można zaszaleć z koroneczkami i wzorkami. :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 02 mar 2010, 12:22 przez mafijka, łącznie zmieniany 1 raz.

Natty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 30 lis 2009, 16:16

08 kwie 2010, 10:45

Też mi się nie podoba takie połączenie. Ale w ogóle koronki lubię, nawet mój ulubiony sklep z bielizną nazywa się link został usunięty przez obsługę forum ;) Gładka bielizna też mi się podoba. Najwygodniej mi się chodzi w stringach i bokserkach, prawie w ogóle nie mam fig. A tam mają duży wybór wszystkiego: modeli i producentów.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2010, 11:35 przez Natty, łącznie zmieniany 1 raz.

kika99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2010, 12:59

14 kwie 2010, 13:06

Moje drogie nie wiem jak wy ,ale ja mam bzika na punkcie bielizny:)
Znalazłam fantastyczny, niedrogi sklep w Internecie link został usunięty przez obsługę forum
Teraz mam problem bo nie wiem który komplet wybrać. pomóżcie mi...
linki zostały usunięte przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2010, 14:29 przez kika99, łącznie zmieniany 3 razy.

kika.99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2010, 16:37

16 kwie 2010, 16:39

Bielizna na każdą okazję i znacznie więcej na link został usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2010, 17:24 przez kika.99, łącznie zmieniany 1 raz.

WaniliaiPieprz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 23 lis 2012, 09:10

Re: bielizna -gusta i gusciki :)

09 gru 2012, 22:07

Piękna bielizna choć ukryta sprawia, że kobieta czuję się bardziej atrakcyjna, zmysłowa i pewna siebie. Dlatego zachęcam wszystkie kobietki do zakupu takiej bielizny, która sprawi, że one samą poczują się jak boginie, a faceci oszaleją na ich punkcie

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: bielizna -gusta i gusciki :)

11 gru 2012, 09:23

Ładna, dobrej jakości bielizna znacznie wpływa na samopoczucie kobiety. Nosząc ją czujemy się eleganckie, atrakcyjne, nawet jeżeli wiemy o niej my same. Ja bardzo lubię bieliznę z Intimissimi i Twin Lingerie. Zawsze znajduję tam ciekawe fasony, zróżnicowaną kolorystykę i co najważniejsze, wysoką jakość.

Awatar użytkownika
elipsa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 29 paź 2008, 15:34

Re: bielizna -gusta i gusciki :)

08 sty 2013, 16:38

Ja od jakiegoś czasu zaczęłam kupować markową bieliznę, nie tylko dłużej się nosi ale komfort jest nie do porównania. Ostatni mój zakup to komplet marki Corin, biustonosz dopasowała mi brafitterka i muszę przyznać, że nigdy nie wyglądałam i nie czułam się seksowniej :-) mam nowy biustonosz i nowy biust :064: .
Jeśli traficie gdzieś na brafitterkę skorzystajcie koniecznie, nawet jak nie będziecie chciały nic kupować. Okazuje się, że większość z nas ma źle dopasowany rozmiar biustonosza .

Awatar użytkownika
KokaiPL
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:16

Re: bielizna -gusta i gusciki :)

29 sty 2013, 10:54

Tutaj mogę się zgodzić,ze ładna,elegancka i wygodna bielizna znacznie zwiększa nasz komfort psychiczny i zarazem też fizyczny na co dzień. Warto dołożyć i wybrać coś naprawdę solidnego,fakt ze koszty początkowo mogą wydawać się duże,bo ceny za taką bieliznę są wysokie,ale w końcu coś za coś.

GorseciarkaPL
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:07

Re: bielizna -gusta i gusciki :)

01 lut 2013, 18:24

Jeśli chodzi o bieliznę na co dzień to wybieram raczej takiej bardziej wygodne komplety, czyli zabudowany bawełniany biustonosz i figi, natomiast na wieczór ( z ukochanym) stawiam na zmysłowe gorsety i body:)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość