Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

08 kwie 2010, 09:51

witam po Świętach,
Niestety nie doczytam dokładnie co u Was z powodu braku czasu. Jest u mnie siostra i wbrew pozorom zamiast mniej roboty mam więcej :ico_olaboga:

Rybka również Ci życzę 100 lat, w zdrowiu, szczęściu i miłośći :-)
Shiva piękne z Was kobitki.

My byliśmy wczoraj na szczepieniu...mój synek ma pleśniawki nadal z nimi walczymy nystatyną. Zastanawia mnie tylko czy jak mu będę podawać tak z lodówki to czy nie zachoruje na gardełko :ico_noniewiem:

Poza tym u nas wszystko ok... z grubsza :-)

ściskam Was i będę próbowała poczytać bo jestem ciekawska :ico_oczko:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 10:25

Barbapuppa Ja Cię kojarzę z listopadówek. Byłaś jakiś czas chyba.
W takim razie.
Kingusia urodziła się 1 grudnia 2009, miała 53cm i 3260 wagi. Urodziła się o 19:25. Miała 9 pkt.
Dziękujemy za komplement Kingusi zdjęcia. :))
A jeśli chodzi o mnie no to hmm... mam 19 lat, Kinga to moje pierwsze dziecko. Mieszkam z mężem w Chrzanowie, mąż pracuje od rana do wieczora więc od około 8 rano do godziny prawie 20 siedze sama z Kingą w mieszkaniu. W 3 miesiącu ciąży zdawałam maturę, potem poszłam na pedagogikę, ale niestety Kingusia upodobała sobie cycusiowanie i w ogóle nie chciała i nadal nie chce pić z butelki. Więc ze studiów nici, bo nie dałam rady chodzić na zajęcia. Zamierzam wrócić na studia w październiku, bo Kinga już będzie duża i nie będzie płakać za jedzeniem, bo zje zupkę na przykład. :-D Jak pójdzie do przedszkola to wybieram się do pracy, jeszcze nie wiem jakiej, ale no. :)
No i nie wiem co jeszcze mogę napisać. :P

A powiedzcie Wy coś o sobie żebym mogła Was poznać. :)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 kwie 2010, 10:45

anusiek ja dawałam Urszulce antybiotyk z lodówki i nic nie było, a ona wtedy kaszlała
wystarczy chwilkę wcześniej wyjąć, to zaraz się ociepli
kasia masz rację, byłam na listopadówkach, no ale przy dzieciakach nie dało się pisać na wszystkich forach, poza tym jakoś nastrój mi tam specjalnie nie pasował
za to tutaj jest sporo dziewczyn i z kolei nie nastarczam z czytaniem, więc odpisywanie sobie darowałam, bo trójce ledwo znajduję chwilkę na przeczytanie
postaram się wieczorkiem zaktualizować

coś o mnie... ja już nie należę do nastolatek od dłuższego czasu (niestety), mam trójkę rozbrykanych dzieciaków, którzy są zdani tylko na mnie, bo mój ślubny to tylko w domu jak trzeba dziecko zrobić (hihi), a tak na poważnie to wychodzi wczesnym rankiem jak śpimy, a wraca koło 18 i niespecjalnie obchodzi go jak sobie zorganizuję dzień, żeby wszystkim się zająć, na co dzień zwyklę prowadzę jeszcze własną firmę (dobrze że rodzinną, bo byłoby teraz krucho), a jestem po ekonomii (spec. nieruchomości)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 11:01

Barbapuppa gratuluję firmy i oczywiście 3 dzieciaczków. :)) Na pewno masz wesoło w domku. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

08 kwie 2010, 11:32

dzien dobry :-)
nie bede sie rozpisywac, bo Kiara mi marudzi, musze ja zabawiac...
Kasia90, witaj na naszym watku :-)
Shiva :ico_brawa_01: za 4 miesiace, Justynka cudo w sukieneczce :ico_brawa_01:
anusiek, duzo cierpliwosci z siostra :ico_oczko:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 11:34

Helen Witaj. :ico_oczko: A skąd imię Kiara? Poza tym śliczna dziewczynka. :)

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

08 kwie 2010, 11:49

Kasia90, witamy w naszym gronie :ico_brawa_01: Ja Ciebie kojarzę z listopadówek, bo większą część ciąży leżałam i miałam czas na podczytywanie co się dzieje na innych wątkach :ico_wstydzioch: Córcia śliczna - bardzo podobają mi się takie czarno-białe zdjęcia :ico_brawa_01: Mają swój urok.
O mnie... Justynka to moje pierwsze dziecko, mimo że mam już troszkę lat na karku. Mąż pracuje w każdy weekend i kilka dni w ciągu tygodnia, tak więc większość czasu spędzam z małą sama. Swoją drogą jest ona trochę "niewdzięczna" ;-) bo wszystkie najsłodsze uśmiechy są dla taty :ico_wstydzioch: Jestem na macierzyńskim, no i po wykorzystaniu zaległego urlopu wrócę do pracy... gdzieś koło sierpnia- września.

dzięki dziewczynki za życzenia :ico_sorki:

anusiek, z tego co wiem nystatyną smaruje się podniebienie i język. Ja brałam na palec gazik ją nasączony i tak smarowałam. Chyba że masz jakąś inną :ico_noniewiem: A i bardzo ważne ( mi powiedzieli to dopiero pod koniec kuracji :ico_puknij: ) przy pleśniawkach musisz po każdym karmieniu smarować nystatyną brodawki, by się zarazek nie przeniósł :ico_olaboga:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 12:00

Shiva Kinga też najbardziej słodko uśmiecha się do taty. :) Dziekujemy za komplement. Ja interesuję się fotografią, więc troszkę porobię, troszkę poprzerabiam. :) I wszystkiego najlepszego za 4 miesiąc! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

08 kwie 2010, 16:00

Kasia90, witam Cię na naszym forum :ico_brawa_01:
Dzięki dziewczyny za rady :-) ehh jak ja się za Wami stęskniłam przez te kilka dni nie zaglądania na forum :ico_olaboga:

Kasia90, ja jestem mężatką od 3 lat a mam 26 lat. Mam jednego synka Piotrusia i jednego :ico_oczko: męża Kamila :-)
z wykształcenia jestem nauczycielką języka angielskiego ale pracowałam w kadrach. Uwielbiam jeździć samochodem, motocyklem i ogólnie podróżować, zwiedzać, poznawać inne kultury i czytać czytać czytać :-)
No to chyba tyle co o mnie :-) a ps. moim marzeniem jest wybudować dom i przeprowadzić się na wieś :-D a mieszkam w Warszawie :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-04-08, 16:02 ]
ahh ps. ja też całymi dniami siedzę sama z synkiem...
jak pewnie większość z nas. Dobrze że będzie coraz cieplej chociaż można będzie pogadać z innymi mamami na ławce :ico_oczko:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 kwie 2010, 16:22

Anusiek Mój mąż też jest Kamil. :-D
chociaż można będzie pogadać z innymi mamami na ławce
Ja dopiero będę musiała się z kimś zapoznać, bo przeprowadziłam się tu w zimie, a znajomych mam 40km stąd. A wątpie żebym kogoś poznała, bo jak się wyjdzie z bloku to można iść albo do lasu, albo w stronę miasta, gdzie raczej nikogo nie spotkam. Jedynie w mieście, ale niestety za daleko, musiałabym Kingę na polu karmić, a miałam już raz zapalenie piersi i chyba się nie odważę.

[ Dodano: 2010-04-08, 16:45 ]
A tu moja Kinga sprzed chwili. :)
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość