Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

09 kwie 2010, 12:02

Mikusia - przepraszam :ico_wstydzioch: już naprawiłam błąd wiadomość na pryw poszła
niema za co :ico_oczko: :ico_oczko: jak juz wczesnije pisalam jestem za nawet podwojnie
Gratulacje dla Zuzi za kaszke i obroty
a dziekuje bardzi :ico_oczko:

isiawarszawa, ja tez mysle ze to nie twoje wina zlodziej poprostu czychal na okazje i akurat sie mu trafila
niemasz sie za co winic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

09 kwie 2010, 12:13

Wiecie co patrze teraz a u na sprzed domem dosadzaja nowe młode drzewka fajnie będzie więcej zieleni :524: ja tak kocham roslinki :-) marzy mi się wielki, ogromny ogród ale taki naprawdę duzy ale bym tam mogła poszalec :ico_noniewiem: M mi zawsze mówi że kiedys zbudujemy duzy dom na wielkiej działce - pomarzyc mozna on to dopiero optymista :-)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

09 kwie 2010, 12:31

mikusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Zuzanki za obroty i kaszkę :-D kolejne usg na pewno wyjdzie w porządku, wiem na własnym przykładzie że nawet obraz z usg nie jest wiarygodny. Jak byłam w ciąży to 3 tygodnie przed terminem lekarz po usg stwierdził, że najprawdopodobnie Zosia ma rozszczep podniebienia, mozesz sobie wyobrazić jak się bałam, gdy tylko się urodziła, to kazałam lekarzowi sprawdzić i okazało się, że jest zdrowiuteńka, więc głowa do góry i bądź dobrej myśli :-)
a pracę mam siedzącą, pracuję w biurze, a na dodatek na dole w naszym biurowcu jest restauracyjka, gdzie mają przepyszne pierogi ze szpinakiem... :ico_wstydzioch:

Edulita mnie się marzy domek z ogromnym podwórkiem, ale obsianym trawą i z mnóstwem drzew...no i może z jakimś kwiatami, których nie trzeba wykopywać :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-04-09, 12:43 ]
dzięki Dziewczyny za komentarze na nk :ico_wstydzioch: ,ale z tą reklamą nie przesadzajcie :-D to jedyne zdjęcie na ....500, na którym wyglądam jak człowiek, bo reszta nie nadaje się do pokazywania, zawsze robię dziwne miny :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 kwie 2010, 13:18

My już po spacerku. Ziemniaczki wstawione i jajka sadzone zrobimy. Wiaterek dziś troszkę i pochmurno stąd mało dzieci na placu zabaw, ale my tam wychodzimy prawie w każdą pogodę.

Kobitki kończą mi robić drogę na osiedlu :ico_brawa_01:

Edulita przydałabym mi się taka pomoc jak Ty w zagospodarowaniu mojego nowego terenu:)

Wczoraj kupiłam skrzynkę i ziemię i posialiśmy z Matim oregano, bazylię i pietruszkę;) ciekawe co z tego wyjdzie.

Mikusia brawa dla zdolnej Zuzi:)

Kasia90
aż tak strasznie z Twoim brzuchem? z moim niestety tak. Kupiłam przedwczoraj koło hula hop z kulkami rozbijającymi tłuszcz. Widziałyście? ponoć pomaga.

Usunęli mój mail na NK i zakładam potem nowe konto, także napiszę Wam i proszę odnajdźcie mnie raz jeszcze:)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

09 kwie 2010, 13:27

Matikasia tragicznie, jeszcze teraz weszłam na wagę i załamka, znów mam 11kg do stracenia. :ico_placzek: :ico_placzek: Nie wiem jak to sie stało. 5kg do przodu. :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_wstydzioch:

A mam dobrą wiadomość jedną. Moja siostra właśnie leży pod kroplówką, prawdopodobnie dzisiaj Agatka się urodzi. :)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

09 kwie 2010, 13:47

My juz tez po spacerku, bo oczywiscie zanim sie wybralismy to sie zchmurzylo i zaczelo kropic, ale godzinka zaliczona, bylam przy okazji w rossmanie po mleczko.
No i chcialam kupic plyn do plukania lovela ale nigdzie nie ma, w zadnym markecie ani w tym rosmanie, a zawsze byl, ciekawe?? Moze go wycofuja :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ale kupilam Lenor sensitiv tam jest namalowany maluszem, sprobuje moze mu przypadnie do gustu :-)

mikusia1 trzymam kciuki za pozytywne wyniki badan, niepotrzebnie cie tak nastraszyli w tym szpitalu, bo co przeszlas to twoje. Ale widomo trzeba wszystko posprawdzac, dla swietego spokoju

A moje dziecie dalej spi w wozku :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 kwie 2010, 13:48

Kasia90 no faktycznie 5 kg tak nagle to dziwne:( może to te słodycze??
Czekamy na Agatkę:)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

09 kwie 2010, 13:48

Mi jeszcze zostaly tylko 4 kg do wagi sprzed ciazy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-04-09, 13:49 ]
Ja tez czekalam na Agatke :-D :-D :-D i co??? i mam boskiego Pawelka :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 kwie 2010, 13:49

Ewka mi 4 kg jak mój T mówi to same cycki ważą:)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

09 kwie 2010, 13:49

Moje śpi już drugi raz, kolejną godzine, czyli już spała 3 dzisiaj i śpi dalej, a ja prasuję.

[ Dodano: 2010-04-09, 13:51 ]
Słodycze wątpie, bo akurat od kilku dni mniej jem i właśnie ćwicze, a tu pac. :ico_szoking: Możliwe, że to od tego, że więcej piję?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości