Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

13 kwie 2010, 09:12

Magda33 Wszystkiego najlepszego!! :ico_tort:
wiolaw, to masz małego śpiocha :-D

Ja też dziś mam stertę prasowania, teraz postawiłam pranie a potem kolejne.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

13 kwie 2010, 09:33

Magda33 :ico_tort: Sto lat! :)
A ja chociaż Kinga raz wstała o 4 i dopiero o 7 to sie nie wyspałam. Ale nie wiem czemu. Tak dziwnie się czuję. Ja do lumpków pójdę zwiedzać dopiero u mnie w Kętach jak znajdę troszkę czasu.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

13 kwie 2010, 09:41

Witam :-D

dzięki Dziewczyny za życzenia urodzinowe :-D , zapraszam na :ico_tort: ... wiecie, że ja chyba jestem najstarsza na naszym forum :ico_szoking: ale co mi tam, a ciągle czuję się na 18...no może na 21 lat :-D

zaczarowana kuruj się kobetko, kuruj i dzięki za podpowiedź dot. karmienia łyżeczką, podałam tak dzisiaj Zosi mleko modyfikowane i zadziałało, wypiła 60 ml, a jak na nią to sukces :ico_brawa_01: może przyzwyczai się i albo będzie piła z butli albo spróbuję z niekapkiem :ico_oczko:


wiolaw :ico_brawa_01: dla Lolusia że dał pospać mamie :-)

Sabcia podziwiam Cię kobietą a tą wytrwałość i gratuluję "spadających" kilogramów, ja już od dłuższego czasu zbieram się do robienia brzuszków, bo trzeba doprowadzić brzuch do jakiegoś normalnego stanu i jakoś nie mogę się zebrać :ico_wstydzioch:

mikusia zdrówka dla Wiki i niech już dziewczyny przestaną chorować, a Zuzia niech bezbooleśnie ząbkuje

kilolek bardzo dobrze powiedziałaś dyrektorce, inni palą i jest ok, a Ty przez chwilę dziecku piersi nie możesz podać ???? Nie rozumiem kobiety :ico_puknij: jakaś dziwna jest.
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2010, 09:48 przez Magda33, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

13 kwie 2010, 09:43

Wiecie co, w sumie to jeszcze nic nie spakowałam - jak mi sie nie chce... ale dziś piotrek przyjedzie z kartonami i zaczniemy wkoncu pakowanie, od jutra ma tydzień urlopu wiec jakos damy rade :ico_brawa_01:
a wogóle wam sie nie pochwaliłam, autko mamy na chodzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Oliwia spi a ja znow sie obijam (pogoda nie sprzyja nadmiarowi energii) :ico_noniewiem: niech mi któraś da kopa i pogoni do roboty :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

13 kwie 2010, 09:44

Czesc :-)
Dżemeczka w toku więc mam czas na nastawienie oiadku śniadanko i necika :-D jakieś 20 min więc musze się streszczać.
Dzisiaj kolejna nocka z serii kilomerty z pokoju do pokoju, ciekawe kiedy te moje Kluski wrócą do siebie tzn sprzed szpitala. Bidulki ciągle się budzą.

Magda33 sto lat sto lat :-D i jeszcze dłużej samego szczęścia dużo miłości i zdróweczka!!! Spełnienia marzeń :ico_brawa_01: :ico_tort:
zaczarowana, dużo zdróweczka. Kuruj się żeby małego nie zarazić. Pij dużo.
I fajne ciuszki :-D

Edulita ty to masz siłe :-D ciągle w ruchu. Ja to jak mam chwile to mam ochote leżeć a w piwnicy przydało by się posprzątać ale tam najlepiej bome wrzucić.

Pogodzianka super więc kończe śniadanko pakuje dziaągi do wózka i na spacer :-D wezme dzisiaj aparat na spacer to zrobie zdjęcia.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

13 kwie 2010, 09:51

jeszcze raz bardzo dziękuję :ico_sorki:
moja Zosia też sobie śpi, a ja lecę myć głowę, a później spacer i małe zakupki, trzeba coś kupić na obiadek i na jakiś torcik...ale mam lenia, więc chyba zrobię sernik na zimno :ico_oczko: na szczęście mam dużo czasu, bo P dziś idzie do ortopedy, więc będzie wieczorem...sama go tak umówiłam :ico_puknij:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

13 kwie 2010, 10:00

autko mamy na chodzie
:ico_brawa_01:
A kopa też potrzebuję! :ico_sorki: :ico_sorki:

Kurczę, a ja bym poszła na cały dzień na pole, bo mieszkam na 4 piętrze i na chwile wychodzenie to jest nieopłacalny interes, męczyć się z 4 piętrem, z wózkiem itd. Tylko to karmienie na polu mnie przeraża, szczególnie, że wieje. :ico_szoking: Myślałam nad tym, żeby do sklepu wleźć i poprosić czy mnie nie wpuszczą na zaplecze, ale to tak głupio trochę. :ico_szoking: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

13 kwie 2010, 10:11

Witam kobitki :ico_haha_01: :ico_haha_01: u nas nocka w miarę spokojna :ico_sorki: chociaż Werka poszła spać dopiero po 22 albo nawet 22::30 a zawsze usypiała między 19 a 20... :ico_noniewiem: potem pobudka o 3 i przed 8 już do tej pory nici z drzemki
a czasami w ciągu dnia śpi z 2 - 3 razy po 10 minut max :ico_olaboga:
U nas niedaleko też jest taki fajny plac zabaw z miękkim podłożem częściowo ogrodzony, ale w okolicy nie jeżdżą na rowerach ani co gorsza - samochody więc raczej bezpiecznie. Wczoraj nawet wzięłam tam dzieci i było w miarę fajnie :-D Weronika w końcu godzinkę spała grzecznie w wózku :ico_brawa_01: pierwszy raz od 2 czy 3 tygodni... :ico_placzek: a Szymek z górki zjechał na tyłku i spodnie w opłakanym stanie. Ale w końcu to tylko dziecko. Dziś też się tam wybieramy, ale zagroziłam Szymkowi że jak dziś b próbował zjeżźdżać na tyłku to mu ściuągnę gacie i będzie zjeżdżał na gołym tyłku... bo nic bym nie robiła tylko prała i prasowała... :ico_olaboga:

Magda33 wszystkiego najlepszego :ico_tort:

ok kończę na razie bo Werka mi skacze na rękach, aż mi odpadną :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-04-13, 10:19 ]
aha a co do porządków to też potrzebuję kopa :ico_olaboga:
Rafał nie może się mnie doprosić żebym poprasowała ale nic nie poradzę że jak tylko włączę żelazko to mi słabo od gorąca. W ciąży z Weroniką też tak miałam... :ico_placzek: a też bym chciała w domu coś porobić. A na dwór to też kumpela mnie wygania z dziećmi a sama nie wyjdę, tak mnie mdli i słabo... Właśnie za godzinkę przychodzi, idziemy na zakupy (bo ostatnio w sklepie też zasłabłam) i na ten plac zabaw

A któraś pytała czy możliwy jest nawrót kolki...
niestety tak. Odkąd dajemy Weronice lek na kolkę jest niebiańska poprawa. Aha i w dodatku ulewać znowu zaczęła a ma już 5 i pół miesiąca...

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

13 kwie 2010, 10:20

Moje dziecie tez spi :-)
Ja juz powycieralam mieszkanko i posparzatalam lazienke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas niebo zaciagniete mocno wiec chyba nici ze spacerku, zobaczymy :-)

wiolaw, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za przespana noc, oby tak dalej :ico_sorki: :ico_sorki:

zaczarowana, duzo zdrowka zycze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

magduś81, wspolczuje wstawania ale mam nadzieje ze dzieciaczka szybko sie odwidzi :-D :-D :-D

Kasia90, idz na spacerek, jak jest pogoda to trzeba korzystac a z wozkiem dasz rade. a co do karmienia to wez przyklad z matikasia z kocykiem na laweczke i gotowe

Matikasia no nareszci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D teraz to ci maz juz spokoju nie da, jak sobie przypomnial jak to fajnie :ico_oczko: :ico_brawa_01: :-D

isiawarszawa, to pracowity tydzien was czeka

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

13 kwie 2010, 10:24

Ewka narazie jest pochmurno, może sie rozpogodzi, a jesli chodzi o karmienie na ławeczce to ja sie zrazilam dwoma sprawami, jedna ławeczki mamy tylko w centrum a tam kupa gapiów, a dwa niedawno miałam zapalenie piersi i nie chce powtórki z rozrywki!!! :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość