Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 kwie 2010, 23:58

ale slodziaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-04-14, 00:00 ]
anusiek - ja bym sie bala tylko na tej metodzie polegac :ico_wstydzioch:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

14 kwie 2010, 09:26

Inia- dobra metoda na podawanie innych pokarmow jest dodawanie mleka-wlasnego albo sztucznego,ktorym karmisz. ze znajomym smakiem latwo dziecku nowosc wprowadzic :ico_oczko:
moj maz wlasnie odsypia nocke po pracy,na szczescie mala tez przysnela. ona w nocy mi sie 3-4 razy budzi :ico_olaboga: chyba jej dolna jedyneczka wylazi dlatego marudna taka :ico_placzek:
a ja zalamuje sie swoja waga :ico_placzek: tak fajnie po porodzie zeszlo a teraz znow doszly kg. waze prawie 60 :ico_szoking: w spodnie wciskam sie z trudem az mi sie taki sflaczaly brzuch wylewa,fuj :ico_placzek: to pewnie tez dlatego ze mala toleruje wszystko co jem no i ja sie obzeram jak szalona :ico_olaboga:

lilo

14 kwie 2010, 09:38

Shiva ja też nie wiedziałam o tej wit. K. A jak pisze leona między krajami też są różnice, pamiętam to pielęgnowanie pępka, czy podawanie wit. D. No ale czegoś się trzeba trzymać, ja mam większy mętlik bo przy Piotrusiu sporo było innych zaleceń. Myślę, że będę postępować tak jak z Piotrusiem.

Gratuluję przyjęć dzieciaczków do przedszkola, wiem jaka to ulga :ico_oczko: :ico_brawa_01:

barbapuppa masz rację - o dom na pewno bardziej trzeba dbać, bo nie tylko wewnątrz ale i na zewnątrz. My co roku staramy się coś zrobić bo to domek stary i chcemy go wyremontować, ale dla mnie też więcej jednak ma to plusów niż minusów.

Zdjęcia dzieciaczków cudne :ico_brawa_01: Ale rosną :ico_brawa_01:

U nas dziś ponuro i pada więc chyba posiedzimy w domku :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

14 kwie 2010, 11:37

hejka

ja dzisiaj mega wyspana
poszlismy wczoraj spac po 21ej :ico_haha_01:
jedna pobudka o 4tej
i wstalismy po 7ej
no i oczywiscie drzemka od 9tej do 11tej :ico_oczko:

z rana ugotowalam juz rosol, teraz zrobie jeszcze salatke z tunczyka, zeby byla na kolacje :ico_oczko:
ja też nie wiedziałam o tej wit. K. A jak pisze leona między krajami też są różnice, pamiętam to pielęgnowanie pępka, czy podawanie wit. D
co do wit K to Marcel wlasnie dostal zaraz po urodzeniu :ico_oczko: wit D podaje sie tu od 4tyg do 2roku zycia po 5 kropli dziennie :ico_oczko:


u nas dzisiaj kolejny sliczny dzien :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 kwie 2010, 11:49

witajcie
u nas paskudnie pod chmurką, na dodatek młoda dała mi w nocy w kość, bo miała nosek zatkany i nie mogła spać, już nawet mąż nie wytrzymał i się zlitował w nocy i trzymał ją na rękach, już byłam zupełnie bezsilna, bo nijak położyć się nie chciała ani w swoim łóżeczku, ani w naszym, w końcu wsadziłam nowe baterie do karuzelki, co od kilku dni nie działała i o dziwo przy niej ładnie zasnęła i potem nawet ładnie do rana spała, no ale do 1 w nocy jazda była niezła
miłego dnia

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 kwie 2010, 12:14

waze prawie 60
- nie mozliwe?!
Gratuluję przyjęć dzieciaczków do przedszkola, wiem jaka to ulga :ico_oczko: :ico_brawa_01:
- u nas dopiero nabor sie zaczal :ico_olaboga:
ja dzisiaj mega wyspana
- zazdroszcze :ico_sorki:

barbapuppa, moja tez zlapala katarek od Andrzejka :ico_olaboga:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

14 kwie 2010, 13:30

tak fajnie po porodzie zeszlo a teraz znow doszly kg. waze prawie 60 :ico_szoking:
moja nadwaga tez uporczywie stoi w miejscu, troche olalam bo tylko nerwy mnie to kosztowalo nawet sie nie waze

my po szczepieniu, dobrze mala zniosla ale ma niedowage, klatka piersiowa nawet o cm nie urosla a wazy 5600 mamy wprowadzac powoli nan 2 a niby od 7 m-ca ( ale bardziej tresciwe) a i zageszczac kasza i nawet miesko mamy dawac co 2 dzien a za 2 tyg na kontrole wagi czy wzrosla :ico_olaboga: powiedziala ze po takiej mieszance co teraz je i nie ma wysypki i sie zalatwia to nic nie powinno zaszkodzic ale w umiarze

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

14 kwie 2010, 15:07

anetka- ja bym się wagą nie przejmowała, moja Tosia zaczęła dopiero prawidłowo przybierać jak skończyła rok a teraz jest okaz zdrowia.

Co do wagi, mnie został brzuch i plus 4kg i nie chcą się odczepić ale też jakoś specjalnie się nie staram.

Dałam dzisiaj Adasiowi pare łyzeczek brzoskwinek z hippa ale się krzywił i wypluwał więc chyba mu nie smakowało, kleik ryżowy pije na noc wczoraj wypił 160ml ale wcale nie pospał dłużej tylko znów o 3 się obudził więc to raczej kwestia przyzwyczajenia. Ale szukałam dzisiaj gotowej kaszki nie ryżowej ale nie mlecznej bo to na tym zwykłym modyfikowanym jest i kurcze nie ma same ryżowe więc pewnie trzeba będzie taką zwykła kaszke manne gotowac i do jego mleka dodawać.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

14 kwie 2010, 15:09

ale u nas dzisiaj cieplo :-D :ico_sorki:

pospacerowalismy z synkiem, ale juz taki marudny sie robil ze wrocilismy
mamy wprowadzac powoli nan 2 a niby od 7 m-ca
NAN 2 od 7ego miesiaca jest?? tutaj jest od 4tego, mu juz od jakiegos czasu pijemy NAN 2 :-) :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

14 kwie 2010, 15:17

dorotaczekolada napisał/a:
waze prawie 60
- nie mozliwe?!
a jednak :ico_placzek:
moja nadwaga tez uporczywie stoi w miejscu
a u mnie wlasnie spadla i znow urosla :ico_szoking: :ico_olaboga:
widze ze ja tu jedna z niewielu ktore nic poza cycusiem nie podaja?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość