Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

13 kwie 2010, 20:06

sylwiab0000, Monia M, wIKO MA SPODZIECTWO I WNĘTROSTWO OBUSTRONNE, OPERUJEMY GO W PRYWATNEJ KLINICE BIOS W wARSZAWIE - MAJ ŚWIETNE OPINIE - NIGDY JESZCZE OPERACJA IM SIE NIE UDLA W PRZECIWIENSTWIE DO NFZ

sylwiab0000, A CZEMU WSZYSTKICH NA NFZ NIE MOZESZ ZROBIC - JA WASNIE JADE JUTRO ZE MNĄ I Z WIKIE - BO MU MUSIMY PRZED OPERACJA KRZEPLIWOSC KRWI ZROBIC I WSZYSTKO NA NFZ.
bylismy dzis na bardzo dlugim spacerze...wrocilam taka glodna, ze na samo wejscie zjadlam 10 pierogow :-D
_________________
a ja cos jesc nie moge, dzis bylam straaaasznie glodna jak mi K perzywiozl jedenie to zjadlam kawalek i do teraz pelna siedze :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a z wikiem to jak odkurzacz bylam :)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

13 kwie 2010, 20:50

wIKO MA SPODZIECTWO I WNĘTROSTWO OBUSTRONNE
jej no tak to jest z tymi chłopięcymi przypadłościami :ico_placzek: ale trzymam kcuki by wszystko poszło szybko i sprawne i dobrze! :ico_sorki: i bez komplikacji :ico_sorki:
To dobrze, że apetyt dopisuje i juz nie męczą cię mdłosci
też sie cieszę :-D gorzej bedzie z moja waga przy takim moim apetycie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

13 kwie 2010, 21:13

Jak wam się wróciło z naszego Podlasia do Poznania? Dziewczynki pewnie miały frajdę z jazdy pociągiem. :ico_haha_02:
do pewnego momentu miały frajdę, a potem górę wzięło zmęczenie i trzeba było im wymyślać zajęcie, szczególnie Kini, bo Ewa miała książkę z zadaniami dla 3-latków i większość czasu rozwiązywała te zadania z Moniką, jak tylko wsiedliśmy do samochodu na dworcu w Poznaniu od razu obie zasnęły - ciężki to był dzień dla nich

ejustysia, powodzenia dla synka, oby operacja się udała bezproblemowo

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

14 kwie 2010, 10:37

wIKO MA SPODZIECTWO I WNĘTROSTWO OBUSTRONNE
Trzymam kciuki, aby operacja udala sie pomyślnie.
A CZEMU WSZYSTKICH NA NFZ NIE MOZESZ ZROBIC
Po moich przejsciach postanowiłam poszukac dobrego specjalisty od poronień w Warszawie, bo niestety u nas w małej mieścinie nie ma takich fachowców. Leczę się prywatnie i jak dostanę skierowanie na badania to równiez muszę wykonywać prywatnie, a dostałam całą listę i policzyłam, że wybulę z 500 zł. Tak więc poszłam jeszcze do ginekologa na NFZ u siebie i poprosiłam o skierowanie na badania i dostałam tylko na cześć, bo pani doktor stwierdziła, że tych innych nie obejmują procedury i nie moze mi dac na nie skierowania. Ale i tak byłam szczęśliwa, że dostałam chociaz na część. :-D
Ale tak do konca to nie może być tak pięknie, bo na wynik CMV muszę poczekać aż dwa tygodnie :ico_szoking: i wizyte mam za 2 tygodnie. Mam nadzieję, że zdążę odebrać. Z kolei wyniku badania na wirusa HIV to mi nie wydadzą tylko osobiscie przekazują lekarzowi do przychodni. Och nasza kochana służba zdrowia. :ico_haha_01: . Ttak więc znowu musze udac się do lekarza na NFZ, żeby odebrać wynik aby go móc pokazać tam gdzie lecze sie prywatnie. Obawiam sie tylko, że mi go wogóle nie wydadzą, bo stwierdzą, że powinien być w karcie. Dobrze, że jestem na zwolnieniu i mam czas na łażenie po lekarzach :-D

[ Dodano: 2010-04-14, 10:40 ]
gorzej bedzie z moja waga przy takim moim apetycie
Nie martw się-zgubisz przy karmieniu.
jak tylko wsiedliśmy do samochodu na dworcu w Poznaniu od razu obie zasnęły - ciężki to był dzień dla nich
I tak byly dzielne. A co tu się dziwić taka długa podróż to padły jak muchy. :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

14 kwie 2010, 15:02

Mam nadzieję, że zdążę odebrać. Z kolei wyniku badania na wirusa HIV to mi nie wydadzą tylko osobiscie przekazują lekarzowi do przychodni.
TO DZIWNIE bo u nas normalnie tego samego dnie wydają na hiv tez, zreszta wszystkie wyniki zawsze maz m,i odbieral i zero problemu

ja zreszta dzis bylam bo wiko na poniedzialek tez musi miec wszystkie badania to i sobie zrobilam, - o dziwo Wiktor nawet sie nie skrzywil a pobierana mial krewke normalnie z zyly - za to mamusia standardowo zemdlala :):):)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

14 kwie 2010, 15:13

o dziwo Wiktor nawet sie nie skrzywil a pobierana mial krewke normalnie z zyly
:ico_brawa_01: dzielny chłopczyk :ico_brawa_01:
za to mamusia standardowo zemdlala
no coś ty :ico_haha_01: Mamuśka tyrzymaj się dzielnie!!!! :ico_sorki:

Ja kurde tylko bym spała na okrągło :ico_wstydzioch: Oby do poniedziałku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

14 kwie 2010, 18:19

no coś ty :ico_haha_01: Mamuśka tyrzymaj się dzielnie!!!!
Ja nigdy na krew patrzec nie moglam - a najlepsze ze zemdlalam jak Wikowi pobierali a nie jak mi

a tak na marginesie - wyniki odebrane i moje i Wika - dobre :)
a kurde tylko bym spała na okrągło
oj ja tez, tylko Wik nie daje a w nocy ostatnio sie budzi i po 3 godziny szaleje i chce sie bawic, niby maz do niego wstaje no ale co do za spanie jak mi nad uchem buszuja


a no i mi buty przyszly kurierem - super wygodne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

14 kwie 2010, 18:55

Wiktor nawet sie nie skrzywil a pobierana mial krewke normalnie z zyly - za to mamusia standardowo zemdlala
Zuch chłopak, ale mamusia się nie popisała :-)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

14 kwie 2010, 20:46

ejustysia brawa dla synka!!!!
Ja jak mi pobieraja to mam w nosie nawet sie nie skrzywie. Natomist jak mlodemu to tak jak ty malo zawalu nie dostane, placze trzese sie, a synu na mnie patrzy i se mysli, ale ty matka glupia jestes :-D bo on tez nawet sie nie skrzywi kochaniutek dzielniutek moj :ico_brawa_01:

Gratuluje udanego zakupu :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-04-14, 20:49 ]
ja dzis bylam u ginka :-) wszystko ok.
Tylko jakas mala nadzerke mam....
Dostalam skierowanie na tyle badan, ze chyba pol litra krwi ze mnie spuszcza :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

15 kwie 2010, 08:43

a synu na mnie patrzy i se mysli, ale ty matka glupia jestes
ha ha dokladnie :-D

no ale ja dzieki temu nie pójde z synkiem na sale operacyjna - pojdzie k. bo ja nie dam rady, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a to dopiero pierwsza operacja, jeszcze przed nami 2-no i zaczynam sie martwic bo operacja na 15 a Wiko musi byc na czczo :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość