Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

włoski na twarzy

13 kwie 2010, 09:20

hej dziewczęta!

dawno mnie nie było tutaj idzie wiosna spraw tyle i wogole to co sie dzieje na swiecie to mowi samo za siebie :ico_noniewiem: ale do czego dąże..

otoz od jakiegos czasu mam problem z nadmiernym owlosieniem wlasciwie chodzi mi glownie o twarz wasik, po bokach wlski mi rosną na brzuchu ..w prawdzie nie jest to tak duzo ale juz nieraz mi zwracali uwage znajomi abym porobila sobie badania hormonalne..

powiedzcie, poradzcie prosze czy ktoras z Was robila takie badania od kogo mozna dostac skierowanie na te badania i czy sa jakies tabletki zapobiegające ??

dziękuje za wszytskie odpowiedzi :ico_sorki: pozdrawiam Was goraco i zycze milego dnia

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

13 kwie 2010, 10:08

powiedzcie, poradzcie prosze czy ktoras z Was robila takie badania od kogo mozna dostac skierowanie na te badania i czy sa jakies tabletki zapobiegające ??
mysle ze powinnas pojsc do lekarza rodzinnego a on da ci skierowanie alej albo skierowanie na badania.
Co do tabletek ja najpierw znalazłabym przyczyne a pozniej zaczęłabym leczenie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

13 kwie 2010, 10:31

kasieŃka, moze to byc za wysoki poziom testosteronu. idz do ginekologa on ci da skierowanie, a jak cos bedzie nie tak to napewno przepisze ci odpowiednie leki :-)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

13 kwie 2010, 10:34

no to juz wiadomo jaki lekarz daje skierowanie na badania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czyli rodzinnego mozna sobie podarowac ;-)

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

14 kwie 2010, 22:52

dzięki dziewczynki napewno się wybiorę za jakiś czas....... :ico_sorki: moze lekarz cos poradzi :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 kwie 2010, 22:54

kasieŃka, - ja myśle że rodzinny tez moze wystawić ci takie skierowanie najlepiej jak sie przejdziesz do niego i powiesz o swoim problemie a on juz bedzie wiedział jakie badania ma ci zlecic :ico_noniewiem: od tego musisz zacząc bo sama na własna reke to raczej nic nie zdziałasz - nawet cudowne kremy nie pomoga jeżeli przyczyna tkwi głębiej a może jakas terapia i tabletki od lekarza rozwiaża twój problem.

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

17 kwie 2010, 21:16

edulita, dziekuje
na pewno się wybiore, ale znajac zycie nieuniknione sa tabletki ..chocby anty kttore wiele dziewczat bierze <ja bralam 2 lata ale mialam kogos> teraz jestem sama wiec po co mi..
moze inne jakies pomogą :ico_sorki: :ico_oczko:

Michalina54
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 lis 2010, 21:23

lekarz...

30 lis 2010, 21:51

Ja też bym poszła na twoim miejscu do lekarza. Nie martw się jednak na zapas, może to nic takiego. Czytałam na blogu hair lab, że takie rzeczy czasami się zdarzają u kobiet. Ale z tego co piszesz, to nie jest u ciebie źle, może krótka terapia hormonalna wystarczy. Głowa do góry! :-)

Dytka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2012, 09:59

Re: włoski na twarzy

26 gru 2012, 11:19

Jeśli takie włoski są krępujące, można udać się do salonu kosmetycznego, na zabieg depilacji laserowej. Studio Laser ma miłą obsługę, więc można bez skrepowania tam skorzystać z ich usług :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość