Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

14 kwie 2010, 21:22

matikasia, widze ze cwiczonaka cie pochlaniaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

14 kwie 2010, 21:28

A te ćiwczenia są ciężkie, ale przynajmniej są efekty!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 kwie 2010, 22:04

Witam wieczorowo :-)
Isia - dobrze ze Piotrowi nic poważnego sie nie stało :ico_noniewiem: ale strachu to musiałas sie najesc :ico_olaboga:
Ewka_82, - ja te biszkopciki to kupuje chyba z miesiąc zawsze o nich pamietam w domu a w sklepie zapominam oj lecytynki by sie przydało :ico_wstydzioch:
matikasia, - super ze jedziesz nad morze dzieci jodu zaczerpna :ico_brawa_01:
U nas jak Idka wcina chrupy to poźniej uklejone łapki, ciuszki no i krzesełko ale uwielbia chrupaski :ico_haha_01:
Kala - ja zawsze chleba okruch musze Idce dac bo jak jem to ona odrazu krzyczy eeee!!!! i ciumka tego okrucha az miło - conajmniej jakgdyby to była jakas delicja :ico_haha_01: taka mała rzecz a jaka wielka radosc naszych dzieci :-)

Wielkie :ico_brawa_01: dla was dziewczyny za ćwiczenia :ico_brawa_01: ja nie znajduje czasu doba zakrótka na wszystko :ico_noniewiem:

Acha dostałam wiadomosc od LK :
"Witam serdecznie,
Za jakiś czas zakończymy ustalanie (wśród moderatorów) zasady wątków zamkniętych. Będą informacje na forum jak tylko podejmiemy decyzje co w takich sytuacjach robić.

"

[ Dodano: 2010-04-14, 22:05 ]
Wiecie co ale ze mnie gapa zapomniałam wam postawic tort z okazji 9 miesięcy Idki :ico_wstydzioch: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

14 kwie 2010, 23:58

witam nocnie

najpierw wam napiszę o moich obawach , bo po całym dniu latanki po sklepach w w-wie nic nie czułam , ale ak przyjechałam do domu to spojrzałam w to miejsce po kleszczu a tam taki wielki rumień w kolo i cytam teraz o tym i jeszcze dziewczyny tu pisały i jestem przerażona troszkę , chyba jutro wybiore się do lekarza :ico_noniewiem:
najgorsze jest to że trzeba podać antyiotyk a ja karmię tylko piersia i chce mi się wyć
narazie na noc zrobiłam okład z rywanolu , zobaczymy rano :ico_placzek:

z tego wszystkiego zapomniałam co cytałam , a troszkę dziś popisałyście ale napiszę co pamiętam :ico_oczko:

edulita, buziaczki dla Iduni za 9 miesiączek
i :ico_brawa_01: za ząbek kolejny
ale najważniejsze że szczepenie się odbyło , i Idunia była dzielna

Magda33 buziaczki dla Zosieńki za 6 miesiaczek

Isia dobrze że tak szczęśliwie wszystko się skończyło
Dobry pomysł z tym forum w 2 zakładkach
to jest bardzo dobry pomysł ,że ja na to nie wpadłam :ico_puknij:

a ja dzis zaliczyłam 5 dzień tych ćwiczonek i nie jest tak źle
ale dziś w w-wie niestety zaliczylismy pizze hut :ico_wstydzioch:
matikasia, - super ze jedziesz nad morze dzieci jodu zaczerpna
ja też chce uz wakacji i morza , uwielbiam nasze polskie morze , mimo że zimne :ico_haha_02:

dziewczynki wybaczcie ale już w głowie mam tylko tego kleszcza i nic nie jestem w stanie napisać , bo nic juz nie pamietam , wystraszyłam sie nie na żarty :ico_placzek:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 kwie 2010, 07:45

wiolaw, - to rzeczywiscie musisz iśc do lekarza :ico_noniewiem: choc moze to byc tylko miejscowa reakcja organizmu na ugryzienie
Dziękuje dziewczynki za miłe słowa odnosnie dziewczynek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja w końcu dałam rade dostać się na naszą poczte i powiem wam że wszystkie maleństwa śliczności :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale tesknie za czasem kidy wstawiałyśmy bezposrednio tu bo łatwiej było - zobaczymy jaka będzie decyzja LK :ico_noniewiem: uciekam do przedszkola z Niki

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

15 kwie 2010, 08:18

Wiolaw to lepiej idź. Ja Ci bardzo współczuję, bo Kinga też tylko na cycu i butelki się nie chwyci, miałabym spory problem i kilka dni beku. :ico_olaboga:

A my też idziemy do lekarza, Kinga wczoraj od południa straszny katar ma. Cały nos zawalony, aż ciężko jej się je.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

15 kwie 2010, 08:24

Witam z rana:)
No mi też było łatwiej jak tu wklejaliśmy fotkę. Tam zapominam zaglądać.Dopiero jak któraś z nas pisze, że fotki wysłałam to zaglądam:)

Ja ugotowałam barszczyk czerwony i zaraz jedziemy na usg bioderek a potem na chałupki.

Wiolaw :ico_szoking: oby nic z tą noga nie było. Koniecznie idź do lekarza i napisz nam co tam się stało. Faktycznie żebyś tylko karmić nadal mogła!!

Edulita gratulacje z okazji 9 miesiączków:)

Kasia90 tak być może te ćwiczenia są dobre. Nie wiem jednak czy wytrzymam do końca. jestem po nich taka zmęczona. Normalnie padam na matę.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 kwie 2010, 08:43

straszny katar ma
oj biedactwo sie meczy oby szybko minoł
zaraz jedziemy na usg bioderek
czekamy na wieści po wizycie
ide wstawiać pranko normalnie mam nieustajace deżawi co rano wstawiam pranie i tak w kółko a końca nie widać bo na okrąglo kosz się ponownie zapełnia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

15 kwie 2010, 08:45

Witam z rańca, dzięki za słowa otuchy
naprawde makabrycznie wczoraj to wyglądało...ale na szczescie wszystko jest ok, co prawda piotrek dziś sie słabo czuje no ale nic dziwnego cały poobijany, jak coś to go do lekarza pogonie!
któraś pisała chyba zaczarowana ze tylko ona jeszcze nie ćwiczy... ja też nie! zamierzam jak sie wkońcu przeniose (mam nadzieje że dalsze pakowanie obedzie sie bez podobnych wydarzeń)
ja też wczoraj dałam oliwii biszkopcika jednego z jabłuszkiem tartym - smakowało! i jednego trzymałam w ręce a ona go memlała, zjadła może z 1/5 ale jaka szczesliwa była
dziś może kupie chrupaczki kukurydziane
Kasia90, idz idz do lekarza, lepiej niech ten katar sie nie rozwinie
ja też dzis ide z małą do lekarza na kontrole bo mamy problemik pod pieluszką, a maść którą dał pan doktor w poniedziałek nie pomogła bo wypisał nam vratizolin 15 % a pani w aptece powiedziała że nie ma takiego i dała nam 5%
no ale zobaczymy co dzis nam pan doktor da
(w sumie to trafiłam na lekarza medycyny lotniczej - nie wiem czemu przyjmował jako pediatra, ale nie mam wielkiego wyboru zresztą to juz ostatni raz bo w łukowie jest taki świetny pediatra do którego bede chodzić)
wiolaw, Ty też idź do lekarza - lepiej dmuchać na zimne
edulita, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 9 miesiąc Idki
nie pamietam juz co miałam komu odpisać ale i tak sie rozpisałam
do pozniej jak mi sie uda...

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

15 kwie 2010, 08:52

Witam!!!
Edulitka - za 9 miesiac Idki :ico_tort:
Isia - a to sie strachu najadlas - dobrze ze nic powaznego sie nie stalo :-)
Wiolaw - czekamy na wiesci co u Ciebie

Dziewczyny postanowilam ze nie wysle wam tych fotek :ico_placzek: wlasnie je zrobilam i w sumie jest mnie mniej ale ja nie moge patrzyc na siebie i z tego wszystkiego mam juz caly dzien do nonono ..... rozryczalam sie jak male dziecko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: sorki ale nie dam rady wam tego wkleic nie czuje sie na silach zeby moje cialo pokazywac ........przepraszam was raz jeszcze ale nie moge ...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość