Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 kwie 2010, 11:17

zaczarowana, To zdrówka życzę
:ico_brawa_01: dla Gracjanka za dzielniość :ico_brawa_01:
Kala ;) skad wiem :ico_noniewiem: domyslam się że Isia wszystkim zainteresowanym wątkiem wysłała :-)
Magda3330 kg na minusie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mnie głowa narazie nie boli odpukac ale jestem ospała od dwóch dni i jakaś zamulona :/

[ Dodano: 2010-04-15, 11:19 ]
Sabcia, - i tak trzymac nie łamac sie tylko brac w garśc i dazyc do celu

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

15 kwie 2010, 12:24

Dziękuję wszystkim w imieniu Kingusi. Byłyśmy u lekarza. Jest zdrowa. Ma tylko katarek dostaliśmy krople.

Za to przeokropnie się boję o mojego kochanego chrześniaka. Ma niecałe 4 latka i podejrzewają u niego pneumokoki. Pojechał do szpitala na badanie. Strasznie się boję. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

15 kwie 2010, 12:37

boję o mojego kochanego chrześniaka. Ma niecałe 4 latka i podejrzewają u niego pneumokoki
ojejku, oby się nie potwierdziło to w szpitalu, na pewno wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki.
Dobrze, że u Kinguni to tylko katarek.

Sabcia :ico_brawa_01: tak trzymaj, dla nas jesteś przykłądem, więc się nie załamuj, bo zobacz ile babeczke będziesz miała na sumieniu :-D


Edulita dziękuję, dziękuję :ico_sorki: sama nie wiem jak ja to zrobiłam, choć dużo straciłam jeszcze w szpitalu, gdy leżałyśmy po porodzie z powodu tego cholernego grokowca :ico_zly:

zapraszam, zapraszam
ależ dziękuję bardzo, mam nadzieję tylko, że dojdzie ta wyprawa do celu, bo ciągle się zastanawiam jak mała to zniesie, a poza tym zaraz po weekendzie wracam do pracy i nie wiem czy ja tak stresować podróżą :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 kwie 2010, 12:46

sama nie wiem jak ja to zrobiłam, choć dużo straciłam jeszcze w szpitalu, gdy leżałyśmy po porodzie z powodu tego cholernego grokowca
Magda to chyba u ciebie zadziałał tez stres tak jak u mnie przy sytuacji z Idką :ico_noniewiem: przynajmniej jedno co pozytywne w tym wszystkim :ico_noniewiem:
Kasia90, - super ze u Kingusi dobrze :ico_brawa_01: a za chrześniaka tarzymam kciuki będzie dobrze :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

15 kwie 2010, 13:53

Co do do grubosci to watpie zeby ktos tu byl z taka waga jak ja 87 :ico_noniewiem: , dlatego jak piszecie o swoich brzuchach i faldkach to az mi sie smiac chce - bo kazda z was wyglada o niebo lepiej a ja mam jeszcze dluga droge przed soba - takze musicie byc zadowolone przynajmniej z tego co macie ...... buziaczki laseczki :-D
tiaaa..... ja ważyłąm 104 rodząc Weronikę a z miesiąc po porodzie ważyłam 106 :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_szoking:
a teraz znów 104... ale zawsze na początku ciąży lecę z wagi. No ale ja się nie dziwię jak pół dnia spędzam w kibelku a raczej nad... :ico_sorki:
:ico_placzek:
więc to pewnie ja jestem największą "słonicą"

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

15 kwie 2010, 13:55

jestem po spacerku
Lolek jeszcze dosypia na podwórku a ja skoczyłam zobaczyć co tam u was

na 15 idziemy do lekarza , zobaczymy co z Lolkiem i z moja noga :ico_noniewiem:

Sabcia kobieto uspokoj się , takie efekty osiagnełaś i się załamujesz !!!!
a twoja waga nie jest jakaś makabryczna , ja mam 75 kg i tez fałdy na brzuchu i cyce jak donice , wczoraj byłam na zakupka i nic dla siebie nie dobrałam przez te cycole :ico_noniewiem:
ale ty dziewczyno ćwiczysz i lada moment skóra dojdzie do siebie i bedziesz zadowolona i wtedy wstawisz zdjecia jako nasza forumowa lasencja :ico_oczko:

Magda33, wiesz wczoraj dużo czytałam i wszędzie pisali tylko o jednym antybiotyku po ugryzieniu kleszcza i przy karmieniu nie można , ale zobaczymy co powie lekarz

do ogródka jak będę wychodzić to ubiore sie od stop po głowę i kalosze do tego
ach tak sie cieszyłam z tego ogródka a tu taka przygoda , ja to mam pecha

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

15 kwie 2010, 13:57

widzę że spacerujecie... A mnie się nic nie chce... Werka tylko na rączki... aż mnie szlag trafia... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

15 kwie 2010, 14:03

wiolaw ja jak byłam z tym rumieniem u lekarza, to mnie się pytała czy nie jestem w ciąży lub nie karmię, bo wtedy daje się inny antybiotyk, a tak dostałam doxycyclinę, więc na pewno coś dobiorą jeśli w ogóle będzie taka porzeba.

a ja zaraz zmykam na spacer, tylko czekam aż się to moje dziecko obudzi :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

15 kwie 2010, 15:45

nie łamac sie tylko brac w garśc i dazyc do celu
tak jest prosze Pani :-D
Kasia90, trzeba myslec pozytywnie nie ma co na zapas sie martwic - trzymam kciuki zeby bylo ok - ale wierze ze bedzie dobrze
Kala ;), ja przed porodem wazylam 112 :ico_olaboga:
wtedy wstawisz zdjecia jako nasza forumowa lasencja
oby hehehe
bo zobacz ile babeczke będziesz miała na sumieniu
tego bym sobie nie darowala

Bylam na spacerku i dzis juz mam 11 km za soba - ale chyba jeszcze pojde wieczorkiem bo jest bardzo ladnie

Wstawie zaraz zdjecia na nasza poczte

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

15 kwie 2010, 16:40

Sabcia super zdjęcia na poczcie, Niki jak ślicznie stoi na nóżkach :ico_brawa_01: , a Twój synuś to super chłopak :-)

my już po spacerku, myślałam, że jeszcze pójdziemy jak P przyjedzie z pracy, ale coś się chmurzy i pewnie będzie padał deszcz :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość