Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

15 kwie 2010, 16:42

pewnie będzie padał deszcz :ico_zly:
U nas pada od rana.

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

15 kwie 2010, 16:54

Czesc babeczki :-)
Wpadam się tylko przywitać bo zaraz będziemy mieć gości dzisiaj za mało czasu na wszytsko.
Pewnie doczytam co u was wieczorkiem.

Buziaczki :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

15 kwie 2010, 17:30

No jestem i ja i już 3 strony do czytania. Szybko doczytałam, T trochę małą nosi, a Mati zerka na bajkę.

Cały dzień byliśmy na chałupkach i na 1,5 godzinnym spacerku, ale fajnie było. Mati się wybawił.

Tak się spieszyłam z doczytaniem was, że nie zapisywałam co mam komu napisać, hmmm
Kasia90 dobrze,że to tylko katarek, a z chrześniakiem trzymam kciuki by to nic poważnego nie było. Napisz nam koniecznie.
A właśnie jak już przy tym jesteśmy. SZCZEPICIE NA PNEUMOKOKI???

Sabcia gorsze dni się zdarzają i naprawdę głowa do góry, bo Ty tu nas wszystkie motywujesz do ćwiczeń. Nawet jeśli jeszcze ważysz dużo to patrz ile warzyłaś i jaka poprawa jest i ciągle nie przestajesz, więc będzie jeszcze lepiej. Ja dzięki Tobie przeszłam ze 100 brzuszków na 200 i teraz jeszcze chcę rano robić po 200.

Zaczarowana przykro, że się rozchorowaliście. Trzymajcie się tam i kurujcie!!

Mikusia, a ja myślałam, że strach to syndrom pierwszego dziecka. Wiesz co ja dałam Milence wczoraj 2 chrupy i bardzo je zmemlała i tak sobie ciumkała aż się rozpuszczą. Nic się nie stało. Zresztą wiesz od czego trzeba zacząć, a właśnie chyba najlepiej od chrupów, to się rozmiękają.
Dziś niestety braciszek wrąbał siostrze resztą chrupek:) ale naprawdę dobre są, sama podjadałam i bez soli co najważniejsze.

Wiecie co ja z tą służbą zdrowia szału dostanę :ico_sorki: na 1 usg bioderek powiedziano mi, że na 5 miesięcy trzeba kolejne, ale że tam nie było już miejsca to zapisała mnie babka przez telefon w innej przychodni. Rano daję skierowanie w rejestracji. Powiedziała gdzie mam iść i poszłam. Wchodzę do gabinetu. Mówię, że na usg bioderek, a ona na to, że jak to przecież tu nie ma żadnego usg bioderek. Nie ma w ogóle USG :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zagotowałam się . Powiedziałam co myślę, a ona na to, czy nadal mam zamiar jej przerywać :ico_szoking: zapisano mnie, pokierowano i gdzie w pustkę :ico_sorki: powiedziała, że podobno od nowego roku jest zniesione to drugie skoro wszystko u dziecka to pierwsze pokazuje ok. Tylko dziwne, że moja kumpela ma w tej pierwszej przychodni już zapisane drugie :ico_sorki:
Oczywiście dała mi skierowanie jak chcę dla pewności, ale już prywatnie mam zrobić. Niech się d D pocałują skoro wszystko jest dobrze.Ach wygadałam się

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

15 kwie 2010, 17:44

SZCZEPICIE NA PNEUMOKOKI???
my szczepimy, właśnie za tydzień mamy ostatnią 3 dawkę :-D i jeszcze chcemy na meningokoki :ico_olaboga:

no to świetnie Was załatwili z tym usg, brak słów po prostu, jaja sobie z ludzi robią :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-04-15, 17:44 ]
aha, wstawiłm fotki Zosi na poczcie :-D

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

15 kwie 2010, 18:18

ale się porobiło... Weronika nosiła przez chyba 3 miesiące jak nie lepiej - poduszkę frejki między nóżkami bo miała poważną dysplazję i chodziłyśmy co 3 tygodnie odkąd się urodziła do niedawna, chyba z 2 czy 3 tygodnie temu byłyśmy ostatni raz ;)...

[ Dodano: 2010-04-15, 18:22 ]
aha a co do pneumokoków to znajomi szczepili i dziecko właśnie dostało jakiś tam pneumokoków, tragedia...

W sumie nie jest powiedziane że każde dziecko tak będzie miało, chyba po to są badania przed szczepieniem...
Nawet przy innym jakimkolwiek szczepieniu jak jest jakaś infekcja czy osłabienie organizmu to dzieciaczek może właśnie zachorować na to na co jest szczepione...

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

15 kwie 2010, 18:29

Magda33, widzialam zdjecia Zosi :) jest przesliczna i mam wrazenie ze tak jak Nikoli jasnieja jej wloski zgadza sie czy miala takie od poczatku ????

[ Dodano: 2010-04-15, 19:11 ]
Isia- pytalas o cos pompowanego dla maluszkow do wanny otoz tutaj jest cos takiego, jak znajde wysle ci linka

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

15 kwie 2010, 19:11

Sabcia dziekujemy :-D a z włoskami masz rację, jaśnieją Zosieńce i mamy blondaska :-) , ja i Piotr jako dzieci też mieliśmy jasne włosy :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

15 kwie 2010, 19:18

Zosia jest przesłodka! Normalnie jak z reklamy. :)

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

15 kwie 2010, 19:45

My juz po wizycie było super!!!
CHopaki już spią a ja wreszcie usiadłam i niestety włączyłam telewizor, jedzie kondukt pogrzebowy :ico_sorki: strasznie mi smutno bo to tak wygląda smutno :ico_placzek:
SZCZEPICIE NA PNEUMOKOKI???
my dzisiaj szczepiliśmy się na pneumokoki pierwsza dawka, jeszcze mamy jedną przed sobą.
A ja niestety na własnej skórze się przekonałam że te warto szczepić bo przecież mieliśmy pneumokokowe zapalenie płuc i oskrzeli. I mieliśmy się szczepić wcześniej ale choroba była szybsza :ico_sorki: niestety.
Sabcia ja niestety gorsze dni mam ciągle :-D ale myśle sobie ile ty dajesz z siebie i się mobilizuje :ico_brawa_01: dla naszej naddwornej mobilizatorki :ico_brawa_01:
sama podjadałam
haha ja też podjadam ciasteczka chłopakom.
służbą zdrowia szału dostanę
ja nawet się nie wypowiadam bo chyba same kur.. by leciały.

Dziewczyny moja Maksiowa Kluska dzisiaj przespała całą noc :ico_brawa_01: normaleni jestem taka szczesliwa i mam nadzieje że dzisiaj też tak będzie!!!

[ Dodano: 2010-04-15, 19:55 ]
Magda33 ZOsia jest cudowna :ico_brawa_01:

Ja też wklejam kilka zdjęć
:-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

15 kwie 2010, 20:05

Magda33 to jak to jest z tymi szczepieniami na pneumo, że w jakiś dawkach są?
Ja Matiego szczepiłam jak miała 2,5 roku, ale to jedno szczepienie miała. Szczepiliśmy w Niemczech u mamy bo tam dużo taniej, a jak wróciliśmy to zaszczepiliśmy na meningokoki.
I Milenkę chciałam tak samo, bo tak mówią, że najważniejsze to aby przed przedszkolem, ale patrzę że wy szczepicie teraz?

W ogóle od tych szczepień to zawrót głowy. Położna mi mówiła, że jak bym chciała tak na wszystko to potrzeba 4000 zł :ico_szoking: chyba lekkie przegięcie.

Moja koleżanka ostatnio szczepiła synka szczepionką kupioną w aptece. Patrzy jak ta przygotowuje, a ta fiolka ma inny kolor :ico_szoking: tamta zaczęła się motać i tłumaczyć. Moja koleżanka do tej pory nie wie co małemu wstrzyknęli :ico_sorki:

Naprawdę aż strach szczepić....

Sabcia
dobrze, że już masz lepszy humor:)
Kobietki chyba takie są, że nigdy się im nie dogodzi jeśli chodzi o figurę.

Zaraz obejrzę fotki, bo coś tu o Zosi piszecie:)

Uciekam ćwiczyć. Pijawki już śpią:) Milenka to mi dziś 2 cycki wydoiła:) normalnie taka łakoma była, że chyba mi duszę wyssała:)

[ Dodano: 2010-04-15, 20:08 ]
Sabcia jak mała fajnie stoi:)

Kala fajne fotki:)

Isia jak mała fajnie na trawce leżakuje;)

[ Dodano: 2010-04-15, 20:10 ]
moje też można obejrzeć:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości