Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

15 kwie 2010, 22:50

Słyszałam, ze przy kolejnej ciaży wszystko jakby wcześniej się dzieje, czyli szybciej widać, szybciej czuć ruchy i szybciej(wczesniej) sie rodzi. my tez chcemy miec drugie dzieciątko ale nie zdecydowalismy jeszcze kiedy ;) czas pokaże ;) Maleństwo właśnie kopie jak oszalałe, a matka miejsca sobie znalexc nie może :ico_szoking: wspaniałe te chwile są ;)

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

15 kwie 2010, 22:55

przy kolejnej ciaży wszystko jakby wcześniej się dzieje, czyli szybciej widać, szybciej czuć ruchy
tak to prawda
szybciej(wczesniej) sie rodzi
z tym to roznie bywa

Dominike przenosilam 10 dni.akurat lato bylo i straszne upaly-strasznie mi sie dluzylo.
teraz tez sie szykuje na przenoszenie..czas pokaze.
tez chcemy miec drugie dzieciątko ale nie zdecydowalismy jeszcze kiedy ;) czas pokaże ;)
im szybciej tym lepiej...
nieraz to uslyszysz ale nie tak latwo sie zdecydowac...
perwszy rok z 2 maluchami jest okropny ale potem naprawde z gorki.
gdybym miala stala prace to niewiem czy nie myslalabym za rok o trzecim dzieciatku :-)
ale mamy konflikt krwi i mowia ze najlepiej rok odczekac :-)

[ Dodano: 2010-04-15, 22:59 ]
włącze sobie jeszcze jeden odcineczek mojego serialu "Mentalista" bo mam 2 sezon i moze mnie sen łaskawie odwiedzi...
kolorowych snów :-) :-) :-) :-)

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

15 kwie 2010, 23:03

Faktycznie, spotkałam się właśnie z opiniami, że im szybciej tym lepiej, z wielu powodów zapewne ale nie jestem na tyle obeznana z tematem dziecko by wiedzieć, że tak rzeczywiscie jest lepiej ;) Szacuję, że róznica wieku u moich dzieciaczków to będzie jakieś 5 lat, ale to teraz mówię, gdy tak na prawdę dopiero pierwsze dzieciątko noszę pod sercem i tyle jeszcze przede mna i moim mężem ;D na pewno jestesmy otwarci na rodzicielstwo i nie wyobrażamy sobie oboje mieć tylko jedno dziecko. Rozmawialismy o trójce wiec wszystko moze się zdarzyć ;) Jestem za rodziną nie za karierą zawodową dlatego są szanse ;)

[ Dodano: 2010-04-15, 23:05 ]
Śpijcie spokojnie z maluszkiem ;) ja jeszcze troszke i też się położę z nadzieją natychmiastowego zaśnięcia :D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

15 kwie 2010, 23:28

U nas między chłopcami jest 4 lata. I moim zdanie to sporo. Dwa różne światy :ico_oczko:
Między kolejnymi dziećmi będzie rok i 9 mcy. No zobaczymy jak będzie. Ale mnie wszyscy mówią (albo nawet nie mówią tylko dziwnie kręcą głowami), że Damianek jest mały. Ma teraz 1,5 roku (a w domyśle, my upadliśmy na głowę, że tak wcześnie chcieliżmy kolejne dziecko- ba, wg. większości- wpadka- tylko i wyłącznie musiała u nas nastąpić :ico_haha_01: ). A nie inaczej ma moja koleżanka z realu. Ma syna miesiąc młodszego od Damiana, spodziewa się dziecka miesiąc młodszego niż moja mała w brzuszku, to ich drugie, i też słyszy: "coooo?? pewnie wpadka??" :ico_olaboga:

A drugie dziecko czasami rodzi się szybciej. Nasze drugie dwa dni szybciej niż pierwsze :ico_oczko: Różnica żadna.

Pozdrawiam :D

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

15 kwie 2010, 23:47

fajna dyskusja :-) ja z mężem tez chcemy mieć więcej dzieci i tak myśleliśmy że 2 lata różnicy jest najlepsza. Ale zobaczymy co czas pokarze narazie czekamy na tego szkraba :-D

[ Dodano: 2010-04-15, 23:47 ]
miłych snów :ico_ciezarowka:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

16 kwie 2010, 07:40

Witam serdecznie

nocka nie byla taka zla.
wlaczylam sobie film i po 10 min juz mi sie zhcialo spac.
za to mezus mnie dzis wczesnie obudzil wiec juz jestem z kawka i po sniadanku

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

16 kwie 2010, 08:03

Ja też się witam z :ico_kawa: i :ico_tort: .Przespałam całą nockę bez żadnej pobudki i jak się położyłam to zasnełam ale pora późnawa była w związku z tym nie do końca się wyspałam ale powera mam i to najważniejsze ;) Śniadanko skonsumowane, pora zadbać o siebie troszkę i wziąść się za domowe obowiązki :ico_haha_02:
MIŁEGO DZIONECZKA :ico_ciezarowka:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

16 kwie 2010, 08:34

Samanta, hihi ja tez nie wstawalam w nocy ani razu :)
i dzis mam powera,juz pranie nastawione i podloga umyta :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

16 kwie 2010, 08:42

Witam i ja u Nas nocka spokojna z przerwa na jedno siku :-D
Julcia kolejną noc spokojnie przespała w swoim pokoju :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem z niej strasznie dumna
Pogoda do bani -pada

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

16 kwie 2010, 08:47

witam!!!

tibby mam nadzieje ze tobi bedzie juz dzis przy tobie.
ale juz sie nauczlam ze te osoby co bardzo chca juz urodzic to przewaznie rodza po terminie.

wczoraj rano byl pediatra i kazala mi odstawic cycka bo mala ma jeszcze zołtaczke i musze jej czesto dawac glukozy.wczoraj bylismy na spacerku Zuzia spala:)
pepuszek juz jej odpadl strsznie szybko bo miala czyszczony tylko 3 dni.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość