Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

17 kwie 2010, 09:06

tibby, :ico_olaboga: a na jakich argumentach pudowali swoje poglady? czy przez Usg? no bo w sumie Usg czesto sie myli z tym rozmiarem dzidzi na numer tygodnia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-04-17, 09:19 ]
kaczorek te oddechy wlasnie bardzo podobne do naszych, tylko nie moge skumac ile czasu ma trwac ten krotki oddech, ile sekund tak na oko?? wlasnie tego nie moge zalapac :ico_noniewiem:

wiecej dzieci a mi sie wydaje ze nie wazna jest roznica wieku a wazne jest jak rodzice sie czuja z mysla o powiekszeniu rodzinki, nie ktorzy po prostu nie sa gotowi do 4-5 lat po pierwszym porodzie, a nie ktorzy szybciej a jak ktos ma sie dobrze ze swoja decyzja to nawet pomimo roznicy wiekow znajda satysfakcje i cos co dla innych rodzinek wydawaloby sie problemem bedzie dla nich rozwiazaniem.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 kwie 2010, 10:03

MamciaKochana, bo ponoć z OM wynika, że jestem w 40tc a z USG że w 41 i tak oto lekarze nie mogli się zdecydować w którym jestem dokładnie i ordynator stwierdził, że na pewno w 40tc i że mam sobie iść do domu bo on mi wywołania nie poda. i tyle. złożył ręce i poszedł.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

17 kwie 2010, 10:05

pije kawke i normalnie nic mi sie nie chce.
Jesli chodzi o to zaproszenie na wesele to przyjelismy ale jeszcze potwierdzimy
to w lipcu ma byc
zalezy jaka bedzie dzidzia jak grzeczna to pojedziemy i moze sie uda z moja mama zostawic i wrocic na imprezke
a jak nie to chyba odwolamy bo szkoda mi bedzie dac do koperty i posiedziec na obiedzie i do domu :ico_noniewiem:
zobaczymy

Mamcia ale kombinuja tam z tymi lekami :ico_zly:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

17 kwie 2010, 10:16

hej Lidziu czekam z niecierpliwością na Twoją Dzidzię :)
czasem tutaj Ciebie podglądam :ico_oczko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

17 kwie 2010, 10:20

Katka, hihi
dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja tez juz odliczam...
A jak twoja kró♦lewna??
Zdjecia na NK macie boskie!!!!!!!!!!!!!!!

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

17 kwie 2010, 10:26

lidziasc, to tak jak my. ale my mamy wesele w sierpniu i to w naleczowie czyli 4 godziny od lodzi. Swierdzilismy ze zamiast jechac na to wesele dac koperte ubrac sie to pojedziemy na tydz we wrzesniu nad morze

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

17 kwie 2010, 15:41

wisnia3006, no dokladnie .
Ale czas pokaze.Troche szkoda bo to fajny kuzyn i cala rodzinka Seby bedzie i fajni ludzie no ale nic na sile :ico_oczko:
Lepiej kasiorke na cos innego przeznaczyc a nie na takie kosztowny obiad na weselu hihi

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

17 kwie 2010, 15:48

my po zakupach mężuś zaopatrzony wiec na jakiś czas będzie spokój :ico_haha_02:
co do "drogich obiadów " to my mamy teraz komunie mojej chrześnicy :ico_noniewiem: i zdrowo nas szarpnie po kieszeni
a tak na marginesie to ile sie na takie okazje daje

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

17 kwie 2010, 15:54

hej kochane :-D
u nas ok maly jest tak grzeczny ze naprawde niuewiem ze mam dziecko :ico_szoking: wczoraj w nocy nakarmilam go ostatni raz o 23 i spal do 5:11 :ico_szoking: zjadl cyca i dalej do 9:00 :ico_brawa_01: dzis w nocy tez o 3 jadl i o 7 i jest tylko na cycu :ico_brawa_01: a wczoraj zabralam go na zakupy i wyszlismy o 14 wrocilismy o 18 maly spal caly czas tylko raz jadl :-D
pozatym u nas ok czuje sie dobrze jestem wyspana :) calkiem inaczej niz przy 1 dziecku :ico_haha_02:
tylko chiala bym juz sie wcisnac w swoje ubrania a sporo mi brakuje :ico_placzek: brzuszka juz nie mam ale w udach sporo jeszcze zostalo :(
faktycznie lotniska sa pozamykane moja mama miala wracac w srode i pojechala na lotnisko i wrocila ma leciec dopiero w czwratek ok uciekam kochane obiadek zjesc pozniej karmienie i do parku z chlopakami , Lukasz ma wolne od jutra juz niemoge sie doczekac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jedziemy jutro nad morze zabieramy grila i spedzimy w koncu rodzinna niedziele :ico_brawa_01: caluje Was kochne

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

17 kwie 2010, 18:43

tibby bidulko :ico_noniewiem: narobili ci nadziei i nonono :ico_placzek: ja miałam na opuszek i przez 2 dni dostawałam jakies zastrzyki plus tabletki 3 razy dziennie i skurczyki sie pojawiły na KTG,a potem dali my kroplówkę i urodziłam.Do tego masowanie szyjki przez moją położna było.Gdyby chceili to by ci pomogli urodzić szybciej,ale nie oni wolą czekać,a ty się męczysz.Kochana trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.Wszystko będzie dobrze.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość