Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

19 kwie 2010, 17:51

Witam Dziewczyny
Kasia 90 cieszę się że antybiotyk podziałał na Kingusię i że dietka działa, gratulacje :ico_brawa_01:

matikasia super że widać efekty dietki :ico_brawa_01:
tak, dla dzieci najlepszy jest krem z faktorem 50
zazdroszczę miesięcznych wakacji :ico_placzek:

zaczarowana odgoń wreszcie od siebie te choróbska, nie daj się :ico_nienie: fajna spacerówka, taka zabudowana że Gracjanka nic nie przewieje :-D

zaczarowana, Magduś81 i Kasia90 u nas prasuje niania jak np karmię Wercię cycem

Aha Magduś81 nie zaznaczyłaś chyba Olusiowego 2 ząbka na suwaczku ząbkowym, albo jestem ślepa :ico_oczko: i gratulacje :ico_brawa_01: :ico_prezent:

A u mnie? staram się nie denerwować ale to strasznie trudne jest :ico_olaboga: Od kilku dni z tego wszystkiego boli mnie głowa, a dziś właśnie z tym bólem poszłam do lekarki i skierowała nas na neurologie do szpitala... A kto dałby Weronisi cycusia jakby mnie na oddziale zatrzymali??? Lekarka w szpitalu stwierdziła osłabienie i strasznie niskie ciśnienie. Kazała odpoczywać w ciągu dnia jak mała śpi i się nie denerwować... I dali mi pół litra :ico_smiechbig: ale kroplówki z solą fizjologiczną bo się odwodniłam przez to wszystko i kazała pić 2 litry wody niegazowanej dziennie przynajmniej. Miejmy nadzieję że pomoże. A raczej pomogłoby gdybym miała skądkolwiek pomoc do dzieci. Na to by niania codziennie przychodziła nas nie stać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

19 kwie 2010, 17:56

Kala dbaj o siebie. Wiem, że łatwo nie będzie. Dwoje dzieci i kłopoty z mężem. Mam nadzieję, że dasz radę.
Wchodziłam na ten portal niania.pl. Fajny jest. Od razu trafiłaś na fajną nianię? mi by się taka przydała czasem:) chociaż jakoś sobie radzimy.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

19 kwie 2010, 18:24

jestem znowu

bylismy troszke na dworku , bo musiałam wyjść odwieżć Alę do szkoły po lekcach jechali na basen i szybko musiała zjeść i pojechać i jeszcze miałam klientkę więc szybko skoczyłam zrobiłam hennę
potem pojechałam na stadion bo mój chrzśniak grał meczyka i chcialam pooglądać , ale rozpadał sie deszcz i długo nie mogłam być :ico_oczko:

a teraz ogladam Majkę i czytam co tam u was się działo , a Loluś jakiś marudny
puszcza takie śmierdzące bąki , ale nie zrobił dziś kupki i chyba dlatego marudkuje :ico_noniewiem:

a dziś dostał pierwsza marcheweczkę
Obrazek

wam tak ta waga spada , a u mnie nic :ico_placzek:
i o płaskim brzuszku to też nie marzę , tylko troszke jedrniejszej skórze , tak żeby na plaży się można było pokazać :ico_oczko:
Acha Olusiowi wyrżną sie drugi ząbalek!!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

19 kwie 2010, 20:16

Wiolaw fajna fotka Lolka :-D
Co do brzuszka to ja po Matim widzisz odwrotnie. Mały był prawie jak płaski, ale niejędrny i chyba ta opcję wolę, bo można to ukryć pod bluzką;)
Najlepiej wyglądałam jak wyszłam ze szpitala po wycięciu woreczka żółciowego, ale wolę już nie być taka byleby się nic nie działo.
A na plażę czy basen to u mnie w grę wchodzi już tylko jednoczęściowy strój.
Wiolaw fajna dość ta Majka, ale ta godzina wieczorem to kompletnie mi nie pasuje. Kąpanie, sprzątanie, kolacja. Rano jak wstaniemy to zerkam na powtórki.

[ Dodano: 2010-04-19, 20:19 ]
Kasia90 pytałaś któregoś dnia o chrupki kukurydziane z jakiej firmy i zapomniałam odpisać. Ja kupiłam w zwykłym osiedlowym sklepiku, ale z firmy lewiatan.

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

19 kwie 2010, 20:54

Dziewczynki ja tylko z doskoku. Chcę tylko Wam napisać, że młody mi charczał strasznie po spacerku, pojechałam z G szybko do lekarza i okazało się że ma zapalenie oskrzeli, no i dostał antybiotyk. Serce mnie boli ze tak się męczy biedactwo...
Trzymajcie kciuki kochane żeby wyzdrowiał i oby nie doszło do gorszego zapalenia. Buziaczki.
Jutro jak będę mieć czas to do Was napiszę

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

19 kwie 2010, 20:57

Zaczarowana dużo zdrówka dla maluszka...

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

19 kwie 2010, 21:06

Trzymajcie kciuki kochane żeby wyzdrowiał i oby nie doszło do gorszego zapalenia
Zdrówka dla Gracjanka!!

Matikasiadzięki za informacje.

Ja teraz nerwówki jakieś dostałam, bo Kamil włączył film apocalypto czy jak to sie tam pisze i była scena jak troche starsze dziecko od Kingusi chwycili za noge do góry nogami, szarpali i prawdopodobnie potem zabili, nie wie, bo wyszłam, tak mi sie jakis agresor włączył, że spokojnie mogłabym coś rozwalic, ale inaczej się wyżyłam, 250 brzuszków z głowy i dalej mi rece chodza i wsciekła jestem jak osa.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 kwie 2010, 21:24

Czesc dziewczyny

Ja tylko dac znac ze żyje :ico_oczko:

U nas ok, ale ja strasznie wykonczona, nawet wieczorami nie chce mi sie siedziec na kompie, dzieci plus obowiazki wykanczaja, przydal by mi sie jakis wypocznek, lub ktos z polski choc na tydzien :ico_oczko:

Mia dziewuszka sobie ładnie rośnie, na 4,5 miesiaca dostała 2 ząbki.
Nadal jest tylko na cycu, i przeraża mnie myśl, że już za miesiąc będe musiała jej podać jakiś stały pokarm, rozleniwiłam sie , tym , że chlopcy juz jedza sami.
Od kilku tygodni przekreca sie z pleckow na brzuszek i tylko zatacza kółka aż z kocyka ląduje na parkiecie.
Nadal grzeczna , mało płacze. i łatwo rozpoznać o co jej chodzi.

Pogoda dopisuje, choc, czasem zawieje zimnym wiatrem.

Pozdrawiam i buziaki dla waszych pociech, zaraz cofne kilka stron obejrzec jak wam dzieci podrosly :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

19 kwie 2010, 21:31

Siunia jak miło, że zajrzałaś:) fajna ta Twoja trójeczka. Na pewno masz dużo obowiązków, ale zaglądaj do nas choć czasem:) my teraz fotki wysyłamy na forumową pocztę. Jak chcesz dane to napisz.

Kasia90 no masakra to co napisałaś. Ja też właśnie skończyłam ćwiczyć. 8 dzień zaliczony. Skakanka tylko gdzieś u Matiego, a już nie chcę mu światła palić. Idę spać.

A Milenka jak się dziś rozkręciła. Kładę ją na plecach, ona zaraz na brzuchu i z powrotem na placach. Oczywiście już na podłodze i płaczę bo głową bęc. Raz zdążyłam z kuchni dobiec i ręce pod główkę jej podłożyć. Od jutra chyba będę jej większy koc rozkładać, a T musi od taty kojec już przywieźć bo mały wędrownik się robi i głowę obija:)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 kwie 2010, 21:33

my teraz fotki wysyłamy na forumową pocztę. Jak chcesz dane to napisz.
gdzie jak ?? ja nie w temacie z tym

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości