Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

20 kwie 2010, 15:11

zycze zdrowka dla KIngusi biedna sie meczy :ico_placzek: oby szybko minelo
i :ico_brawa_01: dla ciebie za zrzucone kg
no i fajne fotki w podpisie i na n-k :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziękujemy. :)
u nas jutro będzie ziemniaczek na parze :ico_oczko:
Mi Kinga nawet sie ziemniaka nie chwyciła. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 kwie 2010, 15:45

My po 3,5 godzinnym spacerku. T ma chińczyka z wczoraj, a dla mnie i matiego szybko ugotowałam parę ziemniaczków, usmażyłam jajko. Nawet Milcia trochę pomemlała:)
Przyszło dziś krzesełko do karmienia, także od od jutra siadamy do stołu już w czwórkę;)


Wiolaw ziemniaczek na parze? o kurde, ale wypas:)

Kasia90 ale jak Kinia nie ma gorączki, to chyba możesz wyjść czy nie?

Milenka się zesra.... na spacerku i na placu zabaw postanowiłam ją przewinąć. Dość ciepło było. Jedna pani mi pomogła i osłoniła wózek swoim kocem, także się udało i byliśmy dłużej:)

Mikusia to Ty też nad morzem mieszkasz?:) ale macie fajnie.
Super fotka Wiki:)

[ Dodano: 2010-04-20, 15:51 ]
A rano upiekłam chlebek i bułeczki drożdżowe z czekoladą. Nawet się skusiłam;)
Koleżanka "z placu zabaw" powiedziała, że mam chude nogi więc gdzie ja mam te 8 kg. Spojrzałam na nie i stwierdziłam, że chyba naprawdę nie jest tak źle. Ze 3 więcej to pewnie cycki:)

U nas chyba katary będą. Milenka coś kicha. Mati na placu zabaw 3 razy podchodził nosek dmuchać:(

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

20 kwie 2010, 16:01

ale jak Kinia nie ma gorączki, to chyba możesz wyjść czy nie?
Nie mogę bo jest na antybiotyku, gdyby nie to, to mogłabym iść.

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

20 kwie 2010, 17:22

Dziewczyny piszę też na innym temacie Listopad 2010 :))) i tam jedna dziewczyna pisała że po szczepionce przeciw WZW B jej synek miał gorączkę i wysypkę i zaczynam się martwić bo Weronika śpi od 14 do tej pory. Ja nawet z nią dwie i pół godzinki kimałam i ciut lepiej się czuję :ico_sorki: chyba naprawdę potrzebuję odpoczynku i tyle :ico_oczko:
Lecę zmierzyć gorączkę Weroniczce...

[ Dodano: 2010-04-20, 17:34 ]
wiolaw i mikusia1 ja nawet nie czuję że jestem w ciąży, czasami mam nadzieję że po prostu wszystkim się wydaje że w moim brzuchu mieszka ktoś... :ico_olaboga:

Kasia90 moja Weronika to wszystko chyta i wszystko je ze smakiem, szczególnie z naszych talerzy... Ostatnio zgnietliśmy jej marchewkę z rosołka na jej talerzyku i nie chyciła w sumie, ale jak zgniotłam na swoim i jej dawałam to wmłóciła sporo tego aż się martwiłam czy jej nie zaszkodzi...
A któraś pisała że jej dziecię słoiczków nie chce tykać, moja Werka też nie :ico_nienie:

Kurczę czytam jak spacerujecie i aż mnie coś bierze :ico_olaboga: :ico_noniewiem: bo Szymek chciał iść na plac ale niestety Rafał do pracy musiał iść bo nie ma mojej lekarki i nie miał kto mu L4 wystawić na mnie... a łeb mi chciało rozwalić... Gdyby nie ta moja drzemka to chyba już bym znowu pod kroplówką jakąś leżała :ico_chory: :ico_zly:

ok idę Weronisię przytulić i zmierzyć gorączkę wkońcu...

[ Dodano: 2010-04-20, 18:02 ]
na szczęście 36,4 na czółku i 36,6 w uchu. Będzie dobrze :ico_haha_01: szymuś daje jej piciu ale cosik jej się nie podoba, muszę wkroczyć do akcji :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

20 kwie 2010, 19:31

Mikusia to Ty też nad morzem mieszkasz?:) ale macie fajnie.
Super fotka Wiki:)
tak mieszkamy nad morzem w Gdyni tak jak zaczarowana i bigottka :-D :-D :-D tylko ze ja mieszkam nad samym morzem gdzies okolo 2km :-D :-D :-D
i nigdy niechce sie stad wyprowadzam kocham swoje miasto :ico_oczko: :ico_oczko:

a dziekuje w imieniu Wiki :-D :-D
Koleżanka "z placu zabaw" powiedziała, że mam chude nogi więc gdzie ja mam te 8 kg. Spojrzałam na nie i stwierdziłam, że chyba naprawdę nie jest tak źle. Ze 3 więcej to pewnie cycki:)
no widzisz tak jak my ci mowimy naprawde swietnie wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a swoja droga cycki szczegolnie z mlekiem sa ciezkie hehe :-D :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Ja nawet z nią dwie i pół godzinki kimałam i ciut lepiej się czuję :ico_sorki: chyba naprawdę potrzebuję odpoczynku i tyle :ico_oczko:
no przyda sie odpoczynek szczegolnie po ostatnich dniach pelnych emocji a po drugie z 2 dzieci i jeszcze na dodatek w :ico_ciezarowka: potrzebujesz duzoooooo snu :ico_oczko: :ico_oczko:
mikusia1 ja nawet nie czuję że jestem w ciąży, czasami mam nadzieję że po prostu wszystkim się wydaje że w moim brzuchu mieszka ktoś
spokojnie poczujesz jak dzidzia zacznie dawac o sobie znac :ico_oczko: takze daj sobie czas :ico_oczko:

Kala ;), dobrze ze Weronika niema goraczki

a ja zaraz chyba ide lulku bo jestem zmeczona strasznie przez to ze Wiki obudzila sie o 6 rano a powinna o 7 a ja karmilam Zulke okolo 5 i jestem niewyspana
a chyba ze jeszcze obejrze filmik na polsacie ""Człowiek w ogniu" kiedys go ogladalam i bardzo mi sie podoba
tylko niewiem czy dotrwam :ico_noniewiem:
dziewczynki juz wykapane i Wiki juz sie szykuje do spanka a Zuzia tez powinna zaraz zasnac zobaczymy

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 kwie 2010, 19:45

Mikusia jak ja bym chciała nad morzem mieszkać. Niektórzy mówią, że to się nudzi, a w zimę jest już całkiem pusto i nudno, ale ja mimo to bym chciała. Dobrze, że chociaż mam bliziutko. Tylko godzinkę drogi.
Mikusia dziękuję za komplement, ale wiadomo ciężko dogodzić.... :ico_sorki:

Kala poczujesz dzidzię, jak będzie brzunio rósł:)
Dobrze,że Weronisia ok po szczepieniu.

Kasia90 ja naprawdę nie wiedziałam, że przy antybiotyku nie można wychodzić :ico_olaboga:

Milenka już zajada w swoim nowym foteliku:) fotki zaraz wyślę na naszą pocztę. Śmiesznie wygląda, bo taka malutka;)

Idę zaraz ćwiczyć.Milenka już śpi, a T usypia małego.

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

20 kwie 2010, 19:47

dziękuję wszystkim za słowa otuchy.

matikasia, zaczarowana i bigotka suuuper że mieszkacie nad morzem. My byliśmy w zeszłym roku w Łebie a w Gdańsku mam chrzestną ale w tym roku chyba się nie wybierzemy bo akurat w zeszłym roku (w czerwcu - połowa 5 miesiąca ciąży z Weroniką) dostałam skurczy... :ico_olaboga: A ogólnie mieliśmy jechać do Chorwacji i na szczęście zostaliśmy w Polsce. Jak mi się coś odwidzi i wybierzemy się na wakacje nad morze to może Was odwiedzimy??? :-D

Kurcze znów zaczyna mnie głowa boleć :ico_chory: :ico_olaboga: nawet nie dam rady sama wykąpać Weruni, chociaż nawet nie wiem czy po szczepieniu można kąpać .... Zajrzę później albo jutro ;) :ico_haha_01:

AHA PILNE PYTANKO : MAM OCHOTĘ NA GOŁĄBKI. KUPIŁAM KAPUSTĘ I MIELONE ALE CZY KAPUSTĘ PODGOTOWAĆ DZISIAJ? I FARSZ CZY MOGĘ ZROBIĆ WCZEŚNIEJ? JAK KTÓRAŚ UMIE ROBIĆ GOŁĄBKI, POPROSZĘ PRZEPIS :-D JA BĘDĘ ROBIŁA PIERWSZY RAZ :ico_noniewiem: ALE TAKIE ZACHCIANKI... :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2010-04-20, 19:51 ]
aha zapomniałam się pochwalić. Weronika waży 8 250 kg :ico_brawa_01: a nie powinnam dźwigać... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 kwie 2010, 19:51

Kala ja nie robiłam nigdy, ale obserwowałam jak robi moja mama. Wkłada liście kapusty i podgotowuje je, aż będą miękkie, ale nie rozpadające. No farsz to wiadomo. I potem napełnia, zawija i jeszcze gotuje.
Ja nad morzem nie mieszkam. Mam godzinę drogi samochodem. No może nawet 1,5 bo jakieś 100 km. Ale do Gdyni mam bardzo daleko. Bliżej mam ro Międzyzdrojów:)
Można kąpać po szczepionce.

A jeszcze miałam pisać. Auto popsute, już jest w naprawie. Dziś zrobiłam zdjęcie wszystkich zębów...45 zł :ico_szoking: jutro mam wizytę odnośnie koronek, a Mati ma chyba dziurkę. Musimy jechać i wrócić taksówką :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

20 kwie 2010, 20:01

matikasiu pomyliłam się, to mikusia nad morzem mieszka z tego postu co wcześniej pisałaś...

A te liście podgotuję jak Weronika zaśnie i farsz też przygotuję w nocy... żeby mieć mniej roboty jutro...

Szymek ma 4 dziórawe zęby...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 kwie 2010, 20:28

Kala to czym prędzej do dentysty z małym, bo im później tym gorzej. Mati w lutym miał 2 zaplombowane, jako pierwsze i wydaje mi się, że znów ma 2 małe :ico_sorki: no zobaczymy jutro.
No podszykuj sobie i jutro będzie lżej. A u nas jutro pizza. Dziecko stwierdziło, że dawno nie było:)

[ Dodano: 2010-04-20, 20:56 ]
Kasia90 dziewiąty dzień zaliczony:) już nie zamierzam przestać. Mam wielką motywację po tych moich gramach mniej.
Jeszcze dorobiłam 200 skakanek i 10 minut hula hop. Kupiłam dziś nową skakankę. teraz to można skakać ze 100 bez przerwy,a tamta była gumowa i krótka i ciągle mi spadała.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość