Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

20 kwie 2010, 16:19

A czy ten Lacibios Feminum lub Abiofem to środki doustne? bo wolałabym raczej coś do stosowania bezpośrednio tam :)
sa doustne,ale naprawde skuteczne - nie ma dyskomfortu " tam" ze cos sie wylewa itp.
Abiofem to zel dopochwowy. podnobo o wiele bardziej komfortowy niz tradycyjne tabletki dopochwowe.
O przepraszam zapomnialam dopisac ze mowie o lacibios feminum ;]
chyba lacibios FEMINA - probiotyku doustnym dla kobiet, bo feminum to chyba jest taki żel dopochwowy nawilżający, ale z kolei nie lacibios ;)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

20 kwie 2010, 16:32

A czy ten Lacibios Feminum lub Abiofem to środki doustne? bo wolałabym raczej coś do stosowania bezpośrednio tam :)
sa doustne,ale naprawde skuteczne - nie ma dyskomfortu " tam" ze cos sie wylewa itp.
Abiofem to zel dopochwowy. podnobo o wiele bardziej komfortowy niz tradycyjne tabletki dopochwowe.
O przepraszam zapomnialam dopisac ze mowie o lacibios feminum ;]
chyba lacibios FEMINA - probiotyku doustnym dla kobiet, bo feminum to chyba jest taki żel dopochwowy nawilżający, ale z kolei nie lacibios ;)
Tak o to mi chodzilo :) pomieszaly mi sie nazw bo dawno temu juz to brałam:)

Awatar użytkownika
enigma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2010, 13:08

20 kwie 2010, 18:44

Czyli ten multi-gyn acti gel, abiofem i feminum to preparaty o takim samym działaniu? który jest najlepszy i wogóle w jakiej one sa cenie? :)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

20 kwie 2010, 18:51

Czyli ten multi-gyn acti gel, abiofem i feminum to preparaty o takim samym działaniu? który jest najlepszy i wogóle w jakiej one sa cenie? :)
Napewno ceny w poszczegolnych aptekach sie troche roznia.Najlepiej sprawdz ceny w jakiejs internetowej aptece - tam masz podane ceny sugerowane i te ich "promocyjne ceny" np
http://zdrowoteka.pl/p,pl,8725,laci-bio ... sulek.html

Awatar użytkownika
enigma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2010, 13:08

21 kwie 2010, 23:03

Dzieki Madleine :)

A mam takie pytanie, czy lekarz tylko na podstawie badania organoleptycznego może stwierdzić ze mam grzybice?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 kwie 2010, 06:17

Przy normalnym badaniu ginekologicznym lekarz moze stwierdzic czy masz grzybice poniewaz ma specyficzne objawy i lekarz od razu je rozpozna :)

Awatar użytkownika
enigma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2010, 13:08

22 kwie 2010, 16:13

Gdzies wyczytałam ze podobne objawy może mieć jakies bakteryjne zakażenie i że grzybice ciezko zdiagnozowac ogólnie, dlatego zastanawiam się czy nie iśc jeszcze raz i dla pewności poprosić o wymaz..
Dlugo sie czeka na taki wynik?

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

22 kwie 2010, 19:09

Gdzies wyczytałam ze podobne objawy może mieć jakies bakteryjne zakażenie i że grzybice ciezko zdiagnozowac ogólnie, dlatego zastanawiam się czy nie iśc jeszcze raz i dla pewności poprosić o wymaz..
Dlugo sie czeka na taki wynik?
mysle, ze dla wlasnego spokoju mozesz poprosic o wymaz, tylko nie daj sie zbyc tym, ze to niepotrzebne bo nie dasz sobie spokoju:) a jesli chodzi o czas oczekiwania to ja akurat nie wiem. Gdybym takie objawy miala pierwszy raz to najpierw sprobowalabym sama z jakimis srkodkami aptecznymi.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 kwie 2010, 21:12

U mnie kiedys lekarka pomylila zakazenie bakteryjne wlasnie z grzybica, leczyla mnie 4 miesiace jakimis bardzo drogimi nieskutecznymi lekami;/ jak zmienilam lekarza od razu po tygodniu przeszlo.
Jesli jednak nie jestes pewna,to rzeczywiscie popros o wymaz.
Ale leki bez recepty moga tylko zlagodzic objawy,ale nigdy nie wylecza grzybicy - moim zdaniem trzeba sie udac do lekarza bo nieleczona grzybica i infekcje prowadza do powaznych powikłań.

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

24 kwie 2010, 10:48

ale moga tez pomoc bo to niekoniecznie musi byc grzybica. czesto lekarze sami cos tam zobacza, nie robia wymzow i tez przepisuja wlasnie takie srodki, ktore same mozemy sobie kupic bez ich porady i dopier jak nie pomoga lecza nas czyms mocniejszym.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość