Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

20 kwie 2010, 21:03

Hej laseczki
Ja dziś pospałam w dzień, a G jak położył się o 16:30, tak do tej pory śpi :ico_szoking:

Kala Gracjanek jak był szczepiony to spał cały dzień i całą noc. Moja mama zawsze gotowała liście dzień wcześniej i nic się nie działo złego, a farsz jeśli też zrobisz i wstawisz do lodówki to nawet lepiej, bo wszystkie składniki się "połączą" :-)
Jeśli przyjedziesz to daj znać i nas odwiedź :ico_brawa_01:

Mikusia1 No dobrze obczajasz kochana, Płk Dąbka :-D Przy samej szkole specjalnej
Ja jestem jak najbardziej za wspólnym spacerkiem :ico_brawa_01: Super by było. Tylko musimy najpierw wyzdrowieć :ico_sorki:
Super nowa fotka w opisie :ico_brawa_01:
A opuchlizna już dawno zeszła, jednak przeziębienie się ciągnie i już mam dość...


Matikasia ja to się do dentysty wybieram już jakieś 2 lata, coprawda nie mam dziurek, ale czeka mnie wymiana zęba :ico_sorki: Jeśli chodzi o morze, to właśnie w zimie jest również cudownie :ico_sorki: W szczególności kiedy jest duży mróz, wtedy widać jak woda paruje, a widoki są prześliczne. Jednak trzeba być baaaardzo opatulonym żeby wytrzymać choć 5 minut.

Moja Kinga jakoś nie przepada za słoiczkami, a za marchewką to już zwłaszcza. Właśnie gotuje jej ziemniaczka i zobaczymy jak zje.
Gracjanek lubi słoiczki, ale nie wszystko. Najbardziej smakuje mu jarzynowa i deserki z owoców. Za soczkami nie przepada, woli samą wodę, albo herbatkę. Chrupki narazie mu nie wchodzą, biszkopciki lubi :ico_brawa_01:
Ostatnio robiłam mu zupkę z marcheweczki, pietruszki i ziemniaczka. Wcinał, aż mu się uszy trzęsły, ale na drugi dzień już nie chciał jeść hehe Dodałam troszkę kleiku i mleka modyfikowanego, miało od razu lepszy smak
Niedługo dam mu jabłuszko
oby te choroby was juz opuściły i nastepny antybiotyk był trafiony
oby, młody dostał okropnej wysypki, strasznie mi go żal kiedy widzę jakie ma krostki na buźce i jaki jest czerwony :ico_sorki:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 kwie 2010, 21:06

Zaczarowana jak ja bym nie była 2 lata u dentysty to już bym musiała sztuczną szczękę zakładać :ico_haha_01:
Morze jest piękne pewnie o każdej porze roku.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 kwie 2010, 22:05

Kala ;), :ico_szoking: , ja nawet nie wylukalam ze ty znow w ciąży , ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do gołabkow to mam dobry przepis i super wychodza
To kapuste pewnie ze mozna wczesniej nagotowac, wycinasz gląba, i jak sie podgotuje sciagasz po listku nadal trzymajac w garnku i gotujac, zeby te liscie byly nawet miekkie.
A jesli chodzi o farsz to polecam dodac do ryzu i miesa sloiczek koncentratu pomidorowego, wtedy wychodza super
Dzieci po szczepieniach albo są marudne i płaczą, albo gorączkują nawet kilka dni po szczepieniu, albo przesypiają cały dzień

Mikusia, u Milana jeszcze zadnej diagnozy, ciagle jakies testy jeszcze teraz w srode mial ze znajomosci norweskiego, ale dużo dało wtawienie tych drenów, choć temperament chłopak nadal ma, zobaczymy co po wszystkim powiedza , a moze ma taki charakter ciezki :ico_noniewiem:

Tak czytam was i widze ze wasze dzieci juz na stalych pokarmach , czyli tylko moja Mia na samym cycu została??

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 kwie 2010, 22:05

Witam niedawno wróciłam od taty z urodzin połozyłam Ide M kładzie Niki i mam chwile na neta :ico_noniewiem: naskrobałyście i chyba już naprawde nie wiem kiedy to nadrobie :ico_olaboga:
kilolek biedulka ja pierwsze @ tez fatalnie znosiłam ale juz jest coraz lepiej :ico_noniewiem: to babcia sie nabiegała normalnie maraton do karmienia :ico_haha_01:
Magda33 Zosia świetna dziewczynka napewno wszyscy w biurze zachwyceni no i wie do kogo sie usmiechac niech zaczepia szefa i podwyżke może mamusi załatwi :-)
Kala ;) :ico_brawa_01: dla Weronisi za dzielnosć i duza z niej dziewczynka :ico_brawa_01:
wiolaw dla lolusia :ico_brawa_01: za ząbeczek
mikusia1 dziekuje za życzenia dla taty :ico_sorki: kochana ty nad morzem mieszkasz to super ale zazdroszcze :-) ale my w sobote jedziemy nad morze M po wekendzie wraca do pracy a my zostajemy i w piatek znowu u nas zladuje więc wrócimy dopiero po długim wekendzie - kurcze mam nadzieje że pogoda nam dopisze i będziemy mogły spacerki uskuteczniać
Ida wszystko ok robi postępy i jesteśmy z niej bardzo dumni :-)
Kasia90 Kingunia zacznie wcinac moze jeszcze nie ma ochoty spokojnie a jabłuszko bananka chce mniamniusiac ?
Za soczkami nie przepada, woli samą wodę, albo herbatkę
a u nas Idka soczki by pochłaniała litrami :-) co niuniek to inne upodobania juz nam sie kształtuja guściki kulinarne :ico_haha_01:
Piszecie o dentyście ja jutro ide na ten kanał :ico_noniewiem: och niech juz kończy sie leczenie tego zębola :ico_zly:
Znowu jutro kupe latania i załatwiania zobacze czy uda mi sie zajrzec ale postaram sie bo cięzko doczytac zaległosci a jeszcze wszystkim odpisac :ico_noniewiem: i tak sie boje ze kogos pominełam ale jak tak to przepraszam z góry
Nic lece bo musze Niki uszykować strój na jutro bo ma być niebieska jak woda :-)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

20 kwie 2010, 22:24

edulita, bez obaw, żadna z nas podejżewam się nie obrazi jeśli czegoś nie doczytasz lub komus nie odpiszesz :-D Nie stresuj się :ico_sorki:

Matikasia to Ty sobie nie wiem same korony pozakładaj, tak chyba najprościej :-D
Ja sobie myślę że jak będę obleśnie bogata to sobie taki zabieg zafunduję.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

20 kwie 2010, 22:40

Mikusia1 No dobrze obczajasz kochana, Płk Dąbka :-D Przy samej szkole specjalnej
Ja jestem jak najbardziej za wspólnym spacerkiem :ico_brawa_01: Super by było. Tylko musimy najpierw wyzdrowieć
to jednak sie niepomylilam hehe wiedzialam ze jakies znajome okolice :-D :-D a na spotkanko juz sie niemoge doczekac
teraz tylko szybko zdrowiejcie :-D :-D
Najbardziej smakuje mu jarzynowa i deserki z owoców.
to tak jak moja Zuzka :ico_oczko: ostatnio tez polubila indyczka i kurczaczka z warzywami :ico_oczko:
a soczkow jeszcze nieprobowalismy :ico_noniewiem:
Jeśli chodzi o morze, to właśnie w zimie jest również cudownie :ico_sorki: W szczególności kiedy jest duży mróz, wtedy widać jak woda paruje, a widoki są prześliczne.
swiete słowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u Milana jeszcze zadnej diagnozy, ciagle jakies testy jeszcze teraz w srode mial ze znajomosci norweskiego, ale dużo dało wtawienie tych drenów, choć temperament chłopak nadal ma, zobaczymy co po wszystkim powiedza , a moze ma taki charakter ciezki
bedzie dobrze trzymam kciuki :-D :-D :-D :-D
Piszecie o dentyście ja jutro ide na ten kanał :ico_noniewiem: och niech juz kończy sie leczenie tego zębola
ojej wiem cos o tym :ico_placzek: trzymam kciuki pewnie jutro juz bedzie po wszystkim :-D
Ja sobie myślę że jak będę obleśnie bogata to sobie taki zabieg zafunduję.
o i ja sie tez przylaczam do tego powinnam sobie sprawic ale to koszt za 4 zeby 2500zl a narazie mnie niesatac :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ale jak wroce do pracy to sie zobaczy

uciekam jeszcze Zulke nakarmic fakt juz spi sobie ale zeby sobie pospala dluzej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

20 kwie 2010, 22:58

hej nocniakowo

moja załoga śpi smacznie , męża nie ma na noc a ja czekam do 23, bo musze wziąść antybiotyk i też się położę
czyli tylko moja Mia na samym cycu została??
ja dopiero od wczoraj marcheweczke pierwsza podalam , ale żarłoczek bardzo chętnie zajada :ico_oczko:

edulita, fajnie ci tydzeń nad morzem , też bym sobie wyjechała , ale ja mam na głowie komunię i kaska potrzebna na to , więc przyjemności odkładamy narazie na drugi plan
Kasia90 dziewiąty dzień zaliczony:) już nie zamierzam przestać. Mam wielką motywację po tych moich gramach mniej.
a u mnie waga stoi :ico_placzek:
ćwicę bo szkoda mi przestać , chociaż kręgoslup mi pęka , ale jak sie nie widzi rezultatów to i brak motywacji :ico_wstydzioch:
Szymek ma 4 dziórawe zęby...
to biegnij do dentysty póki jest jeszcze ratunek

dobra lecę po antybiotyk i do łóżka
dobranoc

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

20 kwie 2010, 23:01

Witam Kochane !!!
Nie mialam netu :ico_placzek: i nie moglam was czytac ....
Moja Niunia od 2 dni wstaje na nogi i stoi trzyma sie czego popadnie wkleje wam kilka foteczek ... ale normalnie strach bo boje sie ja zostawic nawet na dywanie bo zaraz myk i juz stoje ....

Jutro jade zrobic Nikoli paszport takze nie wiem o ktorej bede - wiec mykam Was doczytac i wkleje foty na poczte - milego ogladania

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

20 kwie 2010, 23:44

Kala to czym prędzej do dentysty z małym, bo im później tym gorzej. Mati w lutym miał 2 zaplombowane, jako pierwsze i wydaje mi się, że znów ma 2 małe :ico_sorki: no zobaczymy jutro.

matikasiu Szymuś już też ma jednego zaleczonego ząbka a jednego sam sobie wyrwał (podobno go bolał ale mnie nic nie powiedział) z rok temu i usuwali mu nerwa czy korzenia czy cosiktam ale od tamtej pory żadna dentystka nie chce podjąć się tego histeryka na fotelu... Ja nic na to nie poradzę. :ico_placzek: :ico_olaboga: choć serce boli...

zaczarowana dziękujemy za zaproszenie, na pewno dam znać :-D a kapucha na gołąbki już się gotuje i ryż do farszu :ico_brawa_01:

siunia dzięki za rady poszczepionkowe i co do gołąbków. Wstawiłam kapuchę zanim przeczytałam posta i .... zapomniałam głąba wyciąć :ico_noniewiem: ale jakoś odratuję i wypróbuję Twój przepis. A co do ciąży to nieźle się kamufluję, nie :-D

Sabcia a czy Nicol nie za szybko zaczyna stać? Weronika też prostuje nóżki i chce stać ale sama jeszcze nie stoi...

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

21 kwie 2010, 08:57

witam

ja już po ćwiczeniach , zajadam płatki z jogurtem i doczytuję :ico_oczko:

Loluś już się obudził z drzemki i bawi się nóżkami

Sabcia mój też się rwie na nogi , ale nam lekarz zabronil szybkiego stania ze względu na ten jego szeroki łuk zebrowy, zresztą szkoda nóżek , ale jak sama staje to ciężko upilnować :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości