Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 kwie 2010, 09:02

Witam z rana:) dziś córcia była bardziej łaskawa. Jadła 19,20,1,4, a potem ją wziłęam o 5.30 i sobie już cyckała jak chce gnidka mała:)


Dziś znów 20 dag mniej :ico_brawa_01: no i motywacja sama do ćwiczeń rośnie.

Pogoda dziś nie za bardzo, ale spacerek na pewno zaliczymy. Nie wiem jednak jak z karmieniem na dworku, bo nie wyglądałam.

Wczoraj kupiłam sobie nowy biustonosz do karmienia, bo tamte 2 już się strasznie zużyły. W przymierzalni wydawała się ok, ale jak się przespałam i poruszałam, to stwierdziłam, że jest trochę za mały na lewą pierś :ico_sorki: dobrze, że to taki zwykły bawełniany i kosztował tylko 9 zł. Jutro chyba pójdę do dentysty i po drodze wejdę do innego sklepu i już na spokojnie przymierzę.

Dziś jedziemy z Matim do dentysty, taksówką :ico_sorki:

Siunia na to wygląda, że tylko Mia na cycusiu, ale spokojnie niektóre z nas dopiero próbują, a niektóre już długo podają coś innego.

Edulita, a z jakiej okazji ten morski stój Niki?:)
Gdzie jedziecie nad morze? Macie rodzinkę, czy coś wynajmujecie?
To tydzień na forum Cię nie będzie?

Zaczarowana tylko sęk w tym, że taka bogata nie jestem. W ogóle nie jestem bogata. Te dwie koronki mieliśmy sfinansować z mundurówki, ale rodzice postanowili mi zapłacić.

Wiolaw brawa za marcheweczkę;)

Sabcia
już niania wstaje??wow

Kala mój Mati na szczęście siedzi jak trusia i nawet nie drgnie. On w ogóle chyba tak ze strachu. Jak mu brodę zszywali rok temu to tak samo, nawet się nie poruszył.
Kala podrzuć podrzuć tu gołąbka :ico_haha_01:

Mikusia1 dziś robię Twoją pizzę:)
Czy mogę wkleić przepis na moim blogu kulinarnym? oczywiście napiszę, że to Twoja:)

Idę ugotować coś Milence:)

[ Dodano: 2010-04-21, 09:06 ]
proszę o głosik:)
Mój wierszyk JA I BEBIKO
http://www.bebiko.com.pl/#/misiowanki/c ... 41050cd6f4

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

21 kwie 2010, 09:12

Czesc babeczki :-)
Przez ładną pogoda nie mam czasu nawet zajżeć :ico_sorki: dwa razy dziennie spacerki i jeszcze trzeba coś w domku zrobić!!!
Jak ja zazdraszczam morza :-D normalnie mi by się nigdy nie znudziło jak bym tam mieszkała. Polskie morze jest cuuuuudowne i w zimie no i w lecie :-D w tym roku się znowu wybieramy bo kilku latach latania nad cudze morza i oceany.
Sabcia ale Nicola jest starsznie silna jak sama wstaje. Mój Maksiu też stoi ale jak się go postawi potrafi się też chwilke utrzymać przy łóżku ale do samodzielnego wstawania to mu jeszcze raczej daleko. ALe Nicol zdolna :ico_brawa_01:
Edulita jedziecie nad morze ale super wypoczniesz i to powietrze cudowne :ico_brawa_01:
matikasia, ale cię wzieło z tymi ćwiczeniami, normaleni ja to leń patentowany jestem.
Zaczarowana współczuje chorego pęcherza :ico_olaboga: pij herbate z żórawiny to szybciej przejdze.
Kala gołąbeczki hmmm chyba narobiłaś m smaku i będe musiała zrobić :ico_oczko:

A teraz gotuje obiadek dla chłopaków dzisiaj pierwszy raz pomidorową z ryże i kurczaczkiem. Mam nadzieje że pomidory ich nie uczulą.

I pewnie ze spacerku dzisiaj nici bo wieje niebo psakudne i może będzie padać.
Czy wy wychodzicie z dzieciaczkami jak mocno wieje???? bo moi teraz siedzą w spacerówkach i nie bardzo mi się podoba jak mi tak buzki za mocno wywieje. Ale może przesadzam. Jak to u was????

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 kwie 2010, 09:24

Magduś ja pomijając deszcz wychodzę zawsze. No a dziś właśnie niespodziewanie deszcz.
Ale cóż trochę porządków zaległych porobię. N chyba że naprawdę tak zawiewa, że wszystko lata :ico_haha_01:
No jak widzę te spadające gramy to motywacja jeszcze większa :ico_brawa_01:
Pytałaś ostatnio o morze. Jeszcze szukamy ale wstępnie jesteś już zdecydowani na kawalerkę 120 zł za dobę, ale jest wszystko dla nas, kuchnia, łazienka.

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

21 kwie 2010, 09:31

kawalerkę 120 zł za dobę
a w której częsci wybrzeża??

Kurcze z tym wianiem to u mnie ciężko określić bo na balkonie to zawsze zimniej i widać jak drzewa się ruszają. No zobacze jak to dzisiaj będzie. Może się zdecyduje chociaż na godzinke.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 kwie 2010, 09:36

Witam wróciłam właśnie od dentysty fuuuuuu..... mam taki niesmak w ustach :546:
Sabcia - Niki ma zacięcie po tobie silna malunia kobietka :ico_brawa_01: my nie mozemy wstawać ale juz Ida się troszke uspokoiła tylko jak ćwiczymy i ją na klęczkach trzymam to próbuje wtawać :-)
Czy wy wychodzicie z dzieciaczkami jak mocno wieje???? bo moi teraz siedzą w spacerówkach i nie bardzo mi się podoba jak mi tak buzki za mocno wywieje. Ale może przesadzam. Jak to u was????
ja tez sie boje jak wieje prosto w Ide ale biore folie przeciwdeszczową i ją zakrywam zawsze to ja osłoni bo boje się o gardziołek i oczka aby jej nie zawiało
Kala też mi smaka narobiłas na gołąbki :-) ale mam zadużo roboty aby jeszcze się bawić w gołąbki więc dzis zupka pomidorowa
wiolaw to u Lolka z tym wstawaniem jak u Idy nam tez zabroniono :ico_noniewiem:
matikasia ten strój to z okazji dnia ziemi mieli sie przebrac cali na niebiesko jak woda :-)
Nad morze to do Świnoujścia jedziemy do normalnego mieszkania bo znajomy ma tam kawalerkew i ona stoi wolna poza sezonem a tak sie składa ze maz siosty jedzie tam w delegacje a ona z nim więc - pomyślałam że tez pojade i w ciągu dnia bede miała pomoc przy dziewczynkach bo siostra bedzie blisko w hotelu :-) za 9 dni płacimy 400 zł a wszystko tam jest ładna nowa łazienka wogóle wszystko nowe i na nowym osiedlu i do tegop kuchnia wiec sama bede gotowac i drogo nas to nie wyniesie a jodu sie nawdychamy :-D
pozatym powiem wam ze ja bez wzgledu na pore roku uwielbiam morze
Mam nadzieje ze mi M załatwi internet taki przez komórke bo chciałabym czasami z wami poklikać w końcu będe miała samotne wieczory

[ Dodano: 2010-04-21, 09:38 ]
pij herbate z żórawiny to szybciej przejdze
to racaja im więcej pijesz tym szybciej wypłuczesz bakterie a żurawina i dzika róża sa w tym celu najlepsze

[ Dodano: 2010-04-21, 09:57 ]
Wstawiłam foteczki na nasza poczte w końcu się zebrałam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 kwie 2010, 11:18

Edulita my też do świnoujścia:) a czy ci Toi znajomi nie chcą wynająć tego mieszkania w drugiej połowie sierpnia??
No dobrze jakbyś miała neta, bo nas nie doczytasz po tylu dniach:) my mamy bezprzewodowy to na pewno będę miała:)

A jam folii używam tylko na deszcz. W sumie jeszcze jej nie używałam w ogóle:) mój T to w ogóle jest za hartowanie. Folii nie założył jak te śnieżyce były :ico_sorki: a ostatnio to mnie wnerwił. Poprosiłam go by ściągnął Milence pampka jak co wieczór na wietrzenie dupki (leżała na kocyku na podłodze) a on rozebrał ją całą do naga i leżała taka goła na tej podłodze :ico_szoking: uratowałam córcię;)

Magduś do Świnoujścia.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 kwie 2010, 11:21

matikasia, - sezon wakacyjny to juz jest zarezerwowany od pół roku on tylko znajomym odnajmuje i i tak zawsze ktos tam jest :-) a ty do Świnoujscia kiedy dokładnie jedziesz moze bysmy się spotkały ?
Moja Ida w spacerówce to cała wystawiona więc jak mocno wieje to ją wtedy osłaniam bo tak to tez jestem za hartowaniem :-)

[ Dodano: 2010-04-21, 11:23 ]
a dokładnie gdzie do Świnoujscia bo ja na chełmońskiego obok Lidla :-)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

21 kwie 2010, 11:29

Mikusia1 dziś robię Twoją pizzę:)
Czy mogę wkleić przepis na moim blogu kulinarnym? oczywiście napiszę, że to Twoja:)
oczywiscie ze tak :-D :-D
a chyba tez w weekend zrobie ta pizze :ico_oczko:

wrocilam wlasnie ze szpitala bo musialam pojsc po dokladniejszy opis z usg ciemiaczka tak kazal neurolog bo ponoc niemogl dokladnie odczytac tego wyniku
i te lakarki ze niby opis jest dobry i takie tam
ala ja mowie ze neurolog prosil mnie o dokladny pomiar tych komor no i co sie okazalo ze za miast 67mm jest 6.7mm :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
a to duza roznica :ico_olaboga:
no takze mam nadzieje ze teraz juz jest wszystko oki

siunia super fotki dzieciaczkow Mia jaka podobna do Nathanka :-D :-D :-D

no i musze skorzystac z przepisu na golabki z tym koncentratem pomidorowym :-D

Edulita super ze jedziecie nad morze i niedrogo ten pobyt :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wypoczniecie i nalykacie sie jodu :-D
a fotki dziewczynek superowe szczegolnie Iduni w okularkach :-D :-D :ico_brawa_01:

magduś81, ja wychodze z Zuzia nawet jak wieje ale zakladam wtedy okap zeby ja ochronic
no chyba ze jest mocna wichura to wtedy nie :ico_nienie:
a tak staram sie nawet jak pada deszcz wychodzic niech sie hartuje :ico_oczko:

Sabcia :ico_szoking:
:ico_szoking: :ico_szoking: Nikola juz stoi silna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
fajne fotki na poczcie :ico_oczko:

Matikasiaale piekne jest to krzeselko Milenki naprawde w rzeczywistosci lepsze niz na allegro :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i Milenka tak slodko w nim wyglada :ico_oczko: :-D
Dziś znów 20 dag mniej
super az zazdroszcze motywacji

:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

głosik oddany :ico_oczko: super wierszyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01:

jutro ide z Zuzka do nefrologa ciekawa jestem co mi powie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

a potem jade odwiedzic kolezanke i jej 3tyg synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wiki bedzie w szkole a ja z Zuzka pojedziemy :ico_oczko:

dobra uciekam do kuchni jakis obiadek wyszykowac
moze ziemniaczki z jajkiem sadzonym i szczypiorkiem i do tego maslanka :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 kwie 2010, 11:36

Mikusia dziękuję za głosik:)
Ja wczoraj miałam ziemniaczki jajko sadzone. Takie niby nic, ale pycha:)
Dziękuję za komplementy w imieniu Milenki :-D
Nie no z tym pomiarem to wygrali normalnie.

Edulita tak myślałam, że już wszystko zajęte.
Ja nie wiem gdzie jest ta ulica, co piszesz. Byłam tylko raz w Świnoujściu na badaniach terenowych na studiach:)
Jak się dowiem na jaką my ulicę to napiszę, bo jeszcze nie zarezerwowaliśmy dokładnie.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 kwie 2010, 11:37

moze ziemniaczki z jajkiem sadzonym i szczypiorkiem i do tego maslanka
to moój ulubiony zestaw na szybcika :-)
mikusia1, - dobrze że poprawili te wymiary bo róznica jest i to kolosalna a takie ich błędy kosztuja matke tyle nerwów - slów brak :ico_zly:
jutro ide z Zuzka do nefrologa ciekawa jestem co mi powie
trzymam kciukaski aby wszystko było git :ico_noniewiem:
szczegolnie Iduni w okularkach
te okularki dostała na szczepieniu za dzielnosc :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość