Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

23 kwie 2010, 09:24

co do wagi to u mnie stoi narazie
super!!!
Z synem na tym etapie mialam 2 kg na plusie, wiec teraz przyszalalam :-D
dolaczam sie - czysta mamusia.
:ico_sorki: :ico_sorki:
no i mamy termn kolejnej opperacji - 24 lipca - oby juzostatnia
_________________
no oby ostatnia, trzymamy kciuki, nameczy sie bidulek, a Ty przy nim :ico_placzek:

Moj syn dzis mial kiepska noc, kurde budzil sie 4 razy, :ico_olaboga: a on nigdy sie w nocy nie budzi. Nie wiem czemu sie budzi. Raz to na piciu a pozostale 3 razy to nie wiem :ico_noniewiem:

Ja od rana ogarniam mieszkanie a potem ruszamy na spacer bo dzis ladna pogoda, nie to co wczoraj :ico_zly:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

23 kwie 2010, 09:36

aniaj84, witaj i zagladaj do nas często :ico_brawa_01:
Ania R gratuluję 10 tygodnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Monia i Ania R kurujcie sie dziewczynki, bo nie możecie teraz chorować. Proponuję miodzik z sokiem z cytryny. :-)
aniaj84 napisał/a:
Monia M, ale masz synka przystojniaczka
Mamusia ładna to i synuś śliczniutki :-D . A tak swoją drogą to jak wkleiłaś fotkę w profilu to mam wrażenie że Cię gdzieś kiedyś widziałam, ale pewnie to niemozliwe bo pownie mieszkamy setki kilometrów od siebie. Monia z jakich pochodzisz okolic?
u nas podroz wczoraj fatalnie - i w 1 i w 2 str Wik nie spal a marudzil jak niew wiem - w sumie mi ciezko bylo usiedziec 6 godzin w samochodzie a jemu no ale jakos jestersmy
Jak dla dziecka taka długo podróż to męczarnia, no chyba że uśnie to wtedy mu czas szybciej minie, ale i tak jest dzielny.
mamy termn kolejnej opperacji - 24 lipca - oby juzostatnia

Oby ostatnia i żeby wszystko było OK. Trzymam kciuki
Ja od rana ogarniam mieszkanie a potem ruszamy na spacer bo dzis ladna pogoda, nie to co wczoraj
No wczoraj to było strasznie. Temperatura była 6 stopni a czuło sie jakby koło 0, bo strasznie wiało. Wczoraj jak byłam na spacerku to mnie strasznie przewiało i obawiałam sie o swoje zatoki, ale całe szczęście pogoda nie zaszkodziła. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-04-23, 09:38 ]
Monia M widze, że ty jutro wskakujesz na 10 tydzień. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

23 kwie 2010, 09:50

Mamusia ładna to i synuś śliczniutki
:ico_wstydzioch: :ico_oczko:
jak wkleiłaś fotkę w profilu to mam wrażenie że Cię gdzieś kiedyś widziałam, ale pewnie to niemozliwe bo pownie mieszkamy setki kilometrów od siebie. Monia z jakich pochodzisz okolic?
chyba mało prawdopodobne :ico_oczko: ja ze zdjęcia nie kojarze Ciebie :-) ale, moze, może, mieszkam w Warszawie.
Monia M widze, że ty jutro wskakujesz na 10 tydzień
nom :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-04-23, 09:54 ]
ide :ico_pranko: bo wrosłam chwilowo w fotel, a robota czeka :ico_zly:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

23 kwie 2010, 13:21

chyba mało prawdopodobne ja ze zdjęcia nie kojarze Ciebie ale, moze, może, mieszkam w Warszawie.
Masz rację- mało prawdopodobne byśmy sie spotkały, bo Wa-Wa jest duża a ja do Wa-Wy mam 130 km. :ico_haha_01:
ide :ico_pranko: bo wrosłam chwilowo w fotel, a robota czeka
Monia widzę, że wziełyśmy sie dzisiaj za tą samą robotkę. :-D
Na razie muszę sie pożegnać, bo idę gotować obiadzik dla mojego T.

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

23 kwie 2010, 14:08

witam :ico_ciezarowka: ale się działo jak mnie nie było... :ico_szoking:

sylwiab0000 ja na razie schudłam prawie 5 kg :ico_szoking: a to już 4 miesiąc... Nigdy tak nie miałam. Wczoraj byliśmy na kontroli i USG. Najprawdopodobniej dziewczyna... :ico_placzek: boję się że Rafał więc będzie polował na syna i nawet przy nim wczoraj spytałam lekarza o podwiązanie jajowodów. 3000zł kurde nie wiem jak dam radę, chyba otworzę konto i poproszę o pomoc do jakiegoś charytatywnego towarzystwa :ico_placzek: żeby Rafał kolejnego dziecka mi nie zrobił...

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

23 kwie 2010, 15:34

Bylismy z synkiem w centrum handlowym, na piechotke, 6 przystankow w jedna i 6 w druga. Uwielbiam chodzic na dlugie spacery, wszyscy sie smieja, ze syna na Korzeniowskiego chowam :ico_oczko: ale ja tak lubie chodzic..... nie wiem skad te kg tak rosna bo ja codziennie laze i laze :ico_oczko: za duzo jem znaczy :-D
Najprawdopodobniej dziewczyna...
nie smuc sie, ja tam bym skakala do gory :ico_oczko: moze ten Twoj delikwent nie bedzie juz wiecej w syna celowal :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-04-23, 15:40 ]
Chcialam Wam cos pokazac :-) to moj synek w wieku 20 miesiecy, prawie 1,5 roku temu :-) jejku jak to zlecialo :ico_olaboga: jeszcze taki malutki i tak smiesznie wtedy gadal. Teraz to juz jak stary zdaniami bajki opowiada i juz taki przedszkolak. A na filmie jeszcze taki dzidziu :ico_oczko: nie moge sie doczekac znow takiego malego baczka w domku :ico_brawa_01:
http://www.youtube.com/watch?v=H-lgCD18ZqQ

[ Dodano: 2010-04-23, 16:55 ]
własnie sie dowiedziałam, że mój synu dostał sie do naszego wymarzonego przedszkola!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie wierzylam, w to, ze sie dostanie nawet przez chwile bo bylo ogromnie duzo dzieciakow na jedno miejsce no i prosze dostal sie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

23 kwie 2010, 17:08

Najprawdopodobniej dziewczyna
nie martw sie - ubranka i zabawki już masz :-D u nas pewnie też tak będzie :ico_oczko:
spytałam lekarza o podwiązanie jajowodów. 3000zł
:ico_olaboga: dobrze ze u nas sterylizacja czy to kobiety czy mezczyzny jest za darmo, ale to bardzo radykalne i nie wiem czy sie kiedys zdecyduje.... :ico_noniewiem: Juz wole antykoncepcje chyba - zwłaszcza jak za free :-D

Monia M, mati uroczy na tym filmiku!!! :ico_brawa_01: No i brawa raz jeszcze za przedszkole :ico_brawa_01:

Ja tylko bym spała wkółko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 kwie 2010, 18:26

o oby ostatnia, trzymamy kciuki, nameczy sie bidulek, a Ty przy nim


DZIEKI DZIEWCZYNY
Moj syn dzis mial kiepska noc, kurde budzil sie 4 razy, :ico_olaboga: a on nigdy sie w nocy nie budzi. Nie wiem czemu sie budzi. Raz to na piciu a pozostale 3 razy to nie wiem :ico_noniewiem:
:ico_sorki:

bidulek, mam nadzieje ze dz\is bedzie dobrze spal
Oby ostatnia i żeby wszystko było OK. Trzymam kciuki
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Najprawdopodobniej dziewczyna...
tak szybko widac :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Ale to nic pewnego, na kwietniówkach mamy dziewczyne co doslownie na kazdej wizycie lekarz mówil co innego i za kazdym razem byl tego co mnówi prawie pewien
spytałam lekarza o podwiązanie jajowodów.
a ttabletki antykoncepcyjne ? Przeciez on nie musi wiedziec?
Uwielbiam chodzic na dlugie spacery, wszyscy sie smieja, ze syna na Korzeniowskiego chowam
przy chodzeniu to sie nie chudnie bo jak duzo chodzisz organizm przyzwczajony - ja zanim wika urodzilam to uwielbialam chodzic i to z 1 konca miasta na 2 a teraz to 1 przystanek przejde i padm a wik szaleje - nie znosi chodzic na spacer - z wózka mi doslownie wypelza :)
własnie sie dowiedziałam, że mój synu dostał sie do naszego wymarzonego przedszkola!!!!!!!!!!!!
gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja tylko bym spała wkółko
mi juz spanie przechodzi :) przynajmniej w dzien bo rano bym spala do 10 :-D

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

23 kwie 2010, 20:41

witam

ejustysia ja od tabletek strasznie tyję, a poza tym jeśli będę karmiła to nici z hormonalnej antykoncepcji... :ico_placzek:
jedynie podwiązanie albo spirala, ale przy spirali zaszłam w ciążę, więc się zraziłąm...

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

23 kwie 2010, 21:24

wieczór :-D
przylazłam do was bo u nas ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
monia super, że dostaliście przedszkole :ico_brawa_01: ja czekam za decyzją, ale mieszkam w małym miasteczku więc myślę,nie bedzie problemu...zobaczymy..
a filmik super :ico_brawa_01:
Kala ;), z każdej sytuacji jest wyjście, zobaczysz ... :ico_oczko:
ja dziś zmęczona bo byłam u rodziców, młody sie wybiegał, wyszalał,
kurde nie moge nic jesc bo mnie masakra męczy. Z młodym to na wieczór mnie brało i tyle a tu calutki czas męczy, jak otwieram lodówkę to :587: :587:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KylieTab i 1 gość