Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

26 kwie 2010, 20:07

A na jakim temacie jeszcze jesteś że pustki?
ja na grudniówkach bo na grudzień mam termin, ale tam cisza troszkęę

a co do spania to bardzo bym chciała ale młody to mi za bardzoe nie da sie położyć :ico_zly:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

26 kwie 2010, 22:11

Oj ja to tak o 21 bym sie kladla, a normalnie chodze spac po 24 normalnie znaczy nie w ciazy :ico_oczko: , ale tak jak od 21 chce mi sie juz spac, to zanim jeszcze wszystko w domu ogarne to klade sie wreszcie po 23. W sumie moglabym juz od 20 spac bo syn tak usypia, ale ja sobie zawsze znajde cos do roboty :ico_puknij: zamiast wypoczac to ja jak motorek zapitalam.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 kwie 2010, 08:48

ejustysia czekamy na ciebie z niecierpliwością.
wczoraj już kompletnie sil nie mialam , a wiec tak, USG nie mialam, bo dopiero za 4 tyg, ale macica powiekszyla sie bardzo dużo , szyjka ok, zamknieta wiec wszystko ok, niestety dostalam opierdziel - schudlam przez 4 tyg 4,5 kg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: no ale ja nic nie jem bo zaraz mi sioe wymiotowac sie przy tym moja praca to juz wogóle :ico_szoking: no ale grunt ze wszystko ok, kolejna wizyta juzz usg za 4 tyg.
aniaj84 ja bym chodziła spać razem z dzieckiem i nawet tak robię i wychodzi mi to na dobre, bo zdrowa i wypoczęta mama to szczęśliwe dziecko
ja tez z Wikuniem chodze spac :-D
11 stron nasmarowane od 25 stycznia, czyli w 5 miesięcy
no co ty ja na pazdzierniku tez pisze czasem i zagldam bo tam Sbcie mam i
jakis 2 watek :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
zamiast wypoczac to ja jak motorek zapitalam.
:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

27 kwie 2010, 11:27

zamiast wypoczac to ja jak motorek zapitalam
:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

ejustysia, ciesze sie że wszystko Ok po wizycie :-) no i z niecierpliwościa czekamy na USG za te 4 tyg. :ico_sorki: Jedz chociaz po troszeczku jak Ci niedobrze, ale jedz!!!!!!! :ico_sorki:

Ja chodze różne spać. Raz zasypiam z Mają już po 20 a innym razem nie moge spać i siedze do 23, 24... :ico_noniewiem: No ale ja chodze w dzień z Mają na drzemke :-D godzinną lub czasem nawet 2 :ico_wstydzioch: (dzięki temu Maja dłużej śpi w dzień bo jak spała sama to budziła sie już po 30 min).

My przeziebione strasznie z Mają :ico_placzek: Maja ma katar i kaszel i ja to samo. Tyle że Maje już 4 miesiąc męczy katar.. :ico_noniewiem: Dzis nie mogła spac wogóle w nocy przez kaszel bidulka :ico_placzek: Teraz jest strasznie marudna i płaczliwa. Ja nie bardzo mam co wziąść w ciąży, więc pije herbate w kółko z dzikiej róży z maliną i dolewam jeszcze sok malinowy i dodaje cytryny - oby szybko przeszło :ico_sorki:

Dziś dostałam list że mam 10 maja wizyte u położnej - no wkońcu!!! :ico_sorki: I USG na 17 maja :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

27 kwie 2010, 12:08

ejustysia a na październiku 2010 piszesz? :ico_szoking: ja czasami też ale jakoś tam od 3 dni nikt nic nie napisał.... a Sabcia to nie w październiku 2009 rodziła? Ja Weronikę tak rodziłam i z jakiegoś wątku Sabcię kojarzę... Ja jeszcze piszę w {b] naszych maluszkach PAŹDZIERNIKOWO-LISTOPADOWYCH [/b]

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 kwie 2010, 12:23

troszeczku jak Ci niedobrze, ale jedz!!!!!!! :ico_sorki:
no ja jem jem, tyle ze wszystko zwracam, lekarz powiedzial ze jesli w 2 tyg mi nie przejdzie to mam przyjsc i cos bedziemy z tym robic
My przeziebione strasznie z Mają
ojej niedobrze a co jej dajesz bo u nas standardowo zawsze smaruje piersiczki i plecki pulmexem, no i 2 razy dziennie, calcium, i kurcze taki bordowy syrop, potem sprawdze to Ci napisze - ale jest bardzo dobry, a jak juz uporczywie sie mi dziecka cos uczemi to biseptol i na 2 dzien przechodzi
Dziś dostałam list że mam 10 maja wizyte u położnej - no wkońcu!!! :ico_sorki: I USG na 17 maja
super, szkoda ze tyle trzeba czekac, ja po 20 maja juz 2 usg bede miala, a ty bidulka musisz sie niecierpliwic zeby dzidzie zobaczyc
ejustysia a na październiku 2010 piszesz
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: no tak chodzilo mi o pazdziernik 2009 :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Ja jeszcze piszę w {b] naszych maluszkach PAŹDZIERNIKOWO-LISTOPADOWYCH [/b]
no i ja o tym wlasnie mówie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

mój brzusio


Obrazek

[ Dodano: 2010-04-27, 12:25 ]
znaczy ten brzusio to chyba na tym zdjeciu tak wyszedl bo ja mysle ze on mniejszy jest duzo, wiec to chyb takie ujecie tylko :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

27 kwie 2010, 12:47

ejustysia tak właśnie myślałam że na październiku 2009 Cię widziałam i tam jest też Sabcia ale spox, nie ma ludzi nieomylnych :-D
a brzusio masz fajniutki, ja na razie za bardzo wstydzę robić sobie fotkę mojego megabęca :ico_ciezarowka: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-04-27, 12:49 ]
Weronika wstała przed 3 w nocy, tak chyba za 20 :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: i nie w głowie jej było spanie :ico_placzek: marudzi jak diabli :ico_zly: a ja niewyspana na maksa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Chyba ma zaparcia, najprawdopodobniej od leku przeciw kolce :ico_olaboga: :ico_olaboga: dałam jej czopka to zaraz takiego twardego kupalka zaczęła robić a spociła się przy tym... :ico_olaboga: chciałabym jej ulżyć ale nie wiem jak... W dodatku marudzi że śpiąca.... Kurcze nie wiem od czego ona tak ma, żal mi jej :ico_placzek: Wsadziłam jej jeszcze czopka do końca i niech jej zmiękczy kupkę bo ona nie daje rady jej wydalić :ico_placzek: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

27 kwie 2010, 15:09

a co jej dajesz
nurofen przeciwzapalnie zeby zapobiec infekcji oskrzeli i syrop przeciw kaszlowy homeopatyczny mam...
super, szkoda ze tyle trzeba czekac, ja po 20 maja juz 2 usg bede miala, a ty bidulka musisz sie niecierpliwic zeby dzidzie zobaczyc
ja juz miałam jedno po 9tc :ico_oczko: to bedzie drugie :-)

ejustysia, brzusio ekstra!!!!!!! :ico_brawa_01:

Kala ;), bidulka Twija malutka ze sie tak meczy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

27 kwie 2010, 16:20

ejustysia sliczny brzuszek, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tak w ogole to czesc :ico_oczko:
Mateusz mnie dzis obudzil o 6..... jak nigdy :ico_zly: pogoda do nonono caly czas pada, i przez ten deszcz i poranna pobudke jestem nie do zycia :ico_placzek:
A synu dzisiaj dał taki popis, ze rece mi opadły.

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

27 kwie 2010, 16:36

Witam wszystkie :ico_ciezarowka: w pochmurny dzień :-D
ejusysia super brzuszek. Oby mdłości mineły i abyś mogła jesc normalnie i przybierac kilogramy a nie je stracić. :ico_sorki:
Dzisiaj urzadziam generalne sprzatanie kuchni i tak mnie to pochłonęło, że dopiero teraz zagladnełam na forum :-D
Pogoda marna, ze nie chce sie nigdzie chodzić, ale niestety za 0,5 godzinki muszę wyskoczyć i pozałatwiac rozne sprawy.
Jeszcze tylko środa i juz w końcu bedzie czwartek i wizyta u lekarza :ico_brawa_01: Strasznie nie mogę sie doczekać.
Życze miłego popołudnia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość