Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

27 mar 2007, 18:14

cześć dziewczyny, moja córcia wreszcie jutro pójdzie do pkola - policzyłam dzi\siaj na kalendarzu, że w marcu była w przedszkolu 12dni :ico_zly: a za cały miesiąc zapłaciłam i nikt mi nie zwróci całości tylko jakieś marne grposze za te nieobecne dni :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
a co do urodzin, to ja robię Marzece takie dla koleżanek z pkola - oczywiście nie dla wszystkich - ale jestem w tej dobrej sytuacji, że zrobie wszystko na działce: jak będzie łądnie to mają imprezkę i świeże powietrze, a jak będzie padać to frajda, bo w namiocie :-D

brzewa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 25 mar 2007, 00:43

27 mar 2007, 20:58

Jesteśmy już po urodzinkach,godzinę temu wróciłysmy.Ale dzieciaki się wybawiły i wybiegały na tym placu! Myślałam ,ze córka od razu zaśnie,ale jeszcze nie śpi. :-)
Moja córka potrafi jeździć rowerkiem,ale tylko z bocznymi kółkami
Na działce-wspaniałe urodziny,tylko niestety córka urodzła się w lutym.
U nas w przedszkolu też bardzo mało dzieci,prawie wszystkie kaszlą.Zwracane są tylko stawi żywieniowe za nieobebność dziecka,zgłoszoną oczywiście wcześniej.
Pozdrawiam :-)

Reniia i Mati
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:56

28 mar 2007, 09:13

Witam kobietki i znowu cisza tutajbrzewa, imprezki na dzialce to super ale w lutym to troche ciezko moj maly urodzil sie w lipcu to znowu dzieciaczki sa na wakacjach ale i tak robimy imprezke kto jest to przychodzi ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

28 mar 2007, 13:04

brzewa, witaj.No i witam wszystkie mamy bo troszkę tu nie zaglądałam.U mnie słonko ładnie świeci ale zimny wiatr bo na Śnieżce jeszcze śniegi no i do nas chłodem wieje.Fajne pomysły na urodzinki na wolnym powietrzu...co prawda nie mam działki ale może do lata kupimy../jeśli nie to pomyślę ,może w parku :ico_noniewiem: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

28 mar 2007, 13:43

witam umnie tez slonko swieci cieplutko ja odpoczywam posprzątalam okna pomylam :ico_kawa: pije oktawian spi obiad zrobiony mam dzis i jutro wolne zrobilam badania krwi i moczu oktawianowi ide odebrac winiki i jutro do lekaza czy zdrowy jak wszystko bedzie oki to 2kwietnia jedziemy na zabieg na migdalki ale jeszcze troszke kaszle niewiem czemu kataru niema trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko oki pozdrawiam pa

Reniia i Mati
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:56

28 mar 2007, 14:05

julita32, bedzie wszystko oki zobaczysz moj maly mial wycinane migdaly jak konczyla mu sie ospa ale akurat byly 2 tygodnie to bylo mozna trzymam kciuki Obrazek

Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

28 mar 2007, 14:52

Czesc wszystkim kobitkom!!! :-D
moja Olcia dzis pojechała na wycieczke autokarowa do teatrzyku....
zaraz po nią ide ,bo juz pewnie wrocili....
julita bedzie dobze... :-)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

28 mar 2007, 16:48

julita trzymam kciuki,napewno będzie ok. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

28 mar 2007, 20:37

Ja dzsiaj kupiłam małemu buciki nowe bo ciepełko się robi więc lżejsze i cieńsze buciki terzeba było już kupić :):)

Mały jeszcze sięuczy jezdzić bez kółek ale jeszcze długa droga przed nami :)

julita32, bardzxo mocno trzymam kciuki i będzie dobrze :):):)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

28 mar 2007, 21:22

julita32, będzie dobrze!
Byłam dziś u alergologa z Zuzią ale nie dała sobie zrobić testów - muszę ją do tego lepiej przygototwać - może za dwa tygodnie się uda jak pójdziemy na następną wizytę.
A w naszym szpitalu wycinają migdałki ale tak ok 6 roku życia bo dziś pytałam . Lekarz mi mówił ze jak Zuzi sie będzie utrzymywał niedosłuch to być może trzeba jej będzie usunąć migdała po zrobieniu badań . julita32, a jak zdiagnozowali u Was że trzeba ten migdałek usunąć?

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość