katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

30 kwie 2010, 10:19

Dzieki martalka juz sprawdzam :ico_placzek: tak czy siak chyba zadzwonie jeszcze raz do tej poloznej bo oszaleje no przeciesz to jest az niemozliwe zeby tak swedzialo jeszce raz dzieki kochana :ico_sorki:
Ps dobrze kojarzysz mieszkam w UK

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

30 kwie 2010, 11:43

katinka, poza tym to wszystko się kupy nie trzyma, gdyby miało chodzić o uczulenie na proszek to chyba uszy czy twarz by nie obejmowało, a jeśli na jakiś krem czy balsam to krocze...? Nie wiem czy można w ciąży brać wapno, ale może zapytaj o coś odczulającego, powinno od razu przejść. Jeśli nie, to przyczyna musi być inna. Naciskaj te babki, niech zlecają jakieś badania, myślą co to może być... Trzymaj się dzielnie :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

30 kwie 2010, 12:24

Witam,przepraszam,że się wtrącam,ale ja miałam cholestazę w ciąży z młodszą córcią...zaczęła mi się w 30 tyg.swędzeniem rąk,nóg i brzucha,najbardziej nasilało się w nocy.Żadnych krostek ani wysypki przy tym nie ma,po prostu swędzi skóra.ja brałam na to leki i musiałam jeździć co 3 dni na ktg.Mam nadzieje,że u Ciebie to jednak nie cholestaza,bo jest ona niebezpieczna dla dziecka.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

30 kwie 2010, 16:00

Nicola, :ico_brawa_01: za 35 tydzień! Ależ to już blisko :-)

katinka, tzrymam kciuki żeby nie było to nic powaznego i żeby udało Ci się nakłonić lekarza do wypisania Ci skierowania na badania! :ico_sorki:

Ja dziś troche pojeździłam po mieście w celu zrobienia jakichś małych zakupów spożywczych na weekend no jestem wykończona. Pomimo tego, że specjalnie wybrałam się w godzinach porannych póki większosć jest w pracy to i tak miałam wszędzie problem z parkowaniem i musiałam wystać w mega kolejkach - w żadnym miejscu nikt nie domyślił się żeby przepuścić kobietę w ciąży :ico_zly: Zazwyczaj nie liczę na niczyją litość, ale tym razem trcohę mi było przykro, bo mały mocno na pęcherz dusił :ico_olaboga: A swoją drogą jak tam poparzyłam na to "polowanie" niektórych ludzi na jedzenie, to odniosłam wrazenie, że do jakiejś wojny się szykują, a nie do weekendu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

30 kwie 2010, 17:14

witam się.

my się chwalimy i oznajmiamy że byliśmy na pierwszym spacerku. położna pozwoliła wyjść nawet na godzinkę, więc skorzystaliśmy :)

a oto kilka nowych fotek Tobiego:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

30 kwie 2010, 18:26

Aaaaaaaaaa, cudny!!! Ja tez chcę!!! :ico_haha_01:


Super, że byliście na spacerku, szkoda pięknej pogody. Lepsze świeże powietrze niż kiszenie się w domu, zwłaszcza dla psychiki mamy :-D
Oby mała była zdrowiutka, to szybko wyjdziemy :)

Katinka, spisz nazwę angielską bądź łacińską w Wikipedii i idż się nawet wykłóć o te badania!
Powodzenia, Mocne kciuki kochana.
Bo nawet jakby to miało okazać się czymś innym, jakąś błahostką, to twój spokój i dziecka spokój jest tego wart!!!!!!

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

30 kwie 2010, 18:32

Cześć dziewczynki ;)

Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich świętujacych ;)
julchik22, ja nie spotkałam się jeszcze, żeby ktoś mnie przepuścił w jakiejkolwiek kolejce ;) raz w Biedronce Pani specjalnie dla mnie otworzyła kasę i jak mnie przyjęła to od razu zamknęła ale ludzie z ulicy niestety jak kobieta w ciaży stoi w kolejce lub w tramwaju np to nie widzą brzuszka, ale jak idzie swobodnie i nie potrzebuje być przepuszczona to wówczas brzuszek jest na oczach i jezykach wszystkich ech ta mentalnosć naszego społeczeństwa ;)

tibby, super Tobiasz się prezentuje ;) spacerek zaliczony do udanych, pogoda rewelacyjna :) Dobrze macie ;)

Ja zakupów żadnych jeszcze nie mam na weekend ;( i jakoś mi sie wcale nie chce o tym myśleć ;( Byłam na spacerze 2 godzinnym dzisiaj i jestem padnięta, już po kąpieli czekam aż będe mogła oko zmróżyć, bo jak teraz legne to zapewne obudzę się o połnocy i noc nie przespana ;(
Od rana siedziałam jeszcze nad podatkami ;) bo sa na tym świecie tacy, którzy dopiero dziś sie ocknęli, że to ostatni termin rocznego rozliczenia ;D

Miłego wieczorku kobitki ;D :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

30 kwie 2010, 19:57

tibby, Tobiaszek jest CUDNY i UROCZY! Mój Mąż potwierdził :-) Az trudno uwierzyć w ten cud, dopiero dzieciątko było w brzuszku, a teraz już sobie spaceruje :-) Szczególnie uroczo wygląda na drugim zdjęciu jak sobie słodko śpi :-)

No dziś rzeczywiście szał zakupowy, my już mieliśmy dosyć miasta i sklepów, a szczególnie zakupowiczów! Przepychanka na maxa :ico_olaboga: Nie wiem czy wszystko kupiliśmy, bo nie miałam weny przy tej duchocie. Jutro znajomi do nas przyjeżdżają na grilla, może sąsiedzi też wpadną.

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

30 kwie 2010, 20:09

Mnie mezulko wybawił od zakupów ;) Pomyślal o wszystkim, wiec chyba pierwszy raz w zyciu nie wpadłam w zakupowy szał weekendowy ;) A rok temu byliśmy na romantycznym weekendzie w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą - cudowne chwile, wówczas zaczęliśmy planować nasze maleństwo ;)
Dzisiaj zaczełam już tęsknic za dzieciaczkiem ;) jak patrzę na Tobiaszka to tak bardzo chce by maluszek był już z nami ;) ale wszystko w swoim czasie ;)jestem cierpliwa.
Uwaga na komary i kleszcze!!!!Mnie juz komary pogryzły dzisiaj ;( a mój psiak złapał kleszcza ;( podobno wysyp jest kwiecień i maj, a potem na jesień sierpień, wrzesień ;) brr
zaraz się zacznie - burza z piorunami ;D juz wiatr u nas sie zerwał i ciemno się zrobiło ;) ja nie wiem czy cosik z tego grillowania weekendowego wyjdzie ;(

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 kwie 2010, 21:19

tibby, ale slicznosc !!!! te paluszki :ico_brawa_01: jeju juz nie pamietam jak to jest tulic takie malenstwo :ico_brawa_01: i jaki on grzeczny z tego co piszesz :ico_brawa_01:
tylko pozazdroscic :ico_sorki:
ja co godzine noc nie noc pobudke mial;am na cyca i to przez 6 miesiecy !!! moze teraz bedzie lepiej :ico_oczko:
u na sma byc zimno na weekend :ico_noniewiem:
mnie cos gardlo boli :ico_chory: a Iga cos katar dostaje wiec pewnie cos zlapalysmy

[ Dodano: 2010-04-30, 23:44 ]
dobra to wklejem na ta koncoweczke brzuchol :-D
[IMG=http://img260.imageshack.us/img260/4420/p4300130.th.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość