Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

04 maja 2010, 22:30

Dobry wieczór

Właśnie wróciliśmy z wieczornego spaceru po osiedlu z psiakiem, troszkę deszczyk nam towarzyszył ale świeże, rześkie powietrze w płucach bezcenne.
Dziękuję Wam za słowa otuchy, to ważne mieć wsparcie w takich chwilach.

Karo - cieszę się, że jesteście zadowoleni z zajęć w szkole rodzenia, my zaczynamy w sobotę. Wyliczyłam, że zajęcia skończymy tydzień przed planowanym terminem porodu, także dzidzia musi siedzieć do końca w brzuchu i już.

Czekam jeszcze na ostanie rzeczy wyprawkowe zamówione na allegro i będę pakowała torbę do szpitala i prała oraz prasowała ciuszki bobasa. Wole być przygotowana na każdą ewentualność, żeby nie być zaskoczoną. Już tylko 7 tygodni zostało - blisko, co raz bliżej.

Życzę wszystkim spokojnej nocy do jutra mamusie

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 maja 2010, 22:51

ja juz dzis w zasadzie oststnie przygotowanie na pzyjecie nowego czlonka rodziny :-D
pralam poszycie fotelikow samochodowych i wozka wiec to juz chyba wszystko :ico_szoking:
Samanta, trzymaj sie dzielnie :ico_sorki: wiem ze ci ciezko i ciezko tak udawac z enic sie nie dzieje zeby sie nie denerwowac w ciazy ale wiem ze dasz rade :ico_sorki:
Igolinka juz dawno chrapie a my z M pichcimy leczo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

04 maja 2010, 23:28

dobranoc brzuchatki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

05 maja 2010, 08:16

mmarta i jak leczo?? wyszło??

Ja chyba nie będę prała poszycia wózka :ico_olaboga: nie chce mi się powiem szczerze.
A w temacie fotelików.. muszę kupić Damiankowi nowy fotelik, i szukam bezpiecznego i takiego jaki na długo starczy. Ten który teraz ma jest po Bartku (0-18) i po kimś jeszcze- odkupiony, zapięcie łączące pasy w kroku- ten plastik- pękł. Jeżdżenie w tym dziadostwie jest wysoko ryzykowne.. A i jeszcze jak widziałam program uwaga i fotelikach (m in o chicco..) to.... załamka

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

05 maja 2010, 09:05

Dzień dobry

Spałam sobie spokojnie całą noc, wymęczyłam wczoraj swój organizm do późnych godzin nocnych, wypiłam szklankę ciepłego mleka 30 min przed snem i podziałało - obudziłam się dopiero o 8:30
Plany na dziś: porządki dnia codziennego, papierologia, spacer z psiakiem, wizyta teściowej, sklep (chcę tacie kupić piżamę)i sobie pachnący płyn do kąpieli, książka i prasowanie. Wieczorem zrelacjonuje czy moje planowanie zostało zrealizowane.

mmarta - Ty chyba jakopierwsza wyruszysz na porodówkę? dobrze, że już wszystko gotowe masz, to teraz już tylko czekanie... Dziękuję za ciepłe słowa...A tym leczem narobiłaś mi smaka...

martalka - ja też oglądałam ten program o fotelikach i tez byłam przerażona, a wypowiedzi sprzedawców typu - my wiemy, że ten fotelik nie spełnia norm ale jeśli my go nie sprzedamy, to zrobi to inny sklep! Qrcze a kto ma przerwać to błędne koło???Wszędzie jak widać liczą się tylko pieniadze, smutne ale prawdziwe.

U mnie zagląda przez okno słoneczko, jak dobrze...

MIŁEGO DZIONKA

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

05 maja 2010, 09:45

Martalka, Samanta, też oglądałam ów program i jestem w szoku! Powiem szczerze, że zaczęłam teraz się zastanawiać jaki kupić ten fotelik, te crush testy mnie zszokowały! Już nie patrzę na te najtańsze na allegro... Co prawda na każdej aukcji piszą, że oczywiście fotelik jest najbezpieczniejszy, a wygląd nic nie zdradza, ale boję się kupić gówna...Więc popytamy chyba po sklepach, przemyślimy dogłębnie sprawę i dopiero podejmiemy decyzję. Bo nie wydaje mi się żeby fotelik za 87zł plus przesyłka był dobrej jakości. A może Wy macie już coś na oku, albo wiecie, że konkretna firma się sprawdza? Słyszałam, ze godne polecenia są maxi cosi, ale ceny powiem szczerze... no wygórowane.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

05 maja 2010, 10:21

no ja też o maxi cosi słyszałam... nawet taki chciałabym kupić Damiankowi, tylko obecnie kasa idzie na łóżko dla obu, więc... Roemer, britax, jeszcze jakieś są dobre.
na fotelik.info są wyniki crashtestów, ale przecież te chicco z uwagi PRZESZŁY crashtesty, mają homologację...
ehhhhhhhhhhhh

[ Dodano: 2010-05-05, 10:23 ]
jedno jest pewne. Będę zbierać.
Bo badziew za 100zł mnie nie urządza..
Te chicco z programu kosztują ponad 400zł!! to też nie mało, a jednak...

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

05 maja 2010, 11:28

cześć
widzę że piszecie o fotelikach ja tego programu akurat nie oglądałam, tylko coś słyszałam...my ten malutki fotelik to mamy graco kompatybilny do wózka a większy to mieliśmy pożyczony od znajomych jakiś polski, ale nawet byliśmy zadowoleni, tylko że chyba teraz będziemy go musieli oddać znajomym a my coś kupimy większego,mój A napewno coś dobrego kupi, on to musi wszystko przeczytać co istnieje popytać wszystkich porozmawiać, A nie robi nigdy zakupów nie przemyślanych co czasem mnie denerwuje bo żeby on coś kupił to to trwa i trwa!

zaraz zadzwonie czy już są wyniki, bo sama jestem ciekawa co to ze mną? i z moją dzidzią, jakby były to jutro do gina

Moje chłopaki właśnie w drodze, przed chwilą dzwonił A że wyjechali pewnie do 17 będą jechać,jeszcze pogoda nie za ciekawa!
A ja popołudniu też się zbiorę do domu, rodzice mnie odwiozą...
już baaardzo tęsknie za moim Tomkiem, on za mną też choć tego nie mówi bo jeszcze jest chyba za mały, nie potrafi sobie tego uświadomić, ale A opowiadał mi wczoraj że za bardzo nie chce jeść takie ma momenty zawieszenia że przyjdzie i się przytula do ojca i po chwili mówi że już jest dobrze...
on jest malutki to zdaje sobie sprawe że woli być tam gdzie mu lepiej, może nie jest to przyjemne dla mnie ale ic nie zmienię :ico_olaboga: ...
pozdrawiam

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 maja 2010, 11:50

Martalka, wyszlo wyszlo :-D ale kara za lakomstwo wieczorne tez byla -jak mnie o 3 zgga chwycila to normalnie masakra...
co do fotrlkika to pralam bo mialam zakurzony :/
a jesli chodzi o bezpieczne foteliki to dla Igi mam nowe i sa super !!!( musze miec 2 bo przekladanie z mojego samochodu do M nie wchodzi w gre za ciezkie te foteliki ) no a dla malej mam takie bym powiedziala srednie bo po Igusi a jeden z n ich tez byl uzywany :/
wszystko sie zapina i ok ale sa tej ,,starszej generacji,,
Samanta, aaa moze mnie przescigniesz w wyscigu na porodowke :) wiesz jak to jest ;)
agniecha772, karo-22, witajcie

aaa wlasnie maxi cosi mam na oku :ico_sorki: ale nie wiem czy dam rade teraz kupic :/
lece z igolina na spacer
do potem

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

05 maja 2010, 12:50

DZWONIŁAM DO PRZYCHODNI I KURCZE JESZCZE NIE MA WYNIKÓW, 5 6 DNI trwa badanie cóż zadzwonię jutro, ale jutro mój gin przyjmuje... :ico_noniewiem:
no jak nie jutro to w pon no zobaczymy...
ece z igolina na spacer
bawcie się dobrze

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość