Awatar użytkownika
enigma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2010, 13:08

24 kwie 2010, 23:33

Tak też chyba zrobie :) zakupie sobie coś a aptece i zobacze czy coś pomoże, a jak nie to pójdę prosic o wymaz ;)
Zastanawiałam się zeby sobie kupić ten Lacibios Feminum doustnie i Abiofem dopochwowo, takie podwójne działanie. Czy myslicie ze to lekka przesada? ;)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

25 kwie 2010, 12:54

Enigma nie wiem czy mozna brac to naraz ,ale pewnie tak :) Ja Lacibios Femine bralam potem przy kazdorazowym braniu antybiotykow przez jakis okres czasu i teraz mam zupelny spokoj z tymi sprawami.

A co do lekarza to mi lekarz przepisywal od razu lek na grzybice na recepte - nigdy nie dostalam leku ktory sama moglam sobie kupic. Wczesniej z takimi kombinowalam i nigdy nie bylo poprawy ale to wszystko napewno zalezy - jednym pomaga drugim nie :).
Jedynie bez recepty uzywalam Clotrimazolum bo przynosilo lekka ulge.

Awatar użytkownika
enigma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2010, 13:08

25 kwie 2010, 22:54

Jutro zakupie sobie obydwa srodki, jeszcze dla pewności zapytam panią w aptece czy można je stosowć naraz :)
No i zobaczymy czy będzie poprawa...
Wogóle słyszałam ze ten abiofem juz od dawna za granica jest stosowany więc mam nadzieję, że jest naprawde dobry :)

[ Dodano: 2010-04-28, 00:28 ]
No w porzadku, kupiłam sobie obydwa środki. Aptekarka powiedziała ze nie ma przeciwwskazań zeby je razem stosowac :) wiec teraz czekam na efekty...

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

28 kwie 2010, 20:02

no to czekamy na efekty? duze sa te tabletki? i jak ten abiofem w aplikacji?

Awatar użytkownika
enigma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2010, 13:08

29 kwie 2010, 22:52

A tabletki nie są duze, takie normalnej wielkości powiedziałabym ;) raz dziennie sie przyjmuje, tylko zaskoczył mnie cena niestety.. zapłaciłam ponad 20 żł za tylko 10 tabletek!
A abiofem, hmmm jeszcze nie wiem, póki co moge powiedzieć ze jest wygodny w uzyciu, ten aplikator bardzo ułatwia sprawę ;) niestety też drogi :|
No ale czego się nie zrobi, zeby nie swędziało i nie piekło...

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

30 kwie 2010, 20:52

na zdrowiu w koncu nie mozna oszczedzac:)
mam nadzieje, ze bedzie ok bo objawy nie naleza do przyjemnych.

Awatar użytkownika
enigma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2010, 13:08

01 maja 2010, 22:58

to samo slysze zawsze od rodzicow, moze nie w tym temacie akurat bo im sie nie spowiadam z takich przezyc :P ale ogolnie o zdrowiu - pieniadze rzecz nabyta, mozna zarobic, lepiej wydac na leczenie niz stracic zdrowie ktorego nie da sie poxniej odzyskac :)

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

02 maja 2010, 20:14

dokladnie, tak tez robie z roznymi kosmetykami do skory bo juz nie raz nabawilam sie alergii, uczulenia, albo w ogole nie bylo efektow, tym bardziej, ze mam problematyczna skore.

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

05 maja 2010, 11:00

A tabletki nie są duze, takie normalnej wielkości powiedziałabym ;) raz dziennie sie przyjmuje, tylko zaskoczył mnie cena niestety.. zapłaciłam ponad 20 żł za tylko 10 tabletek!
w niektórych aptekach bywa za 16zł lacibios femina ;) a poza tym nie ma innego probiotyku o takich wskazaniach na rynku, który byłby równie skuteczny i tańszy.

a co do pieczenia i swędzenia, to zamiast leczyć się na własną rękę, najlepiej jednak pójść do lekarza.

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

05 maja 2010, 18:41

niby dobrze pojsc, ale mysle, ze abiofem plus te tabletki pomaga enigmie na jej objawy;)

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości