misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

06 maja 2010, 20:01

do ślubu też możesz spokojnie być w ciąży
hmm ja bym chiała z moim R to teraz jakos od 2 tyg.co 2 dzień sie przytulamy juz nawet biedak nie protestuje ostatnio xle sie czuł ja sie bardzo popłakałam bo to był dzień na tulenie i jak zobaczył ,ze płacze to mnie przytulił i sie ze mna pokochał kochany jest teraz bardzo sie poswieca bo wie jak bardzo chce mieć dzidzie...
dzis jak juz pisąlam mam 22dc @ powinna byc jakos w srode..ale nie wiem jak to bedzie bo mnie nigdy przed @ teraz piersi juz nie bola i nigdy nie wiem kiedy ja dostane :ico_sorki: nie wiem nawet czy pecherzyk pekł bo miałam dzis miec robione USG ale mysle,ze pekł bo ten jajnik kuł mnie z 3 dni az sie martwiłam...

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

06 maja 2010, 20:06

to dzielny twój R, mój pewnie na co drugi dzień się nie zdecyduje.
A na jakiś urlop się wybieracie lub podróż poślubną?

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 maja 2010, 20:06

misia81, to moze akurat sie udalo...
Trzymam za ciebie kciuki z calej sily!!!

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

06 maja 2010, 20:23

to dzielny twój R, mój pewnie na co drugi dzień się nie zdecyduje.
a pamietasz co ja musiałam wymyslać?odstawiac tabletki potem kłamac on wciaz nie chciał to yło straszne :ico_placzek: dopiero któregos dnia wróciłam od gin zapłakana i mu powiedziałam,ze to ostatni dzwonek cos mu się stało i zaczelismy po malutku 1 miesiac nie przykladalismy sie tylko bez zabezpieczenia juz drugi miesiac troszke wiecej razy a w tym to przeszlismy samych siebie bo ja biore to CLO i mój R wie,ze jak nie bedzie ze mna współzył to strace cykl opieral sie jeszcze do niedawna teraz juz nie ma wyjścia :-D takze kochana ty sie nie martw ja mysle,ze juz nidługo równiez bedziesz juz starajaca sie :ico_brawa_01:
i tak mialam spytac czemu twój maz nie zdecydowałby sie na co drugi dzień? :ico_noniewiem:
A na jakiś urlop się wybieracie lub podróż poślubną?
tak :ico_oczko: 7 czerwca wyjzdzamy nad morze na calutki tydzień tak jakos chciałam tam jechac bo moja swiadkowa nam stawia ten wyjazd w ramach prezentu :ico_brawa_01: juz urlopy mamy zarezerwowane takze w sumie juz wolne bede miała od 3 czerwca bo to boze ciało noi az do 14 czerwca :ico_oczko:
kurcze wybacz ze sie rozpisałam :ico_sorki:
to moze akurat sie udalo...
Trzymam za ciebie kciuki z calej sily!!!
kochana jestes ja równiez trzymam bardzo mocno jak nie teraz to sie uda za miesiac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

06 maja 2010, 22:09

misia81, kurcze szkoda że tak się nie udało u tego lekarza,dziwne bo jak się skarżyłaś że tak ci źle...
no ale do poniedziałku wytrzymamy...
ja jakoś czuję,że tym razem ci się udało :ico_sorki:
a męża masz dzielnego! Na początku nie chciał ale facet też inaczej na to patrzy,zupełnie inaczej to czuje i przeżywa i dopiero jak zobaczył jak ty to przeżywasz i czujesz to zrozumiał i staną na wysokości zadania i chwała mu za to :ico_sorki: :ico_brawa_01:

a ja czuję się dobrze :-) dziękuję :ico_sorki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

06 maja 2010, 22:43

ja jakoś czuję,że tym razem ci się udało
obys potrafiła "krakac" :ico_sorki: wytrzymamy do poniedziałku musimy :ico_oczko:
ale mowie piersi mnie nie bolą a w sumie powinny chociaz jak pisałam od 2 lat nie wiem kiedy @ przyjdzie bo nic nie czuje nigdy :ico_sorki:
a męża masz dzielnego!
i równiez za to go kocham ,ze sie tak dla mnie poswieca dzis az podeszłam do niego mocno przytuliłam i powiedziałam,ze go bardzo mocno kocham,usłyszłam to samo :-)
a ja czuję się dobrze
a jak piersi nic a nic nie bola?

aaa zaprosiłam cie do znajomych na N/K :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

06 maja 2010, 22:51

misia81, bolały mie piersi moze z 3 dni a dziś już malutko trochę się zmartwiłąm bo wiem że mogą nie boleć ale jak tak nagle zanikają oznaki ciązy to też nie dobrze.
a własnie ja tak miałam,na okres ostatnie 2 cykle bolały mnie piersi brzuch ,czułam że będzie a teraz nie bolały mnie piersi wcale,brzuch tak inaczej i mniej i jakoś w duszy czułam,że chyba się udało.
Może tak właśnie jest u ciebie.

i już idę na nk :-D

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

06 maja 2010, 22:55

nagle zanikają oznaki ciązy to też nie dobrze.
nie mozesz gdzies jechać do szpitala aby ci zrobili USG albo jakiegos lekarza? kurcze uspokoiłabys sie :ico_sorki:
Może tak właśnie jest u ciebie.
niedługo sie okaże :ico_noniewiem:
i już idę na nk
serdecznie zapraszam :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

06 maja 2010, 23:04

misia81, jutro idę do lekarza,tzn wiesz ogólnego bo gin nie przyjmuje tu ale poprosze o skierowanie na usg w jak najszybszym terminie .

ale ty sliczna jesteś :-D wszystkie twoje fotki zobaczyłam :ico_brawa_01: i jaka zakochana :ico_brawa_01: widać,że baardzo się kochacie :ico_brawa_01:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

06 maja 2010, 23:19

ale poprosze o skierowanie na usg w jak najszybszym terminie .
i bardzo dobrze bo nie ma na co czekac daj znac tylko co i jak :ico_sorki:
ale ty sliczna jesteś wszystkie twoje fotki zobaczyłam i jaka zakochana widać,że baardzo się kochacie
dziekuje :ico_wstydzioch: a my sie kochamy jak dwa diabołki :ico_haha_01: czasem tak sie potrafimy pokłucic,ze hoho bo on nerwus i ja nerwus,ale jest dobrze jakies 3 miesiące temu przez 2 miesiace mielismy powazny kryzys,taki,ze ja juz chciałam sie rozstac miedzy innymi wpadłam w depresje bo on dziecka nie chciał no ale nie tylk wszystko wtedy sie nazuciło,ale wytrzymalismy i teraz odpukac jest dobrze :ico_oczko: tak to prawda bardzo go kocham i poki co nie wyobrazam sobie aby jego przy mnie nie było :ico_sorki:

a jesli chodzi o ciebie kochana to Ty jestes BOSKA!!! normalnie czad :ico_brawa_01: emanujesz takim ciepłem,spokojem tryskasz radoscia jestes poprostu niesamowita,bardzo ladna do tego kobieta trafiłas widze na fajnego meza bo bardzo pasujecie do siebie,rany julek jestem pod wrazeniem :-D daj mi prosze troszke tego Twojego entuzjazmu i oze jednak potrafisz "wykrakac"czasem cos :ico_oczko:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość