Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

07 maja 2010, 09:16

hej
ja dzis poranną porą
stawiam :ico_tort: za skonczony 36 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mmarta, katinka,
w najbliższych latach raczej do was nie trafię :( chociaż Bardzo bym chciała. A w ogóle marzę sobie o zabraniu rodzinki do Szkocji.

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

07 maja 2010, 10:00

Nicola brawa za skonczony 36 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mmarta - Ha ha ha zeby na swojego tak szczekac :ico_oczko: ale duzo sie nie pomylilas

A ja stawiam za 34 :ico_tort:
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 10:12 przez katinka, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

07 maja 2010, 10:04

ja do 36 mam jednak jeszcze ciut czasu :D
A dla Nicoli brawa oczywiście

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

07 maja 2010, 10:11

Martalka faktycznie ja chyba od rana zle widze juz poprawilam

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

07 maja 2010, 12:49

Hej dziewczyny:) nareszcie mogę coś napisać . Ostatnie tygodnie to masakra , bardzo źle się ciągle czuje , również nachodzą mnie negatywne myśli , dół, ciągle przygnębiona:( Mam już dość , ale wiem że muszę jakoś wytrzymać. Mimo tego , że faktycznie jest bardzo ciężko. Wczoraj byłam u lekarza i miałam robione oczekiwane usg. Widziałam buzinke mojej malutkiej( jest taka słodka). Niestety znów jakieś problemy a mianowicie z ciśnieniem. Tętno moje nadal wysokie i to bardzo...Mam zapisać się do internisty i porozmawiać na temat właśnie tętna. Czy w ogóle bezpieczny będzie poród naturalny. Chociaz zdaniem lekarza on się tym nie interesuje a że cierpie na nerwice itd uważa , że to nie przeszkodzi w porodzie naturalnym. Ale jednak sam ma jakieś obawy i wysłał mnie do internisty. Zobaczymy co mi powie , czekam na wizyte. A pozatym miałam wczoraj wysokie ciśnienie 145/110. Nie wiem już co mam robić. Jest coraz to gorzej.

A jak Wasze samopoczucie? Wszystko ok?

I :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dziewczyn za skończone następne tygodnie:)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

07 maja 2010, 14:32

katinka, :ico_brawa_01: za 34 tygodnie :-)

Nicola, :ico_brawa_01: za 36 tygodni :-)

Anja224, no ciśnienie zdecydowanie za wysokie, szczególnie rozkurczowe, 110, wskazuje na nadciśnienie ciężkie. Myślę, że nie powinniście ryzykować z porodem naturalnym... Lepiej udaj się do lekarza, nie ma żartów w takich tematach. A poza tym głowa do góry! :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

07 maja 2010, 14:41

Nicola, :ico_brawa_01: za skończone 36 tyg, katinka :ico_brawa_01: za 34! :-)

Anja, trymaj się. Wszystko będzie dobrze! Daj znać co powiedział lekarz

NICOLA_1985

07 maja 2010, 16:07

katinka :ico_brawa_01: za 34 tydzien

Anja no z takim ciśnieniem poród naturalny chyba dość ryzykowny.... :ico_noniewiem: wygląda na to, że nie tylko mnie czeka cc... ale zobaczymy co Ci powie internista. po wizycie melduj jak wyglada sprawa :ico_sorki: bedzie dobrze.. byle dzidzia była zdrowa!

mam pytanie dziewczyny od około 2 tygodni moze 2 z hakiem zauważyłam, ze wydzielina z pochwy z zółto - białej zaczeła sie robic żółto pomaranczowa... :ico_noniewiem:
oczywiscie ta biało zółta tez jest ale czesto na wkładce kolor wydzieliny jest bardziej pomaranczowy niz żółty..
byłam u lekarza ale był lekko zakrecony wiec niewiele wiem.. powiedzialam mu jak to wyglada on mi kazał siadac na fotel i najpierw sprawdzał szyjke dosc długo naciskał na brzuch itd i ja jedyne o czym marzyła to zejsc z tego fotela zanim z niego spadne a ginek oczywiscie pochłoniety jak najdokładniejszym zbadaniem szyjki chyba kompletnie zapomniał o czym mu wczesniej mówiłam...
no ale wydaje mi sie ze jesli by zauwazył jakies zmiany grzybicze czy bakteryjne to chyba by mi powiedział ze jest cos nie tak, schodząc z fotela usłyszałam tylko ze wszystko w porządku i za 3 tyg do szpitala a chyba ze bardzo mi zalezy na jeszcze jednej wizycie to za dwa tyg ale do wodzisławia...
sama pozniej zapomniałam sie go spytac co z ta wydzielina...
ale ogolnie nie mam zadnych dolegliwosci, nic mnie nie boli, nie swędzi, nie szczypie nie odczówam zadnego dyskomfortu ani tak ogolnie ani przy np. siusianiu.
jak myslicie o czym moze świadczyc pomaranczowawy kolor wydzieliny? podkreslam ze nie zauwazyłam zeby była podkrwawiona po prostu jak przy kazdorazowej wizycie w wc zmieniam wkładke to kilka razy dziennie zdaza sie mi zauwazyc ze na wkładce jest inny kolor niz żółto - białawy.... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

07 maja 2010, 16:48

Nicola, pojęcia nie mam. Ja mam biało-przezoczystą..

Anja, bądź dobrej myśli. Niech lekarze podejmą dobrą decyzję i dla Ciebie i dla dziecka!
A z tym wysokim ciśnieniem nie powiedział co masz zrobić? Ja przy wyższym ciśnieniu mam okropne samopoczucie, więc nie dziwię się, że Ty się źle czujesz, będąc dodatkowo w wysokiej już ciąży. Może warto u innego ginka skonsultować, skoro tej twój taki niezdecydowany????

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

07 maja 2010, 17:00

Witam.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za okrągłe tygodnie i za donoszoną ciążę dlammarta :ico_ciezarowka: i proszęmmarta nie wywołuj wilka z lasu bo przede mną mam nadzieję jeszcze 6,5 tygodnia ciaży :ico_ciezarowka:

Byłam dzisiaj u ginai wszystko jest ok, przez dwa tygodnie nabraliśmy + 1 kg. Dostałam skierowanie na badania morfologia+mocz+cukier - zobaczymy co się dzieje w organiźmie mym.

Karo jak drugie zajęcia w szkole rodzenia???
My zaczynamy jutro
Miłego wieczorku

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość